Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna - doslovný trailer

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:837
Počet zobrazení:9 191
Je to už pár dní, co do našich kin již počtvrté vypluli Piráti z Karibiku. Nejnovější díl dostal poněkud podivný název Na vlnách podivna (On Stranger Tides). Poté, co se u nás objevil překlad oficiálního traileru, vám přináším jeho doslovnou verzi od uživatele YouTube, který si říká Tobuscus, a pár jeho videí jste u nás již mohli vidět.

Přepis titulků

Překlad: bakeLit www.videacesky.cz Kamera přejíždí oceán, přiblížení hory. Někdo tady neumí zapalovat pochodně. Kamenné pláže. Záběr z reklamy na Coronu. Detailně zabraný vodopádek. Natáhněte rozedranou posvátnou plachtu. Tak nic, vyrážíme na procházku. Sexy, sexy, sexy, sexy, ne. Dramatické odhalení hlavní postavy. Pomalé rozetmění obrazu, Jack vyjednává.

Ohňostroj, po něm Disneyho hrad. Jerry Bruckheimer, vidíme oblouk. Náhlý pokles kamery, Jack je v loji, kotlety, vstává, střih. Jack něco popil, teď se brodí a teď kráčí na setkání. Právě se podíval do kamery, viděli jste to? Dva frajeři s puškou. Víc frajerů s puškou. Pořád nalitej. Od Disney a Jerryho. Pirátská dřevěná noha. Hledí na loď. Uzavírají dohodu, radost, mořské panny. Sexy-sexy-sexy-sexy. Otáčení kolem zombie lodi, jejíž kapitánka je strašně sexy.

Jack Sparrow jí sděluje, že si bere její loď. Ta vyjadřuje nesouhlas s jeho nápadem tak, že propichuje dveře. Své sexy kapitánce lodi se dveřmi před nosem netříská. A režisér Rob Marshall. Opatrně, popadá šutr! Jack varuje svou posádku, aby se nelíbali se sexy vodními slečnami. Pokud vypadáš jako oni, tak popadni, co můžeš. Zvedni meč, přes palubu, namiř svůj meč dopředu. Neutopil se, otáčí se, dívá se dolů, bodá do stolu svíčku.

Muž, děvče hledí nahoru, pohled doleva. Mořská panna už teď není tak sexy... Jack je pořád vyděšený z posledního záběru mořské panny. Ale už je klidný. Johnny Depp se vyklání z listů a podívá se doprava. Jack vyskakuje, náklon. Penelope, která se hned vrhá do boje. Ian McShane střílí ohnivé koule na týpka, co sedí na loďce. Geoffrey Rush potřebuje trochu pleťové vody, nebo snad aloe? Mává mečem před, dalo by se říct první metou sexy pirátky. Nadskakuje, dělá gesto.

Toto léto, připrav se na tanec! Pak padá do jezera. Výbuch lodi, drží lano, tomu bych za zadkem nejel. Holky v krabicích plných vody, ten se vyhýbá barelu jako Donkey Kong. S hrůzou se dívá na vodopád, hup, přiblížení, polibek, loď, otočka, tma. Padá a padá a padá a padá a padá a padá a padá a přistává v jezeře! Lebka prolétá!

Už vidíme název a pomaličku se k nám přibližuje. Ukažte nám datum vydání a pak haldu jmen.

Komentáře (45)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video nefunguje

182

Odpovědět

parman16 ježiš diť je to jedno ne hlavně že to tam je v tak vychytaný jinak skvělý video :D

201

Odpovědět

Ahoj, pár poznámek

Holy = děravý
"Jack´s in trouble" nevidím důvod proč nepřeložit jako Jack má problémy
Rotating zombie boat - otáčení (zombie lodi)
the není her
Careful, grab a rock = Opatrně, vezmi kámen
BODÁ DO STOLU SVÍČKOU?!?
When - když, až
Skull zoom - zoom na lebku, rozhodně žádné prolétání
a lot - hodně, "halda" se moc nehodí

Jinak dobrý překlad

2144

Odpovědět

Všiml jsem si že je tam nekde v polovině ,,bodá do stolu svíčkou". To má být správně ???? >:T

210

Odpovědět

Milia : hodíš tam odkaz na Disney a stejně tam napíšeš Dysney :D

192

Odpovědět

chybí jen dododododododo-do subscribe :D

191

Odpovědět

intro of DARKNESS then REDNESS then WHITENESS :)

180

Odpovědět

nevíte jak to mám stáhnout s těma titulkama

180

Odpovědět

slyšel jsem ze videa stahovat nejdou aby nedocházelo k jejich zneužívaní

mislim :-)

00

Odpovědět

Frederick: To určitě ne, ale co oficiální stránky Dysney (kteří piráty produkovali)? Třetí odkaz shora na stránce: http://disney.go.com/search/?q=Pirates+of+the+Caribbean+Curse+of, nebo rovnou.... http://disney.go.com/music/klaus-badelt/pirates-of-the-caribbean-the-curse-of-the-black-pearl-soundtrack (uznávám, že to zobrazení je dementní...)

Samozřejmě chápu, že Zimmer Baldetovi pomáhal, ale byla by škoda na něj zapomenout, protože to je jako, kdybyste se dva měsíce dřeli a potom by si všichni mysleli, že tu práci dělal někdo jiný....

180

Odpovědět

Ten konec mně dostal :D

180

Odpovědět

Souhlasím s Val, ať se Perla Group ukáže co umí, ale chtělo by to nějakého zdatného zpěváka...

180

Odpovědět

pecka :D

180

Odpovědět

Tohle bych předhodila Perla Group, sem by se ten dabing vyloženě hodil, jak to jede rychle. A navíc je to pro ně pěkná výzva. :D

190

Odpovědět

Milia: nesmíš věřit všemu co je na wiki

181

Odpovědět

no nevim, Harry Potter byl stokrát lepší...

180

Další