Chlápek versus divočina

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:550
Počet zobrazení:9 073
Nejnovější počin uživatele Nigahiga (jehož starší video jste zde mohli nedávno vidět). Tentokrát se naváží do pořadu Beara Gryllse s názvem Man versus Wild (Muž versus Divočina). Kdo zná, určitě se pobaví. Pokud neznáte, doporučuju se na něj podívat. Pořad běží na Discovery pod názvem "Boj o přežití" (možná i nějaké video s ním přeložím). Narážek je zde dost a trefují se docela přesně. Přesto sám Nigahiga tvrdí, že to je jeho oblíbený pořad. Enjoy :)

Přepis titulků

CHLÁPEK CHLÁPEK VERSUS CHLÁPEK VERSUS DIVOČINA Přeložil: Rizyk Korekce: BugHer0, scr00chy www.videacesky.cz Právě teď jsme v poušti. Nečekejte žádnou zábavu. Tady byste se rozhodně ztratit nechtěli. Po celý rok se tady každodenně ztrácí plno pitomých turistů.

Trochu tvrdé přistání, ale jsme v pohodě. Jdeme! Už to jsou skoro tři minuty a já hladovím. Potřebuju se rychle najíst, nebo mě bude bolet břicho. Stůj. Hele! Musím být opravdu opatrný.

Tohle je jedno z nejnebezečnějších pouštních zvířat. Hroch. Nejspíš mě neviděl, takže jsme v pohodě. Ale mýlil jsem se. Připlížím se k němu zezadu, a pak ho vezmu. Tohle je neskutečně nebezpečné, takže to nezkoušejte doma.

Zkuste to někde jinde. Bylo to nebezpečné, ale... stálo to za to. Na tyhle... plechovky se zeleninou můžete narazit v podstatě kdekoliv. Hlavně tady v poušti. Musíte akorát vědět, kde hledat. To je...

To je prostě hnusné. Prostě hnusné. Bylo to hnusné. Naštěstí znám metodu vnuka otce mojí matky. Prostě si pořádně čuchnete. Tohle je mnohem, mnohem lepší. Starověcí domorodci tuhle metodu používali, aby vstřebali vitamíny a minerály, protože polovina chutě je v pachu.

Dobrá, musíme jít dál, čeká nás ještě dlouhá cesta. Musím jít dál než se setmí, protože se bojím duchů. To by pro dnešek stačilo.

Musím si najít nějaký přístřešek. Musím najít přístřešek, protože nevím, v kolik se tady stmívá. Obvykle... Obvykle mívám hodinky. Naštěstí mám mobil, takže ho můžu použít jako sluneční hodiny Je okolo... Je okolo 22:30, takže musím rychle začít. Starověcí domorodci tuto metodu používali se svými mobily, ale není vždy úplně přesná.

Spletl jsem se asi o šest hodin. Musím pracovat rychle, protože slunce zapadá a potřebuju něco, co mě ochrání před všemi predátory... a vetřelci. Pracoval jsem asi pět hodin. Myslím, že mi ten přístřešek na noc postačí. Tady.

Ale na odpočinek není čas. Musím jít dál. Tahle cesta je neskutečně komplikovaná, ale naštěstí se můžu orientovat podle hvězd. Takže když najdete hvězdu, stačí když ji budete následovat a ona vás vždycky, vždycky dovede domů. V 50% případů.

Naneštěstí pro mě, tohle nebyl jeden z těch případů. Úplně jsem se ztratil. CHLÁPEK CHLÁPEK VERSUS CHLÁPEK VERSUS DIVOČINA

Komentáře (36)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nic trapnějšího sem snad neviděl

00

Odpovědět

auuu moje brucho :D...Man vs. Wild som nikdy nevidela (ale viem o čom je) a toto je podľa mňa rozhodne najlepšie paródia :D....dúfam, že pridáte viac videí o Ryana a YTF všeobecne :)....metóda vnuka otca mojej matky :D

180

Odpovědět

mám rád beara gryllse ale není nad to se někdy zasmát :D :D

210

Odpovědět

tak toto je úžasné :D chtělo by to od něho další videa :D

180

Odpovědět

řikejte si, co chcete, ale je to dokonalý...

180

Odpovědět

joooo Ryan je nejlepší :D :D

180

Odpovědět

Je to hrozně primitivní humor určený tak pro děti do 12ti let ...

1815

Odpovědět

Joo, nigahiga je borec, můžete přeložit i ten halloween díl a představování? Ty jsou taky epické. :DD

180

Odpovědět

nejlepší prej :..., co mě ochrání před predátory.... a vetřelci xD

190

Odpovědět

Je to naprostá hloupost, dělat porodii na tohle? :-D sorry, ale to může udělat jen *****. Nebylo to vtipné a když už je někdo je tak blbý, že si dělá srandu z rad na přežití vzpomeňte na to, že Bear byl u SAS takže z vás zase budou blbí internetoví srabi kteří by se v reálu nedokázali tomu komu se posmívají ani podívat do očí ;)

1811

Odpovědět

vyborne. Skutocne moc moc podarene :D som sa sulal

190

Odpovědět

Je to ?***n, vůbec to neni vtipný, je to trapný...

1812

Odpovědět

Moc moc dobrý... :-))

190

Odpovědět

na konci jak ukazuje na to slunko tak je tam vidět snad nějaká střecha jakýhosi baráku nebo co a kousek dál to vypadá jak nějaké osvětlení :) ale jinak fakt machr :D

180

Odpovědět

:D nejlepší !!! mě se dycky líbily ty videa s jeho kámošem, How to be gangster, emo atd. :D

180

Další