Blueberry

Thumbnail play icon
55 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:299
Počet zobrazení:5 050
Krátké video z dílny YOMYOMF vypráví klasický příběh s nečekaným zvratem. Co byste dělali v podobně situaci?

Přepis titulků

Ano, chtěl bych si objednat prostitutku, prosím. Ano. Ale mám pouze 73 dolarů, takže kdybych si mohl objednat prostitutku za 73 dolarů, bylo by to skvělé, děkuji. Dobře. Na shledanou. - Ty jsi ta... - Prostitutka. Prostitutka. Jmenuju se Blueberry.

- Ahoj, Blueberry. - Promiň, ale můžu dovnitř? Potřebuju čůrat. - Jsem žena. - Já se nechtěl ptát. Došlo mi, že jsi... něco. Chceš mi sáhnout na prsa? Bože, ne. - Ne, ne, radši ne. Nechci. - To je v pohodě. Prosím. Prostě... mi sáhni na prsa. Dobře.

- Je to příjemný. - Jo. Jsi připravenej souložit? Jestli chceš zasunout, budem ho muset postavit. Zasunout kam? Do mojí vagíny. - Nemáš vagínu. - Ale mám. - Ne, máš penis. - Ne, to je vagína. Je to penis a stojí ti.

Je to vagína. - Nejsi žena. - Ano, jsem. Jsem žena. - Ne, jsi muž, tenhle večer se nevyvíjí dobře a já ho chci hned teď ukončit. Chtěl jsi štětku za 73 dolarů. A máš ji. Vím, že nejsem nejhezčí. Alespoň jsem skutečná. Jsem to stoprocentně já, stoprocentní Blueberry. Jsem stoprocentní žena.

Jsem smířená s tím, co mi Bůh nadělil. Proč ty ne? Proč mě neobejmeš? Nekoukej na mě, ty kreténe. Jseš kretén. Chceš mi ho strčit dopředu? Můžeš mi ho strčit i dozadu. To bych radši umřel. Vážně.

Dobře. Co kdybych ti ho strčil dozadu já? Co bys mi strčil dozadu? - Svou vagínu. - Svou vagínu mi dozadu strkat nebudeš. Mrzí mě, že to nevyšlo. V pohodě. Čau. Díky za těch 73 babek.

Prosil jsi o ně, takže... Jo. Díky za pivo. Je to moje oblíbený pití. O to si prosil taky, takže... Jseš dobrej chlap. Ty jsi hezká... žena.

- Jsem muž. - Já vím. Díky. Za to, žes mě nazval ženou. Moc to pro mě znamená. Sbohem, Billy. Sbohem, Blueberry. Překlad: tynka www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hey guys, if you want to play a challenging game here at our homepage http://fireboywatergirl.me you will play smartphones and watermark games online on your pc tablet and smartphone is one of the online multiplayer video games

00

Odpovědět

Kdyby někdo chtěl hodnotit na csfd.cz, odkaz: http://www.csfd.cz/film/337005-blueberry/diskuze/

180

Odpovědět

Čekala jsem, že až "Blueberry" odejde, přijde opravdová prostitutka a milý Billy už bude bez svých 73 dolarů... ;) Tak nic :D

191

Odpovědět

Dokoukal jsem to jen díky slibu nečekanýho zvratu. KAM se poděl a WTF??

192

Odpovědět

Celou dobu dobrý, ale konec jaksi nedotažený...

196

Odpovědět

What the hell?

180