Nejotravnější lidi na internetu

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 140
Počet zobrazení:11 821

Dnes vám Ryan Higa z kanálu nigahiga představí 14 typů nejotravnějších lidí na internetu. Který vám leze na nervy nejvíc, popřípadě kterým z nich jste vy?

Přepis titulků

Čau, lidi, nedávno jsem si uvědomil, že jsem na internetu čím dál tím víc. Jsem na internetu od rána do večera, ať už je to YouTube, Twitter nebo Facebook. Když nemám co dělat, když si krátím čas na záchodě, když se ve výtahu snažím vyhnout trapnému rozhovoru. A samozřejmě pozdě v noci v posteli, no... přece jenom jsem chlap. Tak se samozřejmě budu koukat na... Naruto.

NARUTO! Jsem na internetu pořád a zjistil jsem, že tu je spousta otravných lidí. Na světě je už tak dost otravných lidí, ale díky internetu je všechny můžeme vidět. Taky mám několik otravných internetových nešvarů. Například někdy používám příliš často zkratky jako LOL, LMAO, LMFAO? Everyday I'm... Když to píšu, nepřijde mi to divný, ale v reálným životě by to znělo fakt hloupě.

TEN, CO POUŽÍVÁ PŘÍLIŠ ZKRATEK - Haló? - Čus, chlape, co děláš? (NIC MOC, A CO TY?) NM, ACT? Nic, jenom jsem chtěl zajít na jídlo. - OK, LOL. - Chceš jít taky? - OK, LOL. - Tak, kam chceš jít? (JÁ NEVÍM, LOL.) JN, LOL. Vážně se teď směješ?

(Ó MŮJ BOŽE, LMAO, JOJO, LOL.) OMB, LMAO, JJ, LOL. No dobře, za chvilku tě půjdu vyzvednout. OK, PP, dvojtečka závorka, dvojtečka, D, vokáň, podtržítko, vokáň, méně než 3. (SLEP TO FIALOVÝ UCHO) STFU Pro nejotravnější lidi na internetu by měla existovat zkratka. Jako třeba NLNI. Co? Pak bychom to mohli těm lidem napsat, když nám lezou na nervy.

A tady jsou další otravný lidi na internetu. Sledujte. NEJOTRAVNĚJŠÍ LIDI NA INTERNETU NLNI ATTENTION WHORE Každý zná takovýho člověka, který udělá cokoli, aby získal pozornost. Jsou to lidé, kteří loví lichotky. Lidé často říkají, že vypadám jako Selena Goméz, ale nevím... NLNI HATER Také známý jako troll, hater je nejběžnějším otravou internetu.

Takoví lidé jsou tak nespokojení se svým životem, že se snaží, aby se ostatní cítili stejně. Vždy obrátí pozitivní věc v negativní. Konečně jsem dosáhl svého cíle a zhubl 5 kilo. Tak proč vypadáš pořád stejně? Stomatologická škola byla náročná, ale konečně jsem odpromoval. Stomatologická škola vůbec není těžká, ty idiote. Najdi si opravdovou práci. Právě jsem dokončil benefici na pomoc obětem tsunami v Japonsku a chystám se do dětské nemocnice, ale nejdřív jdu na sněm štěnátek a záchrany planety.

Páni, tak ty se teď chceš zajímat o Japonsko, ty debile?! NLNI TEN, CO POUŽÍVÁ MOC HLÁŠEK V podstatě každý, kdo říká: - YOLO. - SWAG. - Cool story, bro. - U mad, bro? - Totes - That's what she said. - Shake my head. Legen...

wait for it... - OMG, I cannot... - ...dary! - OMG, I cannot... - Ain't nobody got time for that. - I can't, I can't... - Y U NO? - What is air? - Do you even lift bro? I am just dead. A samozřejmě v neposlední řadě Milý Ryane... Milý Ryane... Milý Ryane... Milý Ryane, můžeš předvést Gangnam style?

NLNI "PŘÍLIŠ HLUBOKÝ" ČLOVĚK Pokud nikoho takového neznáte, možná jste viděli obrázky, které vytvořil. Takoví lidé vyfotí překrásnou krajinu a vymyslí k fotce nádherný citát. Pokud budeš pořád říkat ne, nikdy neřekneš ano. NLNI HASHTAGGER Hash tagger často na Instagramu něco vyfotí a napíše k tomu strašně moc hashtagů.

Jako by to byla hra, vymyslet co nejvíc hashtagů souvisejících s fotkou. #jarňáky #pláž #slunečno #zábava #zábava s kámoši #písek #zábava s kámoši v písku #bez filtru NLNI FOTOGRAF JÍDLA Pokud jste to jídlo uvařili a jste na něj hrdí, chápu. Nebo když si něco objednáte a vypadá to skvěle. Ale nemusíte dávat na internet fotku každýho jídla, který budete jíst. Šátečky mi vždycky zvednou náladu.

NLNI TA S POPISKY MIMO MÍSU Holky, které něco vyfotí, ale popisek k fotce vůbec nesouvisí s fotkou. Vypadá to asi takhle. Trpělivost je dobrá vlastnost. Někdy musí srdce zkrátka nechat jít... Právě jsem snědl šáteček. NLNI SNAŽIVEC Nevím, jestli to na holky fakt platí, ale všichni známe ty kluky, co se až moc snaží zapůsobit.

