Ryanovo štěňátko

Thumbnail play icon
66 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:339
Počet zobrazení:4 084

Kdo občas sleduje kanál nigahiga možná ví, že Ryan má jezevčíka jménem Marley. Před časem si pořídil druhého psa, kterého nám představí v tomto videu. Je to docela roztomilé štěně... nebo ne?

Přepis titulků

Ahoj lidi, jak víte, mám psa Marleyho a občas jste ho mohli vidět v některém videu. Ale nedávno jsem si pořídil nové štěně. Je to corgi a zatím nemá jméno, takže mu říkám Marley-corgi. Je to moc roztomilej pejsek, ale co ho máme, originál Marley se chová divně a zlobí. Když jsem nebyl doma, Marley roztahal odpadky po celém obýváku. Přitom ví, že to nesmí dělat. Taky se mnou spává v ložnici, protože je zvyklý na venčení. Ale co je v domě druhý pes, každé ráno najdu na zemi hovínko.

A nechápu, jak to udělal, ale vyšplhal na stůl, co je třikrát větší než on a shodil na zem vázu. Ošklivej kluk, Marley! Prostě je jak utrženej ze řetězu... Třeba jako teď, škrábe mi na dveře, když se snažím natáčet. Snažím se točit, Marley! Nejspíš na toho druhého psa žárlí, ale nevím proč, protože se věnuju oběma stejně. Někdy přemýšlím, co se mu asi honí hlavou...

Ne, ne, ne... Nestrkej mě do klece, vždyť jsem nic neprovedl. Hej... Hej, ty! Vím, že jsi jen štěně a nezačali jsme zrovna dobře, ale mohl bys mě odtud dostat? - Já bych... - Drž mordu, špinavej podvraťáku! - Cože? - Předtím jsi tu byl jedinej pes... ale teď je to můj dům! - Já bych spíš řekl, že se o něj dělíme...

- Proč si myslíš, že jseš vlastně zavřenej? O čem to mluvíš? Od kdy leží pamlsky jen tak uprostřed bordelu v obýváku? Nepřišlo ti zvláštní, že sis nikdy dřív ve spánku neulevil, ale najednou je každý ráno na zemi hovínko? Vážně jseš tak blbej a myslel sis, že ta váza spadla sama od sebe? Ty... tys to na mě nastražil? Jo, protože tě chci zabít! - Jseš zloduch!

- Trefa, Marley. Jsem zloun. Pojď, Marley-corgi, jdeme točit video. Musím Ryana varovat! Jak se odsud...? Možná to půjde podhrabat. A nebo to prostě vyrazím. Jak říkám, nevím, co ho to popadlo. Doufám, že je to jen fáze, kterou si musí projít. Nemůžu přece vrátit psa, protože ho můj druhej pes nemá rád. Jsou jako bráchové, starší žárlí na mladšího a... Jde o to, že...

Marley, sakra! Co je, Marley? Proboha! Marley, celou dobu ses... Snažil ses... Snažil ses zabít mě i Marley-corgiho! Ošklivej kluk! Co to, sakra...? Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já myslím, že tohle ocení jen člověk, který někdy se svým psem mluví. A podle výrazu v čumáku za něj i odpovídá... Taková schizofrenní diskuse. Naprosto chápu, že to někdo hodí do ho*en. Ale za mě 9/10.

121

Odpovědět

Poslední dobou jsem si říkal, že uživatelé zde dost upadají. A tobě děkuji za překlad, hAnko. Kdybych si dokázal překládat videa sám, nelezu sem a takhle jsem vděčný za práci, kterou odvádíš, páč mám na co koukat, i když to zrovna není super úžasná věc, co by otřásla světem...

173

Odpovědět

já proti překladatelovi nic nemám,je super,že překládá videa,ale snad můžu říct,že toto stojí uplně za hovno a nebudu kolem toho dělat horkou kaši a řeknu názor,že se mi to nelíbí ne?
kdyby tu každý psal to co ty,tak toto videa má 150 hvězdiček a webu to nijak nepomůže,kritika je taky důležitá,neboť vede ke zlepšení :)

77

Odpovědět

+TomasinhooKonstruktivní kritika. Dle tvého názoru by se měla překládat hlavně dokumentární videa, což by u řady ostatních zase vyvolalo záporné reakce. Nechápu, proč by měl překladatel překládat pouze populární věci, nakonec aby tu nebyl Bieber. Já osobně mám Ryana rád a i když jsem u jeho štěněte nadšením nevřískal, den mi taky nezkazilo. Na hodnocení samotného videa mám hvězdičky, ne komentáře...

