Borat na Cambridgi

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:405
Počet zobrazení:6 314

Většina z vás jistě zná film Borat, takže už asi tušíte, o co jde. Tohle je část z pořadu Sachy Barona Cohena jménem Da Ali G Show, ve kterém předstírá, že je jedna ze tří osob - rapper Ali G, kazašský reportér Borat, nebo homosexuální moderátor z Rakouska Brüno. V této scéně se Borat podívá na Cambridgeskou univerzitu.

Přepis titulků

BORATŮV PRŮVODCE PO BRITÁNII Přijel jsem na nejlepší univerzitu světa, Cambridge, kde začínali ti nejslavnější muži na světě. Isaac Newton, William Shakespeare, Kenny Dalglish, svatý Tom Cruise. Přišel jsem zjistit, proč je to nejlepší univerzita světa. Dobrý den. - Vítejte. Jak se jmenujete? - Ian. Dnes jsem zde na Cambridgi viděl ženu.

Proč jsou tu? Protože jsou taky chytré. Ano. My v Kazachstánu říkáme, že žena, která jde s knihou, je jako kůň s tím, co se na koně dává. - Sedlo. - Ano. Ale pravdou je, že ženy tvoří polovinu světové populace. Ano.

A tím pádem je polovina inteligence a schopností také u žen. Jediný rozdíl je v tom, že nemají fantazii. Ano. Nedokážou myslet kreativně. - Vážně? - Neumí myslet. - Neumí pořádně myslet. - Ne, neumí. My v Kazachstánu říkáme: "Najdi mi ženu s mozkem a já ti najdu koně s..."

Jak tomu říkáte? S křídly. A co je to cambridgeský bál? Všichni o tom mluví, ale co to je? Cambridgeské bály jsou velké události, na které se chodí ve smokingu nebo fraku. Takže jako párty? - Ano, jako párty. - A jsou tam dámské specialistky? Ne, nejsou tam specialistky, bohužel si musíte přivést svou vlastní dámu. Jo. Takže tam nevodí prostitutky?

Tam žádné prostitutky neuvidíte. Tak co je to za párty? V Anglii prostitutky na oslavách moc nemíváme. Není to pro nás. Proč ne? Nevím. Není to tradice. Najdu někde wrestling bez oblečení nebo koňské pólo? Určitě tu nikde není zápasení bez oblečení. Pólo někde možná ano. Ano.

Ale myslím, že ten typ oslav, který hledáte, tady nikde nenajdete. A je tu někde žena, ke které přijdete a děláte... Jakoby sex s... Omlouvám se, ale tohle budete muset vystřihnout. Je to nevhodná otázka. Toto je seriózní univerzita. A nikde tu není prostituce, kterou jste zmiňoval. To by bylo nevhodné. Dobře. Dobře, tak ohledně...

Zapomeňte na párty. Je mi líto, hovor skončil. Když studenti na Cambridgi nestudují, rádi si hrají anglickou hru kriket. Rád bych si zahrál. Děkuji. Jste levák, takže horní ruku dáte sem a tu dolní sem. A až na vás poletí míček... Rozkročte se trochu víc. Držte pálku takhle. A až poletí míček...

Koukejte na mě. Zvednete takhle pálku, vystrčte přední... přední dopředu nohu. Přední nohu. Tu pravou. Dopředu. Dobře. To nic.

- Já vám to ukážu. - Proč se mě tolik dotýkáte? Ne. Pálku dozadu... Ten míček tam potřebuju. Nechte ten míček. Zvednete pálku. A máchnete po míčku. Zkusíte to? Ne, ruce obráceně.

Správně. Jak jsem to dělal? Ne, takhle ne. Tak. Ne. Ne, ne, ne, to nemůžete. Prostě udělejte tohle. Dobře? Jen se koukejte. Koukejte se. - Tohle.

Víc po vás nechci. - Dobře. Stačí udělat tohle. Ne. Ne. Dejte nohu tam. A pálka půjde dolů nějak takhle. Ale tahle noha by měla být tady. Když je vaše noha tady, pálku dáte sem. Ale pak...

Pokud budete stát takhle, tady se to odrazí a poletí tam. A to je dobrá rána. A pak udělám co? A vy na mě nezapomenete? Ne, Borate! Povím o tobě každému! Jak že se jmenuješ? - Borat Lagbari.

- Borat Lagbari? Ale říkají mi Steve. Dobře, Steve. Můžu ti říkat Brian? Proč? Nevím. Proč? Jen tak. V Kazachstánu byl Angličan, co mi říkal Steve.

Dnes hledám Stevea. Je tu jeden Steve, ty Steve, ty žádný Steve! Dnes jsme se setkali s těmi nejinteligentnějšími Brity. Za jeden den na Cambridgi jsem si užil víc zábavy než za šest let na univerzitě v Almaty. A nejlepší na tom je, že za to platí vláda. Máme se hodně co učit. Překlad: ScreaMaker Korekce: BugHer0 a scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

no zní to vtipně tak jako tak :D mohl by přijet někdy i sem k nám xD

202

Odpovědět

Je to Polština.

194

Odpovědět

.) Kennym Dalglishem mě potěšil...PS: LVR4LIFE

182

Odpovědět

Opět něco, co jde zcela mimo mě :-(

182

Odpovědět

Podle mě říká spíš "...where most famous man in world study", čili studovali, ne začínali. A spíš než Tom saint Cruise bych to viděl na Thompson Cruise. Ale to už je diskutabilní, je tomu prd rozumět.

192

Odpovědět

Párada díky !

181

Odpovědět

swej - Česky "Jak se máš?", rusky "Kak dělá?"... to teda nevim...

191

Odpovědět

Borat je týpek... :)

191

Odpovědět

Tomas: Pravda. To jméno nám nějak vypadlo.

181

Odpovědět

To "dženkuji" a "dobrý den" má z polštiny. Někde to bylo napsáno k tomu filmu :)

191

Odpovědět

Tuším, že po těch jménech slavných osobností studujících na této univerzitě tam jmenuje i Tom st.Cruise - nevím proč tam je to "svatý", ale úplně to tam slyšim :)
Ten cucák je úžasnej Andre ma pravdu - ten by se tu nechytil. A být v jeho kůži tak bych si na prostitutku moc nevyskakoval. Andre viděl univerzity, já viděl prostitutky :) a ten hoch by neměl šanci :D

181

Odpovědět

viac ali g in da show

181

Odpovědět

Tomy: Díky, opraveno.

181

Odpovědět

Jedna poznámka k překladu: cca 2:00 - black tie je výraz pro smoking, a white tie znamená frak. Používá se běžně i v češtině.

191

Odpovědět

Navstivil jsem oxford a "ty trochu lepsi univerzity" v anglii a musim rict ze vetsina studentu jsou uplni blbecci s nosankama nahoru s kteryma se neda bavit a kdyby zili tady tak jsou vsem pro smich (jako ten co rika ze je to nevhodna otazka) ale holky uplne nejlepsi :)...pls pls pls davejte sem vice ali-gho a jeho show klidne i jako special nektere dili jsou hodne legendary.

202

Další