Kuchařské tipySORTED

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 9
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:284
Počet zobrazení:5 093

Dnes jsem si pro vás místo receptu připravila video, ve kterém se kluci ze SORTED podělili se svými fanoušky o pár tipů a rad, které vám trochu usnadní život v kuchyni. Jak si usnadňujete vaření vy?

 

Přepis titulků

Překlad: Atevi www.videacesky.cz Nebyli bychom správná kuchařská show, kdybychom se čas od času nepodělili o pár přátelských rad. A proto jsme prohledali internet, přečetli si vaše tipy a udělali video plné těch nejlepších kuchařských rad. VYNDÁVÁNÍ KOŠŤÁLU SNADNÉ! ODDĚLOVÁNÍ ŽLOUTKU A BÍLKU PROBLÉM...

ŘEŠENÍ... CHYTRÉ! BRAMBŮRKY ZŮSTANOU ČERSTVÉ A JE TO! PROBLÉM... *PLESK* *PLESK* *PLÁC* ŘEŠENÍ...

TEPLÉ VÍNO? ZMRZLÉ HROZNOVÉ VÍNO NEZŘEDÍ VÁM TO VÍNO PROBLÉM... ŘEŠENÍ... PROBLÉM...

ŘEŠENÍ... Některé z nich jsem neznal a budu je teď používat. - Jiné jsou... nejspíš... - Jo, takový... - malichernosti? - Jo. Jestli máte nějaké vlastní, které doma používáte a myslíte si, - že bychom je měli znát, napište do komentářů. - Dejte nám vědět! Napište koment, napište koment, dejte nám vědět! - Nedávej tam tu znělku, jo?

- Pozdě.

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jamie by vynikal v teleshopingu...

190

Odpovědět

Já nemůžu, jak tam sedí Jamie v depresi :D

223

Odpovědět

Trochu mě zarazili s tím vajíčkem. Vajíčko by se mělo rozklepnout o rovnou plochu, tím krásně praskne a otevře se. Když ho rozklepnete o hranu, tak se v tom místě skořápka rozdrtí a často budete malý kousky lovit z vajíčka. Nevím od koho to mám (Gordon možná?), ale dělám si bílkovou omeletu každý den k snídani, takže mi tenhle způsob ušetří poměrně dost času.

185

Odpovědět

Já měl právě vždycky opačný problém. Když jsem ťukal o hranu, tak jsem málokdy musel lovit kousky skořápky. Pak jsem viděl nějaké to video s rozbíjením o rovnou plochu, tak jsem to pochopitelně hned musel vyzkoušet - a i po deseti pokusech to bylo tak, že jsem sice nemusel lovit kousky skořápky, ale musel jsem lovit vajíčko, rozteklé po té rovné ploše. 8^)

191

Odpovědět

tak proti tomuhle dilu snad nikdo nemuze nic mit :D

183

Odpovědět

Machrovinky z kuchyně.

183

Odpovědět

kdyžtak pls přeložte i tenhle recept...určitě ho spousta lidí využije a pro sichr si pustí video několikrat pro lepší pochopení receptu :D
http://www.youtube.com/watch?v=C9OGZsanpdg

1911

Odpovědět

tu bych v kuchyni nechtel teda... vzdyt bych tam mel furt bordel

201

Odpovědět

Takhle taky vařím :D

193

Odpovědět

Pěkné, vtipné, poučené :)

185

Odpovědět

*poučné

187