Assassin's Creed: Brotherhood - doslovný trailer

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:824
Počet zobrazení:9 591

Abychom všech těch doslovných verzí neměli málo, připravil jsem si pro vás jeden trailer k této velmi očekávané hře. Video tu už máme v originále a sklidilo značný úspěch. Domyslete si k tomu ještě ten dokonalý zpěv Tobuscuse a uvidíte sami, co z toho vzniklo.

PC hráče tímto zároveň musím zklamat, protože Ubisoft posunul vydání této hry z původního 19. listopadu 2010 (pro konzole stále platí) na leden roku 2011, takže si ještě budeme muset chvíli počkat. Ach jo!

Přepis titulků

Překlad: bakeLit www.videacesky.cz Hvězdná brána, Hvězdná brána, Ubisoft, Hvězdná brána, Ubisoft, záblesk. Bílý matrix vybere rok a pak zmizí. A to se říká, že Řím nebyl postaven za jediný den. Bílý přechod.

Ptáci odtamtud berou roha. Protože vědí, že se něco chystá. Zemře snad? Ne, je to jen klasický záběr. Kamera se otáčí, přibližuje, zpomalení záběru, což znamená, že je náš cíl. Záhadný muž vše z povzdálí sleduje. Ukaž se nám, jak jsi úžasný.

Můžeš vyrazit. Kráčíš si to ve zpomaleném záběru, abys vypadal úžasné. Všimla si tě stráž a nejspíš tě zastřelí. Nevšímej si ho a pokračuj ve své úžasné chůzi. Ten stín už si s ním nějak poradí... Bílo! Stráž křičí: "Stát!" Umlč ho svou úžasností. Ten druhej to koupil šípem, můžeš jít dál. Rozevři to rudé moře.

Snad mají ty stráže kvalitní brnění. Nemají, tak snad tyhle. Bohužel. A teď předstírej, že s tím nemáš nic společného. Nežerou ti to... Náš cíl vylézá ze svého úkrytu. Tohohle rozptýlilo pírko. Výraz "Zastřel mě!" Má rád pírka.

Vzhlédne k nebesům a zničehonic si vzpomene... Jé, já miluju ptáčky! Kývne na ptáka a lidé umírají. Kam se podívá, tam umírají. Cíl ale neumírá, je v pořádku. A tak posílá jezdce na smrt. Zabije koně, jezdec padá k zemi. Zabije jezdce a ten padá k zemi.

Cíli se pořád nic nestalo. A tak přivolává další stráže, které se schovávaly mezi sloupy. Vycházejí a postupně se seřadí. Cíl vytahuje svůj meč, následně k němu čichá, nevím proč...

K záhadnému muži s kapucí se připojují... další... další... panáčci... další... panáčci... s kapucí. Ty půjdeš hned po něm. Rozeběh... Běh!

Zpomalený útok ve výskoku!

Komentáře (99)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Fabulous, what a blog it is! This web site provides useful data to us, keep it up.|

http://www.firsttoolboxdude.com

00

Odpovědět

Super video.

200

Odpovědět

eren: jde to,pokud nemáš příliš strach o nohy a kulky ale je to překvapivý útok kdy můžeš kolenem či nártem vykopnout nabo zablokovat soupeři zbraň a ty máš přitom obě ruce připravený k útoku ale tahle finta jde na každého použít jen jednou pokud jí někdo čeká tak to zabolí :D

191

Odpovědět

takhle by se dali psat knihy :D lepsi nez film :D

200

Odpovědět

sry za preklepy

190

Odpovědět

ja vám nevim ale me prijde utok ve vyskoku oplne na hovno...clovek nemuze nicemu uhnout a muze nepriteli zautoutocit jen na hlavu nebo na rameno,coz by bylo taky hodne na hovno, pravda ze to vypada pekne ked na vas leti typek v bilem a se zbrani v ruce ale v realite bych asi takove blbosti nedelal...jestli na to ma nekdo jiny nazor tak mu ho neberu...jen jsem to chtel podotknout :) jinak skvele video

230

Odpovědět

je pravda že útok vy výskoku je k ničemu- člověk ztratí rovnováhu a pohyblivost.
Snad všechny bojová umění učí mít vždy pokud možno nohy na zemi(i při kopu máš jednu nohu na zemi, a kopy s výskokem se moc nevyužívají) . Když je člověk ve výskoku tak jen letí a nemůže se bránit protiútokům a navíc při dopadu bude mít horší rovnováhu a nepřítel tě může snadno srazit.

Navíc když vyskočíš tak inteligentní soupeř prostě uhne a zaútočí ti na bok a ty se nemůžeš bránit....

230

Odpovědět

Slow mouthion jomp attack

190

Odpovědět

pro deeeeeebil: ono to tam je akorat musis pockat asi 2min.

190

Odpovědět

jak to vzdyt je to dobry

180

Odpovědět

Tak tohle je nejhorší překlad se jsem kdy viděl.

1819

Odpovědět

Jimmy: Cesare Borgia je španěl ne Ital jen takový detail ;)

181

Odpovědět

tak tendele trailer me dostal..... taky sem si uvedomil jak rozebira ty spomaleny zabery atd . tak to je fakt vsude :) mimochodem tendle trailer je ve hre staci poskat 2 minuty co tam mate to PRESS ENTER a v Assasins Creed II to je taky 2 minuty...... taky krasny trailer

( jak haze ty noze tak sem si rekl: to uz se muzou hazet dva zaraz ??? super uz nebudu muset strilet 3x na jednoho bruta ale ve hre toje lepsi :) sejmul sem 5 zaraz :)

180

Odpovědět

Dokonalé slovo... "Awesomnost"... xD

181

Odpovědět

Znám celé nazpamět :D A jenom dodám že jak je ten guard zabitý jeho awesomností, dostane ve skutečnosti šíp do zad (stačí si to pausnout) :)

181

Odpovědět

Ten chlap co líbá meč je Ital. Je to přeci Borga. A brnění v 16.století bylo na úrovní dost vysoko známé je třeba Milánští mistři na výrobu zbroje.

182

Další