Jak být ninja

Thumbnail play icon
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:446
Počet zobrazení:5 703
Svým prvním příspěvkem jsem se rozhodl doplnit sbírku Nigahiga. Vždyť tyto zábavné Japončíky odebírá na YouTube nejvíce lidí! Video patří mezi jejich starší tvorbu, ale rozdíl je jen v kvalitě obrazu. Vtipy jsou celkem vydařené a snad každého pobaví. Tento snímek je jako první z krátké série návodů "How to be...", takže se můžete v budoucnu těšit na další návody, jako například "Jak být gangsta".

Přepis titulků

Naval prachy! Neeee! Nech toho! - Hej ty! - Kdo? Já? - Jo, ty... - Bože? - Chceš se naučit sebeobraně? - Jo! Unavuje tě už, jak tě pořád šikanujou? V tom případě "Jak být Ninja!"

je DVD pro tebe! Toto DVD obsahuje dva osobní trenéry! Dobrý den všem! Mé jméno je Hanate wakuso shiseo tadashite teriyaki suzuki honda civic. Dobrý den, mé jméno je Bob. A my vás budeme učit, jak být ninjou! První lekce pro ninju je dělat hlasité a zbytečné zvuky, když udeříte. Skutečný ninja umí chytat věci hůlkami. Hej, já to chytil!! Lekce číslo tři.

Skutečný ninja ví, jak se teleportovat z místa na místo. A takhle se to dělá! Lekce čtyři. Musíte být schopni se přeměnit v cokoliv. Musíte umět býti zvířetem. Můžete imitovat strom. Možná dokonce i bukvici. A musíte být schopni imitovat kohokoliv! C-co... M-m-moje jm- Moje jméno. Moje jméno... M-moje jméno je D-d-d-Daffy Lekce číslo pět.

Musíte vědět, jak udělat fatalitu. Dodělej ho! Fatalita Jestli se budete řídit všemi těmito lekcemi... Mělo by to vypadat asi nějak takhle. Áále.. Kašli na to. Fatalita Překlad: Mycash Korekce: scr00chy www.videacesky.cz Děkujeme za zhlédnutí ZKAŽENÉ SCÉNY A my vás budeme učit...

A vy vás budete učit... A my vás budeme učit... Proč to nedokážu? Já nevím. Prostě jedem rovnou znova. Dobře a teď vážně..

A my vás budeme učit... Lekce číslo tři... au, moje ruka. A do prkýnka!

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je blbost ježiš.

181

Odpovědět

tvl já na to koukám při informatice a směju se na celou třídu jak idiot

183

Odpovědět

aaaaaa to je pecka!!!! XD

181

Odpovědět

debile je z havaje

180

Odpovědět

OMG!!!! to je naprosto skvely ...... chtelo by to vic

180

Odpovědět

noo, ja jenom ze kdyz jsem si nasla co to je ''fag'' tk mi vyslo teplous :) a podle toho co tam ten japonec predvadi by to sedelo vic nez bukvice :D ae jinak luxusnííí :D :D

188

Odpovědět

Naprosto skvělý! Až jsem smíchy brečela :-D

180

Odpovědět

Fifa: přesně :D

180

Odpovědět

Zariene: Daxflame

180

Odpovědět

skvelee neni tam aj dalsie???

180

Odpovědět

Skvělý video, děkuju moc za překlad :) Jsem ráda, že tomu konečně rozumím :)

180

Odpovědět


Odpovědět

tak je to mozny to jsem nevedel :) jen mi to tam nesedelo ;)

180

Odpovědět

Nigahiga sou správní šašci :-) Některé Movies in minutes by taky stály za přeložení ;-)

180

Odpovědět

gregis: Homosexuálům se říká i bukvice. ;-)

181

Další