Jak být gangsta

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:433
Počet zobrazení:5 603

A máme tu další slibovaný návod od vašich zábavných Japončíků. Tentokrát vám Sean a Ryan ukáží, jak být správné dítě z ulice. Také se omlouvám všem zastáncům tohoto stylu za kompletní překlad některých gangsterských výrazů a hlášek. Ne všem jsou tyto slova známá. Výraz "cameltoe" jsem přeložil doslovně jako "velbloudí prst". Význam tohoto slovního spojení si raději najděte na wikipedii :)

Přepis titulků

Jak být gangsta! Já teď vím, jak být ninja! Nech toho! Nech toho! Pomozte mi někdo! Hej ty! Kdo, já? Jo, ty.

Mami? Pořád tě mlátí ve škole? Jo... Pořád se neumíš bránit? No tak tedy "Jak být gangsta!" je DVD pro tebe! Hej, já to chytil! Toto DVD obsahuje dva osobní trenéry jen pro vás! Jou, jak to šlape?

Moje jméno je R-Dizzle-Fo-Shizzle-My-Nizzle-Off-Da-Hizzle-Drizzle Jou jou jou jak to jede? Moje jméno je... Mike. První lekce pro gangstera je opepřit každou větu nadávkama a pohyby rukou. Co máš k***a za zk******j problém ty matkom****í č****u. Já ti ****** ***************************** -u ti p***l tak, že si nesedneš ty z**e! Lekce číslo dvě. Musíte mít cool a svižný pozdrav se všemi svými kámoši. Lekce tři. Musíte umět jak dělat pózy. Musíte se svými kámoši mít cool postoj . Zde jsou nějaké pózy, které vy tejpci můžete vyzkoušet.

Ležák. Tvrďák. Kopáč. Podpěrák. Jeřáb. Čokl. Slepička. Velbloud.

A velbloudí prst. Lekce čtyři. Pravý gangsta vždycky jde proti proudu. *Nedotýkat se* *Neflákat se* *Nepít při řízení* Lekce...pět. Pravý gangsta ví jak rapovat. - Jou, jestli budete se držet všech těchto lekcí - - Mělo by to vypadat asi takhle. Jak je, brácho?

Nech toho! Nech toho! Překlad: Mycash www.videacesky.cz Děkujeme za shlédnutí. POKAŽENÉ SCÉNY "Jak být gangsta!" je DVD pro tebe! Hej, já to chytil! "Jak být gangsta!" je DVD pro tebe! Hej, já to chytil!

- "Jak být gangsta!" je DVD pro tebe! - Hej, já to chytil! - To bylo pěkně vedle. Lekce čtyři. Pravý gangsta vždycky jít proti proudu. Jak je, brácho? Jak je, brácho? - A do p**ele! Už zase! - A do prkýnka! Už zase.

Komentáře (37)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Trapný jak chleba s máslem. :-D

1831

Odpovědět

nepít při řízení - absolutně mě dostalo :D :D :D :D

200

Odpovědět

mudafaka, dobri idiotci :D

183

Odpovědět

Budete sem přidávat i Jak být emo? Moc pls pls pls :-D
http://www.youtube.com/watch?v=pK4bLMd0avU
Tady máte odkaz, aby ste se nemohli vymlouvat na to, že ste to nenašli :-D (pro méně chápavé to je myšleno ironicky ;-))

180

Odpovědět

v tom případě mi chybí už jenom 1 bod a jsem gangster :D

180

Odpovědět

prostě luxusníí :D :D víc víc víc :D nejlepší CapriSonet :D

180

Odpovědět

vy raz "camel toe" bol velmi nazorne vysvetleny vo filme "weather man" s nicolasom cage v hlavnej ulohe ;)

180

Odpovědět

tyhle borce miluju :) i kdyz nechapu jak muze treba nejaky emak se divat na how to be emo a zasmat se (jestli to umi) nebo treba hoper nebo reper nebo jak se te veci rika podivat se na tohle a zasmat se.. jinak caprisone me dostalo a ten pozdrav.. a hlavne to jak zpival ten v tom modrem tricku (vim ze to nezpival on kdyby tady nejaky chytrak chtel otevrit debatu).. :D

180

Odpovědět

krásný _ taky bych o nich natočil video ale bylo to asi *rasisticky*

182

Odpovědět

ahoj lidi. video je celkem zábavné i když ty lidi taky nemusím.

180

Odpovědět

Svarogcz: song se jmenuje Bubba Sparxx - Heat It Up

jinak použité písničky podle pořadí:
Crank That Soulja Boy Soulja Boy Tell Em
Bubbly Colbie Caillat
Low Flo Rida ft. T-Pain
This Is Why Im Hot Mims
Unfaithful Rihanna
Heat It Up Bubba Sparxx
Clumsy Fergie

180

Odpovědět

Neznate pls nekdo ten song v 3:19-3:22 ?

180

Odpovědět

Úplně můj šálek kávy to nejní, ale celkem se u toho pokaždé pobavím. To že tahle dvojka určitě umí se jim upřít nedá :)

180

Odpovědět

To Anonym: Uklidni se jo ;) Zřejmě seš nějakej malej zakomplexovanej chlapeček, co má potřebu se velmi uboze vyjadřovat u videjí a nadávat ostatním, aby si zvýšil své až smutně nízké sebevědomí :D Opravdu tě upřímně lituji :-P Ani se pod svůj "názor" nedokážeš podepsat, chudáčku! Až příště zase budeš o někom prohlašovat, že je "sk****nej", tak se prvně zamysli nad sebou :)

Jinak moc super video a skvělej překlad, jsem moc ráda, že jste ho sem dali :)

180

Odpovědět

Jeho výraz v kombinaci s Caprisone mě dostal :-)

190

Další