Nejhorší přítel na světě

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 027
Počet zobrazení:9 850

Omlouváme se, ale na dnešek jsme nestihli připravit žádné video do herního koutku. Co nejdříve se to pokusíme napravit a video dodatečně nahrát. Děkujeme za pochopení.

V dalším videu oblíbeného vloggera Ryana Higy se dozvíte, že bohužel nemá žádnou přítelkyni. Proč? Protože je ve vztazích naprosto nemožný. Posuďte sami.

Přepis titulků

Nejčastěji se mě ptáte: "Ryane, jsi nezadaný?" A poslední dva roky jsem odpovídal pořád to samé: "Ano." Pak jsem si četl komentáře jako: Jak to, že jsi sám? / Já s tebou chci chodit! / Já taky. / Ryane, já taky. Moc si toho vážím. Fakt mi to lichotí a dělá mi to dobře tady... na prsu. Ale vy vůbec netušíte, jaký to je se mnou chodit. Nejsem nezadanej bezdůvodně.

Jsem zkrátka ten nejhorší přítel. NEJHORŠÍ PŘÍTEL NA SVĚTĚ Jsem naprostý opak romantika. Jsem ztělesněním neromantika. Překvápko! To máš k výročí! Díky. - Co se děje? - Nic. Ale většina kluků dává holkám radši růže. Ty akorát hned zvadnou.

- Ale holící strojek? - Potřebovalas ho, ne? - Ne! - Tak proč máš nohy jako šmirgl papír? A pastu potřebuješ, protože používám tvou, abych si svou pošetřil. - A co ten kaktus? - Ten máš do koupelny, aby ti připomněl tvý pichlavý nohy. Navíc chci vždycky vyhrát každou hádku, i když třeba nemám pravdu. Netušila jsem, že největším zvířetem na světě je plejtvák obrovský. Není, největší je Onix. Ta tvá hloupost je rozkošná. - Ale píšou to tady.

- Tak se pletou! - Proč se se mnou furt hádáš? - Proč se ty hádáš se mnou? - Jseš jako malý dítě. - Ty jseš malý dítě. - Nemůžeš po mně všechno papouškovat. - Ty nemůžeš. 1:0 pro Ryana. Taky rád zakazuju. - Ne, nikam nepůjdeš. - Je to jen večeře s rodinou. - Budou tam nějaký chlapi? - Ne! - Ani tvůj táta nejde?

- Jde. Teď jsi mě ranila. Strašně snadno začnu žárlit. Ten hummus chutná skvěle. Miluju ho! Tak proč si ho rovnou nevezmeš? Vždycky nechávám zvednutý prkýnko. Miláčku, mohl bys dávat dolů prkýnko, když odcházíš ze záchoda? A co kdybys ho radši ty začala dávat nahoru? 2:0 pro Ryana.

A hlavním důvodem, proč jsem nejspíš pořád sám, je to, že přehnaně reaguju. Jen trošičku. Bude se mi stýskat. Vážně už musíš jít? Víš, že musím. Tak přeju bezpečnej let. Ty mi přeješ bezpečnej let? Bezpečnej let? Proč mě vystavuješ takovýmu tlaku?

- Cože? - Nejsem pilot a nemůžu ovlivnit bezpečnost letadla! - Ne, já to tak... - Natož pak celýho letu! Občas mi připadáš fakt bezcitná. Dobře, to jsem možná trochu přehnal. Ale každý z nás má nějakou špatnou vlastnost. Protože nikdo není dokonalý. Ať jde o vaši oblíbenou celebritu, YouTubera nebo nového partnera, se kterým chodíte, všichni mají podobné problémy.

Protože jsme přeci lidé. Trik spočívá v tom, že nesmíte hledat dokonalého. Ten dokonalý musí totiž... najít trik. Ať už jste zadaní nebo ne, rád bych vám řekl, že se... - Ahoj. - Čau. Zrovna jsem dokoukala tvý video a máš pravdu. - Blbost. Teprv ho točím. - Nikdo není dokonalý. A já ti odpouštím, protože tě pořád miluju.

Moment! Jo a taky mi dělá problémy říct někomu, že ho miluju. Já taky. - Cože? - Taky. Já ti tu vyznám lásku a ty nemůžeš udělat to samý? Řekl jsem taky. Taky se miluju. Víš co?

Zapomeň na to. Akorát jsem s tebou marnila čas. Sbohem, Ryane. Doufám, že si najdeš partnerku, která to s tebou vydrží. Její slova mi v hlavě zní, jako by se to stalo včera. Doufám, že si najdeš partnerku, která to s tebou vydrží. Najednou mi došlo, že nemohu, nesmím, nenechám to takhle skončit! Catherine! Já doufám, že si najdeš partnera, kterej to vydrží s tebou. 3:0 pro Ryana.