121

Odpovědět

+TomasinhooLogan ma ale pravdu a na kritice neni nic spatneho. Jenze je velkej rozdil mezi tim jestli je to kritika od takoveho plebejce (jako ses ty) a nebo od nekoho jehoz nazor za neco stoji (jako je napriklad komunard).

40

Odpovědět

+Tomasinhooradši dokumenty,než takovéto hovna

14

Odpovědět

+TomasinhooDoporučím ti řadu dokumentárních programů na kabelovce. Tady jsi se trochu sekl, ale nikdo tě tu nedrží, občas se tu bavíme i nad méně ušlechtilou zábavou... :-D

11

Odpovědět

Poslední dobou jsem si říkal,že videacesky,jako web upadají,ale pak tu byli skvělé videa,jako dokument o nejvíce radioaktivní místě,smrtící živočichové atd...
a ted jsem dáte s prominutím takovou pííííííííícovinu :/

411

Odpovědět

Nekomentuji a je mi i jedno i výběr videí na videačesky, ale k tomuhle prostě musím napsat "komu to cpeš?". Takový video, který je sice úplně o ničem a totálně na hovno, by se mohlo přeložit tak maximálně pro lidi, který ho opravdu pravidelně sledují. Proto je schopný si dovolit natočit takovou p******u, ale takhle to sem dát. Jsi vážně totálně mimo.

1727

Odpovědět

Díky, ja jsem rada mimo. :) Pokud mas tip na lepsi videa, tak nam je misto stezovatni radeji doporuč k překladu. Kdyz nevime, co by vas bavilo, holt pak nastane okurkova sezona a objevuji se i mene zajimava videa.

163

Odpovědět

+hAnkoCo něco z Oscarů? :)

91

Odpovědět

+hAnkoTřeba úvodní číslo Neila Patricka Harrise, té herečky z Pitch Perfect a Jacka Blacka? :) Kdyby byl zájem a na YT ještě nenajdu české titulky, klidně se do toho pustím. :)

172

Odpovědět

+hAnkoco třeba i aktualizovat rozpis "pravidelných pořadů". osobně bych uvítal více videí "world´s deadliest" ;)

41

Odpovědět

+hAnkoZrovna to úvodní číslo od Neila jsem chtěla sem napsat, jsem rozhodně pro :)

70

Odpovědět

+hAnkoPhilomena Cunk !

00

Odpovědět

+hAnkoNo ono by bylo z čeho vybírat.. Zdá se mi, ze většinu kvalitních tipů na FB-tipaři nikdo neprověří a kašle se na ně. Tak mně napadá otázka, proč ta stránka vůbec je?? I kdyby se přeložili všechny videa tam nabídnutá, tak podle mne výsledky nebudou tak hrozné, jako v posledních ,,skvostech,,.

30

Odpovědět

+hAnkoJá se pravidelně dívám na návrhy tady na webu. Občas jsou tam pořady, které nemůžeme překládat kvůli copyrightu, jindy jsou to věci moc dlouhé, u kterých si zároveň nejsme jistí, zda by uspěly, a tak třeba pro mě osobně by byla škoda na to plýtvat časem a energií. Pokaždé si ale vyberu alespoň jedno video. Na fb jsem nekoukala, to je pravda. Polepším se. ;)

21

Odpovědět

Hádám, že na vtipné komentáře jsou ještě všichni namol :D...

191

Odpovědět

spíš mě nenapadá, co bych měl k takovýhle píčovině jako psát

2810

Odpovědět

Inu, je to jak píše Miku. Ve videu není nic zajímavého. Žádný extra příběh, žádný extra zvrat, žádný extra nápad a žádná extra vtipná scénka... K tomu se nic vtipného, co by už nepadlo 100x předtím u jiných videí, asi napsat ani nedá.

47

Odpovědět

+YettiAle tak, pohonil jsem.

141