Gordon RamsaySORTED

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 9
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:392
Počet zobrazení:7 024

Po receptu na americké lívance si pro vás dnes SORTED připravili speciálního Gordona Ramsayho, o kterého jste si žádali! A navíc tu pro vás máme jedno oznámení. Od příštího týdne u nás najdete každou středu v 17:00 jeden přeložený video recept. Navíc jsme zřídili novou facebookovou stránku Vaříme s webem VideaČesky.cz, kam budete moci nahrávat zdokumentované výsledky vašeho snažení a dávat rady na úpravy zde přeložených receptů vašim kolegům. Těšíme se na vaše postřehy a názory! Poznámky: losos en croûte = losos v těstíčku Gordonova celé jméno je Gordon James Ramsay

Přepis titulků

Tenhle týden v Hell's Kitchen Nightmares: Šéf Ramsay navštíví kuchyni online kuchařské společnosti SORTED Food. Jsem Gordon Ramsay, sakra, a požádali mě, abych navštívil Sorted, abych se ujistil, že to, co dělají, je produktivní. Na YouTube si plno lidí stěžovalo, že lidé okola Bena jsou rozptylující... neproduktivní... a vůbec nejsou vtipní. K**va lidi.

Já tu dnes jsem, abych to vše změnil. Tak pojďme. - Na lososa en croûte si nejdříve připravíme křupavé těsto. - Nazdar! - Jasně, takže... Sorted, jo? - Jo. Dobře, a co děláme? Jednoduchého lososa en croûte, jak nás žádal jeden divák. Dobře. A do kuchyně se přesuneme kdy? - Tohle je naše kuchyně. - Už jsme tam. - Jamesi, tohle je kuchyně.

- Tohle je vaše kuchyně? - Máte v kuchyni počítač! - Abychom mohli komunikovat s diváky. Co je tohle? - To máme na připravený na chřest. - Ale nevaří se ti to správně, že jo! - A co to máš na sobě? - Co? Dlouhé rukávy, kapuce. Tenhle má tričko a děravý kalhoty. To je pro ventilaci, šéfe. Mohl bych... Proč se směješ? - Protože je vtipnej!

- Nevidíte, o co se tu snažím? Úplně chápu, proč mě sem zavolali. Tohle je prostě katastrofa. Ale měla by tu být sranda, Gordone. Tohle je vaření, Bene. To není sranda. Je to těžší, než jsem čekal. Jeden z nich, myslím, že se jmenuje Michelle... Vypadni mi z cesty, ty debilní parodie na Justina Biebera! Musí zatraceně vypadnout z kuchyně, abych tam mohl jít já a správně uvařit! A ty?

Máš čtyři oči, brejle, nechápu, co to je za účes, nosíš černý kuchařský rondon, takhle se prostě nepracuje. Dejme to do pořádku! Tam, kde dnes jsem, jsem se nedostal díky tomu, že bych byl lidumil a to Ben musí pochopit. Není dost naštvaný a zachází s těmi idioty jako s lidmi. A to oni nejsou. Nejsou to lidé. Jsou podřadní. Navzdory snahám se šéfkuchaři Ramsaymu nepodařilo zavést nepřátelství, a SORTED se pořád dobře bavili. Pardon, musím tě zarazit! Co to je? Je to penis.

- Nic. - Vůbec nic. Je jasné, že podle Bena je Barry člověk, když se mu znovu snaží pomoct s učením. Co to děláš?! Učíme se. Ne! Tohle není o učení! Tohle je o vaření! A on ku*va vařit neumí! Zdá se, že po celých třech minutách konečně Ramsaymu došla trpělivost. Budeme to dělat po mém a budeme to dělat správně. Takže losos. Hotovo.