Komentáře (45)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ak by to niekoho zaujímalo, tak tá rozkošná dievčina je Catherine Dekoekkoek.

210

Odpovědět

video ako vždy skvelé :) pridávam sa k tým, ktorý by chceli vediá od Ryana pravidelne :)
k doluprebiehajúcej diskusii: ani ja nikdy nepochopím prečo jeho a kopu dobrých celosvetovoznámych youtuberov...podľa mňa by ste mohli skúšať pridávať videá aj od iných známych youtuberov (smosh, wfp, david so, jkf a iné) a možno by sa to československu zapáčilo :) ale je to len taký návrh :D

230

Odpovědět

To s tím bezpečným letem mi připomnělo Sheldona Coopera :D

282

Odpovědět

Jsem jediný, komu to nepřišlo ani trochu zajímavé, nebo zábavné?

2176

Odpovědět

:D
koukám že to nejni špatný video(8-9/10), těsne před koncem si řikám že asi o neco zmenšim hodnocení za patos, ale poslední scena to zvedla na 10/10:D

253

Odpovědět

A hele! Tak nejsem jedinej, kdo má takové partnerské vlastnosti... :-)

214

Odpovědět

Jedna pasáž byla fakt výstižná. Ta s tím letem, bezpečnost opravdu moc ovlivnit nedokáže a je vidět, že to je pro holky téžké pochopit! :-D
Jedině snad, že by ten let ohrožoval on sám. :-)

2142

Odpovědět

Nedivím se že Raynovi videa nejsou moc překládaný, ještě že používa celkem jednoduchou angličtinu takže si většinu jeho videí dokážu přeložit sám a to s tím letem je myšleno na zpěváka jménem Drake kterého ukáže na mobilu před tou hláškou s letem, jelikož Drake měl nějakou nehodu se svým vlastním letadlem a byla z toho aféra nebo co, zas tak šíleně mě to nezajímalo :D, takže jsi to docela dost špatně pochopil. V USA se to v té době hodně řešilo :). Jinak Ryan má spoustu dobrých videí a kdo ovladá trochu angličtinu tak by rozhodně měl shlédnout jeho youtube účet ^^

191

Odpovědět

hrozne jsem mu fandil, jsem rad, ze nakonec vyhral 3:0 :)

252

Odpovědět

Nechtěli by jste překládát Ryana pravidelně?

1911

Odpovědět

Už jsem o tom přemýšlel, ale přijde mi, že lidi tady na VČ pořád nemůžou těmhle celosvětově populárním vloggerům nějak přijít na jméno, takže se obávám, že by se to nechytlo...

1959

Odpovědět

+BugHer0Chcelo by to českého vloggera, ktorý by sa zaoberal tými celosvetovo populárnymi vloggermi.

1942

Odpovědět

+BugHer0Pak by to vypadalo, že vloggující vlogger vlogguje vloggera - takový vlogception. Tohle by asi nefungovalo. Nigahiga je specifický humor a kdo chce, cestu si k němu najde, tady by se chytla jen jeho nejlepší videa.

222

Odpovědět

+BugHer0Jo jo, český publikum se od celosvětovýho pořád dost liší. Tohle video má na YouTube přes 14 milionů zhlédnutí a z nějakých 97 % palec nahoru. Svého času to bylo i trendující a jedno z nejsledovanějších videí daný týden. Tady se nevyšplhá na devítku a sledovaností nijak nevybočuje z průměru. ;-)

234

Odpovědět

+BugHer0Podívej se na hodnocení, už se to ujalo ))

190

Odpovědět

Když ho nechcete překládat pravidelně, tak aspoň přeložte tohle! :D https://www.youtube.com/watch?v=AJVpL6L7Zeo

180

Odpovědět

Nechápu počet odběratelů na jeho kanále

1968

Odpovědět

měl štěští :)

1847

Odpovědět

+klasická výmluva poraženců.

215

Odpovědět

To s tím záchodovým prkýnkem je super, někdy to musím použít jako protiútok :D

191

Odpovědět

To mi připomělo epizodu Reverse cowgirl ze South Parku. Celá je na tohle téma. :D

http://www.southparkstudios.com/full-episodes/s16e01-reverse-cowgirl

181

Odpovědět

dyť je to absolutně logický. a už nějakou dobu se snažím v tomhle směru vychovávat každou svoji partnerku.
ženský pořád volaj po rovnoprávnosti... dyť když se chci jít po holce vyčůrat, tak si prkýnko taky musím zvedat sám. a ještě abych ho potom pokládal? takhle oba vynakládáme před svým vylučováním stejné množství energie. holka má dokonce výhodu, pokud jsem třeba předtím byl na velký, v tom případě jen nasedne na hezky vyhřátou plotýnku.

