Bioshock Infinite – doslovný trailer

Thumbnail play icon
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:336
Počet zobrazení:6 361

A máme tu další doslovnou verzi - opět trailer k očekávané hře - Bioshock Infinite. A co bude hlavní novinkou? Již žádný podmořský svět v podobě města Rapture, tentokrát vystoupáme do samotných nebes a tamní dění nám opět dokonale popíše týpek, který se stará o všechen ten doslovný zpěv, Tobuscus.

Přepis titulků

Překlad: bakeLit www.videacesky.cz Může obsahovat scény nevhodné pro děti a mladistvé. Irrational Games s kusem špičaté šachové figurky. Temnota, bubliny, světlo v pozadí, ze stínů jsou náhle podmořské stromy... Plave si to mořem rychlostí...

samotného mořského Usaina Bolta. Nebo snad Useina? Velký taťka. A dostáváme se k podmořskému městu. Mořská příšera! Město vstává, zlatá rybka. Kameraman křičí bubliny a potřebuje se nadechnout. Už je to lepší... nebo ne? Někdo s ním třískl o zem.

Před očima mlha, vzhlíží, oceán a Velký taťka není ani tak velký. Zato tohle jo. Obrovská robotí ruka ho popadá za hlavu, ale má srdíčko. Ani na něj nesahej, nebo poletíš ven z okna! Dokud se nepodíváš dolů, budeš ve zpomaleném záběru, takže se tam nekoukej. Nekoukej se tam!

Máš štěstí, že je tam balón. Chyť se ho! Náraz, kotrmelec pozadu, vidí držadlo, ale je moc daleko. Trhá balón, nekoukej se dolů! Proč ses tam podíval? Právě jsi přišel o jednu ruku. Rozhlíží se... a vidí vznášející se město. Sděl tomu dítěti, ať si s tou rukou promluví. Na balkónku je jakýsi muž, co si povídá sám se sebou.

Vážná hudba. Jedna ze vznášejících se budov se chce povyšovat nad ostatní, a tak se vznáší nahoru. Zvuk trhání? Tak to nevypadá dobře. A teď hurá dolů mezi vznášející se hejno růžiček bez trnů. Nese se do náručí prsaté čarodějky.

Kdo je tvůj taťka? Já! Jejda, moje chyba. To je ale smůla, houpal se jí tam párek úchvatných... Bio Bioshock Bioshock In Bioshock Infi Bioshock Infinite Bioshock Infite...s.

Komentáře (49)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Who´s your daddy :D

190

Odpovědět

jn otaci hlavu o 360 :D:D....boreeec

180

Odpovědět

ViDim: Myslim ze otačí celým tělem.

Jinak doslovný trailer velice pěkný, musím se na nej divat pořád :-)

180

Odpovědět

Všimli jste si že na 1:20 - 1:45 na tom balónu otočí hlavou o 360 stupňů? :D Nechci byt detailista, jen mě to zaujalo :D

182

Odpovědět

super video :D strašně chytlavé :D zajímalo by mě kde to stáhnout ....

180

Odpovědět

Větší blbost jsem jakživ neviděl...

1816

Odpovědět

Skarface1: Neznámého? :)Tobuscus má 600 000 odběratelů, teď už možná i víc :)

181

Odpovědět

Komentáře typu JaaJ už ani nevnímám, takový lidi bez smyslu pro humor jsou chudáci a velmi jich lituju :(

180

Odpovědět

Souhlasím s JaaJ je toho až moc je to strašná nálož videíí ale tohle se povedlo, mám rád jak to zpívá. A podle mě tahle hra není až tak neznámou jen přeci má už za sebou 2 díly
btw: JaaJ nejsi i na MM?

180

Odpovědět

JaaJ- a nedošlo ti třeba, že to někoho třeba zajímá? Třeba já jsem za tyhle videa moc rád, kdo by se překládal s nějakou trapnou hrou, když se nejmenuje CoD žejo? Ale naštěstí tu máme fajn překladatele, kteří se nebojí jít do neznámého, tímto děkuji a chválím!!!

180

Odpovědět

Ještě štěstí, že mi JaaJe respektovat nemusíme a můžeme se dívat na to, co se nám líbí a toho, co se nám nelíbí si nemusíme všímat :)) Protože každý člověk, který má v hlavě mozek a umí ho používat to tak dělá. A ti ostatní pak mají jen blbé kecy typu: nelíbí se mi to, je to kravina, atd.

180

Odpovědět

Protože na tento web se umistují 4 videa denně...a když jedna čtvrtina se stava nekoukatelnou tak to snižuje kvalitu. Ale i mistr tesař se nekdy utne. Jen tak dál hoši..moc se mi líbí tento web. A přiště se na doslovný trailer koukat nebudu. :-)

186

Odpovědět

JaaJ: Stejně pořád nechápu, proč ti tak vadí, že tady tyto videa jsou. Tak jedna rada: Příště, až se tu objeví další doslovný trailer, tak na něj nekoukej....a...je po problému.

180

Odpovědět

Kdybych to měl vyjádřit jak ty říkáš normální formou muj přispěvek by byl nevyslyšen takhle se o něj přeme a je vidět. Ano to bych si moc přál, bohužel musim respektovat i jiné...

181

Odpovědět

WHos your daddy?...:)

180

Další