Abych byl upřímný... - bylo to docela rychlý. - Jo, to teda bylo. - Ale moc jsme se toho nanaučili. - To jste nepochopil, o čem je SORTED. To je úplně v pořádku. Nic se neděje. Správně. Takže tady jsme skončili, a teď ku*va vypadněte z mojí kuchyně. Šéfe, to je naše kuchyně. Jdi do prdele, vtipálku. Víte, někdy se prostě tolik snažíte, a ti idioti vás vůbec neposlouchají a vy se s tím musíte srovnat.

To není... To není... Nechtějí mojí pomoc. Nechtějí moji pomoc, tak se můžou jít vy*rat Překlad: Atevi www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Myslím, že jste zbytečně přísní. Podle mě je tohle video úplně v pohodě. Hádám, že tyhle kluci jsou hlavně kuchaři, ne komedianti, takže jako taková jejich nevinná srandička ve volným čase dobrý.

Docela přesně vystihli Gordona Ramseyho, jeho způsoby chování a hlášky tak. Sice jsem se u toho neřezal smíchy, ale přišlo mi to milý a docela dobře udělaný. Takže za mě palec nahoru.

211

Odpovědět

tohle bylo o ničem

189

Odpovědět

Já bych tu brala cokoliv s masem nebo nějaký zajímavý recept z USA.

184

Odpovědět

Absolutně perfektní :D. Gordona naprosto vystihli :D

205

Odpovědět

vystihli, ale nějak zapomněli na to, že parodie by měla být vtipná

189

Odpovědět

Pro mě nudný, ale to nikoho nezajímá hehe :P

1814

Odpovědět

Pro mě taky dost nudný. A řekl bych, že i docela trapný. Nevím nevím, jestli kdyby tohle videl Gordon, jestli by jim to pochválil...

1810

Odpovědět

Takova pekna jednohubka :-)

Kdyz jsme u jednohubek, co bude priste za recept? Americke livance jsem si delal uz asi 6x (v ruznych variacich) a krome toho, ze jsem pod ne stejne musel hodit trosku masla, aby byly pekne a ne s cernym potahem, tak super :-)

182

Odpovědět

ja som si myslel, že to ma byť o zaujimavych receptoch a nie parodii

1811

Odpovědět

Vypadá tu trochu jak Babica, jen starší a přiblonďatelí. =D

183

Odpovědět

Minulý díl/recept... úžasnost v každém slova smyslu....

Tenhle díl je výsměch Gordonovi.... to si taková kapacita nezasloužila.....

1820

Odpovědět

To není výsměch, podle mě ho docela vystihli. Navíc v popisku videa maj: "Our tribute to the Gordon Ramsay, Hells Kitchen and Kitchen Nightmares."
A ten recept na lososa bude určitě příště.

182

Odpovědět

+VeronikaPřesně tak, kluci Gordona nechtěli shazovat, tohle video bylo zamýšleno, jako parodie v dobrém (něco jako AVPM :)). Gordona jinak respektujou a vážej si ho... Byli docela nadšení když Gordon lajkoval jedno z jejich videí :) Tohle je jen sranda, tak to neberte tak vážně ;) A zatím se můžete těšit hlavně na sladké recepty, lososa zatím nechystám :)

192

Odpovědět

+VeronikaDala si na žádost jednoho uživatele a přeložila toto.....tak teď dej prosím na žádost jedné uživatelky a prosím už takové "parodie v dobrém/trapnosti/díly bez receptu" nepřekládej :) :) :) :)
Sme tu čistě pro jídlo..nikdo jiný ho nepřekládá.... a ráda bych viděla nějaké další recepty.....hlavně ty sladké :)

1821

Odpovědět

Prepáčte za OT ale mohli by ste preložiť toto legendárne video http://www.aktuality.sk/clanok/221911/matt-damon-sa-konecne-pomstil-jimmymu-kimmelovi/

189

Odpovědět

Ano - chtěli jsme, aby mu byl víc Gordon - ale mysleli jsme pravého.

1911

Odpovědět

*tu

181

Odpovědět

+Zlopána proč nejdeš na Gordona zaměřený web ? Napiš "gordon ura" do strejdy googla.

181