196

Odpovědět

+BartlettJe to logické - velká (prkénko dole - 1) vs. malá (dole -1 nebo nahoře - 0) - kluk: 1:0, holka: 1:1... 1 je tam 3x, 0 je tam 1x... Takže je potřeba častěji dole než nahoře. Navíc když jdeš na velkou po klukovi, který nesklápí prkénko (stačí ťuknutí a spadne samo), tak je nemilé to zjistit až podle chladivého porcelánu... :D

1816

Odpovědět

+Bartlettproto my jsme doma zavedli pravidlo "poklop dole" :) ..sklápíme po potřebě oba a nikdo si nepřipadá diskriminovaný :)

190

Odpovědět

Nechápu, proč většina chlapů nechápe, že mají dávat prkýnko dolů ne proto, aby si ženská přišla na svý nebo je líná ho zvednout, ale protože je to prostě slušnost a spádá to pod stejná společenská pravidla, jako že židle jsou zastrčený pod stůl nebo touba zavřená ;)

2113

Odpovědět

+WeruneTo záleží na úhlu pohledu, protože to pravidlo nespadlo z nebe. Pravděpodobně vzniklo právě proto, aby si ženská přisla na svý nebo protože je líná ho zvednout.

192

Odpovědět

+WeruneSpolečenská pravidla si budu dodržovat ve společnosti, ale ne doma.

192

Odpovědět

+WeruneAno, "pravděpodobně" je žena zase ta špatná.. ach jo ;)

193

Odpovědět

ta holka má výrazovej rejstřík, jako kdyby byla dítětem Kristen Stewart a Chucka Norrise

1811

Odpovědět

Vtip je v tom že ženský si převážně vybíraj takový chlapy. Pak se hrozně diví, a samo sebou všichni ostatní chlapi jsou hajzli, děvkaři a kdo ví co ještě .. ´:)

209

Odpovědět

Přesně tak, když si kámoška najde nového přítele, stačí mi s ním 5 minut a hned vím že za a) je to zmetek, za b) je téměř stejný zmetek jako ten před ním. Hold holky si pořád prohazují tyhle zmetky, až do chvíle kdy narazí na správného chlapa a zůstanou s ním navždy nebo hledání vzdají a zůstanou se zmetkem. Jelikož správných chlapů ubývá a jejich střídání partnerek není tak časté, je logické že se šíří fáma že neexistují.

192

Odpovědět

S tím souhlasím, sama nevím, proč nás holky tak přitahujou ti hajzlové.. každopádně je to tak.. :)

203

Odpovědět

+SimonkaJak koho!

187

Odpovědět

+SimonkaNěkde jsem četl, že "K hodnejm klukům se chodí vybrečet, ke zlejm vyspat"

220

Odpovědět

Nás holky často přitahují hajzlové, protože se s nimi člověk nenudí ;) Hodní kluci se často rovná nudnejm, rozplizlejm klukům bez jakejchkoliv mužnejch rysů, kteří nedělají nic jiného, než že nechápou, proč je holky nechtějí. Zlí kluci se alespoň dají nějakým způsobem obdivovat, následovat i respektovat, i když si to nezasluhují a probouzejí touhy a vzrušení ze života, což žádný neprotivný a neriskující hodný kluk nemůže vůbec nahradit i proto, že je hodnejch kluků spousty a o ty "rebely" musí ženská bojovat a zasloužit si je ;) Je pro ní tedy přitažlivější být s tím zlým. Nebo to je aspoň můj názor jako holky, i když sama mám teď hodnýho ;)

1913

Odpovědět

Ten konec hodně zabitej =D

208

Odpovědět

dokonalej :-D dlouho jsem takhle nevybouchnul smíchy :-D

203

Odpovědět

Vraťte mi 4 minuty mého života ! Snažil se být vtipný ale moc mu to nešlo, alespoň na tu holku se dalo dívat.

18131

Odpovědět

no tak si ho jednou nevyhoníš a ztracený čas máš zase zpátky

203

Odpovědět

+SaxaBUUUUUUUUUUURN !!

184


Odpovědět

podle mého názoru má kyjak absolutní pravdu!! ...a teď čekám na ty vaše ,,palce dolů´´ :D

1824

Odpovědět

+citizenTak aby ses z těch palců nepo****, tak ti jedním taky zacpu díru, když to máš tak rád.

182

Odpovědět

+citizenzacpi si co chceš :D

180
Další