Dělají nejohranější věci, aby holky uvěřily, že oni jsou tím pravým. Hej, dámy, buďte tak hodné a neukazujte mi prsa, ukažte mi svou mysl. NLNI TEN, CO NAPÍŠE O SVÉM SOUČASNÉM STAVU, ALE NECHCE O TOM MLUVIT, KDYŽ SE HO ZEPTÁŠ Pokud budete psát něco, co pochopí jen jeden konkrétní člověk, pošlete mu zprávu.

Nebo nám aspoň řekněte, co se děje, když už se zeptáme. Páni...a čekáš, že ti odpustím? Kvůli lidem jako seš ty nenávidím svět! - co se stalo, jsi v pořádku? - Nechci se o tom bavit. NLNI RÁDOBY RAPPER Ti, co se tváří drsně, když dávají na internet fotky svých peněz, zbraní, tetování a ostatních gangsterských věcí.

V podstatě rádoby rappeři. NLNI GRAMMER NAZI Grammer Nazi musí být jeden z nejotravnějších lidí. Grammer se píše s A. NLNI VŠICHNI NA MYSPACE NLNI A v neposlední řadě, ať už na Facebooku, Twitteru nebo YouTube je vždycky jeden otrava, co si furt stěžuje na ostatní.

Kde je ten záběr? No to snad ne! NLNI Milý Ryane... milý Ryane... milý Ryane... můžeš udělat Gangnam Style? Spokojený? Teď už prosím přestaňte. Překlad: TimTam www.videacesky.cz

Komentáře (114)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Podla mna je zlatý, ale vymenoval par veci co robim aj ja :D

281

Odpovědět

Ty jo, on je fakt dobrej, sympatickej a hlavně to pěkně vystihl. Další videa od něj prosím.

281

Odpovědět

No dost otravný je i tohle video :) nesnáším tenhle styl, "střihy" a ten projev.. hnus

2055

Odpovědět

Tyjo, kdyby mluvil ještě o trochu rychleji, slova by se slila v jeden zvuk. :D Znám osobně jen jednoho člověka, který mluví stejně rychle.

250

Odpovědět

Na "Grammar nazi" staci jen napsat "Opraf vsechni chiby ve vjeťe" a tim to konci :D

212

Odpovědět

Chování se na internetu je prezentace sebe sama, tak jako třeba oblečení. Když se setkám s ve videu, ale i v komentářích, zmiňovaným chováním, vždy jej chvilku fascinovaně pozoruji, tak jako třeba hovnivála s kuličkou, po chvíli mě to ale přestane bavit a tak odvrátím zrak i energii jinam. Jiné emoce, než: "Hm…, tak až takhle, jo?" jsem nezažil. Přijde mi tedy toto videa, ač vtipně pojaté, poněkud zbytečné. Jeho přínos vidím spíš v tom, že mi připomněl krásu expresionismu a tak jsem si hned jednoho Gogha (Hvězdnou noc, co má na obrázku v pozadí) dal na plochu.

1845

Odpovědět

Zapomněli v tom videu na jeden druh lid! Povýšení chytrolíni, co spolkli všechnu moudrost světa a mají ke všemu co říct...

314

Odpovědět

To je vůl :-D Ty nebudeš moc chytrý když píšeš takovýhle hovadiny pod videa, ale jako pobavil jsi dost.

222

Odpovědět

Mě z nějakého důvodu strašně sejří ti, co pravidelně používají holt/hold a pořád špatně. ... nebo ti co musí mít každé třetí slovo cizí (jev dobře známý z komentářů csfd) - člověk asi důležitý jak prase.

235

Odpovědět

Stop tickling furry unicorns volně přeloženo jako "slep to fialový ucho"? To jako fakt?

195

Odpovědět

Aby dodržel písmena zkratky...

206

Odpovědět

Výstižné... A naprosto jistě jsem ten člověk, o používá moc hlášek... :( (Winter is coming...? True story bro!)

212

Odpovědět

Mě to přijde celkem skvěle výstižný:D 10/10

nejhorší je když nekdo má tech vlastností víc najednou, jako "attention whore" a "overly deep person":P nebo "grammar nazi" s "tím co používá příliš zkratek":D a abych řek pravdu mám pocit že přesně tyhle zároveň se vyskytují dost často:D

202

Odpovědět

Upřímně nenávidím, když někdo používá zkratky LoL a Omg v reálu. Navíc, když ještě ani pořádně neví co to znamená a cpe to naprosto všude, je to fakt otrava.

194

Odpovědět

Mě se to zdá hrozně dětinské.

200

Odpovědět

Naruto! :D

254

Odpovědět

Já za grammar nazi považuji člověka, který upozorňuje na chybu, která s významem textu nemá nic společného, není hrubá nebo se evidentně jedná o překlep. Na druhou stranu si rád vychutnám někoho, kdo napíše srdcervoucí citát ke své fotce na fb, ale zapomene na vyjmenovaná slova.

232

Odpovědět

Video odpovídá 90% všech "pokémónů" co mám na FB :D

196

Odpovědět

nejsem nejhorší grammar nazi, ale pokud někdo napíše "vůbec se my do toho nechce" nebo podobné blbosti, mám hroznou chuť je opravit a to někdy dělám :D i když já sám vůbec nevím jak se píše "mě/mně" a nějaké předložky s,z :D

189

Odpovědět

Mě/mně i s/z doporučuju doučit. Není to zase tak těžký (zvlášť to mě/mně, prostě stačí umět pády :D) a působí to i celkem blbě, když to člověk neumí. Navíc je to docela častej terč takových těch "hardcore" grammar nazi :)

191
Další