Assassin's Creed: Revelations - doslovný trailer

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:787
Počet zobrazení:8 930
Jak jsem sliboval, tak také plním. Nejdříve originální trailer, který u vás sklidil značný úspěch, a až poté doslovná verze od Tobuscuse, kterého už jste u nás několikrát mohli vidět. Co říkáte? Podle mě Toby opět odvedl dobrou práci. V listopadu!

Přepis titulků

Překlad: bakeLit www.videacesky.cz Hvězdná brána, Ubisoft, záblesk. Rozetmění obrazu na levou ruku nějakého ospalce. Jak se mu tam podařilo usnout? Pomozte tomu ospalci s kapucí ze země. Leží se v posteli. Táhněte ho přes kamennou podlahu. Nejdříve záběr zepředu, poté ze stropu.

Může si spálit kolena o koberec. Pomalé zatmění. Střih s bílou barvou, jedu na lodi a hledím vpřed. Držím se za provaz. Je mi... nevolno. Teď jsem zase sám a kráčím pryč. A mám strach z výšek. Do haj*lu! Jak jsem se sem dostal? Kdybych spadl, bylo by po mně. Dostal jsem se dolů živ a zdráv, cítím se skvěle...

Bože můj! To snad ne! Ať už ten šíp vystřelil kdokoliv, zaplatí za to. Na scénu přichází plešoun s kápí. Ulom ze sebe ten šíp, plešouna si klidně podáš. Pak ale vidíš, jak se k němu připojují další chlapi. Výběh! Ve zpomaleném záběru ho nakopni do hlavy. Zabodni jeho kamaráda, přehoupni a sval se z něj. Pořádnou mu vraz.

Rozjeď to ve zpomaleném záběru a pak si zapni speed hack. Popadni meč, odraz s ním útok a vraz mu ho do zad. Jen taktak se skrč a vlep mu facku. Útočení na vlastní je očividně zapnuto. Proč bys tasil svou vlastní čepel? Použij tu jejich. Čas vypršel, tasím svá krájedla... ve zpomaleném záběru. Jsem první X-Man.

Ten vtip jsem řekl moc brzo, ale i tak zemřeš. Co je to sakra za frajera? Druhý X-Man. Nedívej se, jak odchází, nebo přijdeš o skrytou čepel a všichni tě obklíčí. A bílo! Zlý plešoun s kápí. Ezio plánuje svůj útěk. Šéf trpělivě vyčkává, Ezio se jim vymaňuje z rukou. Všechny královské stráže si ucvrnkly do kalhot.

Hlavní šéf je odvolává svojí pravou rukou. Pomalý, dramatický pohyb kamery. Náš kapucář je v klídku. Plešoun oděný v kápi posílá Ezia na smrt. Pak ale spatří Altaira z prvního dílu. Odsud nicméně taky čas od času hopsal. Pod každou lávkou totiž leží balík sena. Potom provedete synchronizaci, skok důvěry.

Kývne na ptáka a lidé umírají. Kam se podívá, tam umírají.

Komentáře (84)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hoďte sem od něj Dramatic song- má nejlepší text v historii lidstva :D

200

Odpovědět

Perfektný trailer k perfektnej hre. A ten koniec hry oooo...kto nehral odporúčam a kto hral vie.

210

Odpovědět

Všiml si někdo 2 chyb v traileru ? 1 chyba jak veme ten meč a zapíchne ho do toho kámoše podívejte se na tu scénu má meč u přeloktí a pak mu s ním najednou probodne hruď 2 chyba je jak mu zničí ten hidden blade ten meč zničil ocel a žílu nepřesekne ?

1910

Odpovědět

Nemohli by ste preložiť viac doslovných trailerov?

180

Odpovědět

Mohli by jste prosím přeložit i tento doslovný trailer na Hobita? http://www.youtube.com/watch?v=86bznYoj9e0 Je to fakt sranda.

180

Odpovědět

skoda ze assassini vymreli chtel bych bejt ASSASSINEM :D :D :) :)

186

Odpovědět

no celkem s tebou souhlasim :-)

190

Odpovědět

ou chtel bych mit HIDDEN BLADE

191

Odpovědět

ach jo jak rad bych si ten Reve zahral ty jo hral jsem Brotherhood to bylo docela dobry ale znate to kampane skoncili

180

Odpovědět

Hele má Ezio nějaký děti?? Protože rady mu je kolem 50 a já nevim že by nějaký měl a když nebude mit děti tak nebude moct bejt pak Desmond :D

183

Odpovědět

Sakra u toho už jsem se opravdu rozbrečel je to tak dobrý že hned jak to výjde tak to hned koupím na Xbox 360 to zatím ta nejlepší hra jakou jsem kdy hrál projel jsem 1,2,3, asi 6krát a pořád se toho nemůžu nabažit

181

Odpovědět

Ježiš to je tak DOBRÝ!

180

Odpovědět

Každopádně doslovný trailer jako vždy super :)

180

Odpovědět

Shadow: upřímně řečeno tichý zabiják má být i ninja. Celé assassin's creed pro mě ztratilo jakoukoliv realistickou hodnotu. Je to jen bezduchá über over power sekačka za pana "Vyndám-všechny-s-prstem-v-nose-a-tvářím-se-u-toho-jako-kdybych-plel-záhon" s průměrným příběhem.

Nesnášejte si mě jak chcete skalní fandové ale já tvrdím v nejlepším přestat...

1817

Odpovědět

"Odsud nicméně taky čas od času hopsal." To mě rozkrájelo :D

181

Odpovědět

sem jedinej komu se zdá že z Ezia udělali spíš ninju než assassina? Protože dle mě má být assassin tichej zabiják a ne neporazitelená postava co jak nic pobije sama celou armádu.

1811

Další