Revoluční iNavigátor

Thumbnail play icon
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:409
Počet zobrazení:4 912

Ahoj, jsem nová členka překladatelského týmu a budu vystupovat pod přezdívkou TimTam. Můžete se těšit (nejen) na  humorná videa z kanálů jako YOMYOMF, ShaneDawsonTV, WongFuProductions, JennaMarbles aj. Jako své první video jsem si pro vás připravila skeč od známého Youtubera nigahiga, od kterého tu už několik videí máme. Tentokrát vám představí novou vychytávku ze světa navigačních systémů. Do komentářů pište, zda byste měli zájem o další podobná videa.

Ve videu se objeví i Justin Chon, kterého budete moci vidět v kinech ve filmu Na šrot.

Pozn.: K-POP je zkratka pro korejský pop.

Přepis titulků

Od tvůrců iPod Human Vám nyní představujeme iNavigátor, KterýmJsemJáABuduVásNavigovat KdyžNebudeteZnátCestu je tu nyní! JE TU NYNÍ! TU NENÍ! iNavigátor je špičkový navigační systém. Po 5,3 kilometrech zabočte doprava.

Nesmím opomenout bonusové funkce, jako lidský bezpečnostní pás. Baterie? Ty nikdo nepotřebuje. Zástrčky? Pryč s nimi! Jediným zdrojem energie iNavigátoru je trocha jídla. iNavigátor je k dostání v mnoha provedeních. Jako například muž. Zabočte doleva. Žena Zaboč doleva.

Hej kámo, měl bys zahnout doprava. Hej kámo, měl bys zahnout... Zůstaňme raději doma. Nesebevědomý Doleva nebo doprava, ty jsi řidič. A dokonce i Váš oblíbený K-POP. Po 5,3 kilometrech zabočte doprava.

Stále nevěříte? Zeptejte se našich spokojených zákazníků. Zabočte doleva u... zabočte doleva u... přepočítávám... - Otočte se do protisměru u přepočítávám... - Co? Zabočte doprava po 150 metrech. Po 120 metrech. Po 250 metrech. - Co to sakra? - U další zatáčky vpravo zabočte doleva. - To ani nedává smysl. - Pokračujte dalších 3,2 sendvičů. - Při jízdě přímo zaparkujte opačně. - Co to... - Destinace se blíží po levé straně.

Za 0,5... - Díky bohu. - ...let. - Co? Co to... Zmínili jsme, že iNavigátor cenzuruje všechna sprostá slova? Hej ty zkur... Vidíš mě? Jsem na... ...silnici, ty jeden... ...já tě... ...radši jeď... ...domů, protože tě...

...urvu ti... ...hlavu, ty... Přestaneš už s tím pípáním? Dobře. - Přepočítávám. - Dopr... Objednejte nyní! Zavolejte na číslo uvedené na obrazovce než bude pozdě! POZDĚ iNavigátor není imunní vůči pohlavním chorobám, HIV, MTV, MTV2 ani LMNOP.

Pokud máte nějaký z následujících příznaků, kontaktujte nejbližší pobočku iNavigátoru. Použijte Váš iNavigátor, abyste ji našli, ale vezměte si sebou iPod Human s nahranými dětskými písničkami, spolu s žampionovým hamburgerem, kdybyste dostali hlad a nezapomeňte si své ShamWoohoo pro případné nečistoty. Překlad: TimTam www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jeee, konečně tu bude někdo překládat Jennu? Super :) Díky i za nigahiga, odebírám je oba, ale přece jenom občas u těch videí něco uteče :)

180

Odpovědět

Vzpomněl jsem si u toho čísla na:
0118 999 881 999 119 725 ... 3

180

Odpovědět

IT C :D

180

Odpovědět

To je skvělý :D "Lets just stay home..." mě naprosto dostalo :D

180

Odpovědět

Ryan <3, konečne sa ho dočkám...Justin takisto hral aj v Twilighte (jediná postava ktorú som zniesla v celom filme), a takisto si mohla spomenúť i D-trixa (prípadne aj jeho prekladať, ale to je len taký návrh) :)

BTW: TimTam keby si bola chlap, tak by som s tebou (asi) chcela chodiť :D
Ryan a WFP sú moje srdcovky, už sa nemôžem dočkať ako ich budem aj tu vídavať :) a ako sa (hlavne) WFP dostane do povedomia Čechoslovákov (keby chceš pomoc, kľudne sa mi ozvi :D)...YOMYOMF takisto jeden z tých lepších...ale Jennou a Shanom si si to u mňa trošku pos*ala :D

182

Odpovědět

Jenna Marbles, nemôžem sa dočkať!!! :D

180

Odpovědět

Já chci EMO navigačku! :D Jinak dobrý překlad :D

180

Odpovědět

Přeju hodně štěstí do budoucna a hodně skvělých překladů (První se ti povedl ;-))

181

Odpovědět

recalculating :D

180

Odpovědět

Beep :-D

180

Odpovědět

TimTam podle té australské čokolády? :D

190

Odpovědět

přesně tak, hlavní sponzor :D

190