Evenžři

Thumbnail play icon
42 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:370
Počet zobrazení:6 198

Dnes pro vás máme jednu starší parodii z dílny nigahiga. Evenžři musí splnit další těžkou misi...

Poznámka: Některé slovní hříčky se bohužel ztratí v překladu, aspoň je zkusím vysvětlit tady. :-) - starch = škrob - iron = železo / žehlička, ironing = žehlící - or = nebo ("Můžu dát tobě nebo tobě na vybranou.") - anger management = ovládání vzteku - tied up = svázaný / zaneprázdněný - tired = unavený, tyre = pneumatika - run = běžet, run over = přejet někoho autem

Přepis titulků

Ve světě... je hustá doprava. A spousta dalších věcí. Které s tímhle videem nemají nic společného. A pak se mě zeptal: "Máš rád guacamole?" Soukromá zpráva od Nicka Furyho. Týme, máme tu situaci. Je čas se vrátit. E V E N Ž Ř I - Evenžři, svolal jsem vás...

- Nick Fury? Nemáte být černej? Však jsem. Když se podívám do zrcadla, vidím černo. A vy jste taky černí. Popojedem. Co kdybyste se představili? Ahoj. Já jsem Tony Stárek, známý též jako Ironing Man. Dokážu vyžehlit každý záhyb. Já jsem T-chór. A donutím tebe, nebo tebe...

zpívat. Zdravíčko, já jsem Kapitán Kanada. A moje síla je... no... že jsem z Kanady. Ahoj, já jsem "už ne tak moc naštvaný Hulk", protože už se vůbec nevztekám. Leda když vidím krev, nebo mrtvolu, nebo někoho psát esemesku, když řídí, to nesnáším... - Promiňte to zpoždění. - Kdo jste? Vypadáte jako Spy Kids.

- Nejste praví hrdinové. - Jsou jako já, jen nemají vlastní film. Dokonce i Spider-Man má film, a toho jsme vůbec nepozvali. Ne, fakt byste měli odejít. Takže, o co jde. - Dívka, jménem Regina, je svázaná. - Pomoc, jsem svázaná! - A unavená. - Jsem unavená! - A krvácí. - A krvá...! Moment, vždyť nekrvácím!

A jo, krvácím... Musíte ji zachránit, než bude rozdrcena. - Jak se k ní dostaneme? - To je zařízeno. Aspoň ten taxík mohl předplatit! Hulku, ty se proměníš a zastavíš běžce. Ty s tím kladivem ji rozvážeš... Jseš sice Kapitán, ale nám teda rozkazovat nebudeš. - Radši zahoď tu žehličku a rozdáme si to! - To mi ženy říkají často. Nehádejte se, to ničemu nepomůže!

Asi je po ní, co? Naštvu se, když vidím krev... nebo mrtvolu... nebo někoho psát esemesku, když řídí. Vidíte, co jste provedli? Je ze mě Hulk! - Nevypadáš jako Hulk. - Nejsi zelenej ani velkej, máš jen flek na ksichtě. Jo? Jestli nejsem Hulk, tak jak to, že umím tohle? A pak, že v tomhle filmu nebudu. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To myslíte vážne? Na takéto pičoviny plytváte svojím časom?

123

Odpovědět

Škoda, fakt má daleko lepší videa :D

131

Odpovědět

Ale teda... i tak děkuji za přeložení alespoň nějakýho jeho videa :)

50

Odpovědět

mne sa to dosť pačilo :D a aj vtipy boli dobré :D pobavilo

73

Odpovědět

Podľa toho hodnotenia sa tu asi tu zišlo veľa fanúšikov komiksu. Áno, je to trápne video, ale to, ako sypú tie filmy a ich zápletky s postavy sú tiež trápne. Takže to reflektuje realitu.

26

Odpovědět

Proč to tu vy z***i cenzurujete?

315

Odpovědět

Aby tu někdo, jehož nick vznikl dvojitým stlačením klávesnice genitáliemi nevedl pitomý kecy?

142

Odpovědět

Proc zrovna tohle video? Vzdyt on dela a ma mnohem lepsi videa na Youtube...

32

Odpovědět

Wow.... asi to bude znít rasisticky.... ale vůbec mě nenapadlo že jeden "herec" hraje všechny postavy...

373

Odpovědět

Mě to došlo tak v půlce, když mi bylo divné, že jsou tam jen samí asiati :D

211

Odpovědět

Zajímá mě jediné, hrál všechny postavy jediný asiat, nebo to bylo víc asiatů co vypadali stejně? :D .

334

Odpovědět

*palec nahoru*
smysl pro humor super ;)

10

Odpovědět

nič trápnejšie som dnes nevidel... pokazili ste mi narodeniny :D ako chápem, že niektoré trápne veci sú tak trápne až je to smiešne a toto sa tým snaží byť, ale je to tak na 2 *.. max.

918

Odpovědět

Bohužel polovina vtipu se ztratí v překladu, protože slovní hříčky. :/ Ve vysvětlivkách to už taky vtipné není, ale aspoň to tam dopíšu. :)

126

Odpovědět

+hAnkono len aj tie slovné hračky sú také, že komu ešte nenapadli? prvé čo mi prišlo na um pred 5 rokmi keď som počul iron man, že žehliaci muž... s tým thorovým kladivom tiež nič svetoborné, kapitán kanada je nuda a ostatné nehovorím.. navyše ten chlapík je taký trocha nesympaťák (samozrejme, do diskusie prispievam pod vlastným nickom = môj názor).
Niekomu sa to možno páči, na mňa moc jednoduché a moc silené

32

Odpovědět

Tak si běž dopíče, nikdo tady není zvědavý na takového ocasa. Máš narozeniny a sedíš u kompu a píčuješ, chudáku. Nedivím se, že se s tebou nikdo nebaví.

925

Odpovědět

+ČURÁKUty si pán :D

32

Odpovědět

doufám že se příštích nedožiješ

310