Larry King zpovídá Diktátora

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:687
Počet zobrazení:9 904
Admirál Generál Aladeen putuje v rámci propagace svého filmu Diktátor od pořadu k pořadu. Tentokrát na chvíli poseděl s legendou Larrym Kingem a zavzpomínal na kámoše Kima a pašování Baracka Obamy.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz MEZINÁRODNÍ ALIANCE KONSTITUČNÍHO DIKTÁTORSTVÍ Je mým potěšením přivítat zde u historicky prvního rozhovoru Admirála Generála Aladeena, vůdce a milovaného utlačovatele Wadiye. Máš nějaké jiné oblíbené tyrany? Těch vážně dobrých zbylo málo. Nejlepší jsou mrtví. Saddám, Kaddáfí, Kim Čong, Cheney. Můj oblíbenec je bohužel po smrti.

Kdo? Moc mi chybí... Kim Čong... KČ Moc mi chybí. Byl to... Byl to vtipálek. Zemřel tak, jako žil. Na 7centimetrových podpatcích. Byl ale ke svému lidu krutý... Nebyl ke svému lidu krutý.

Byl to cukrouš. Následovalo něco po incidentu s Ryanem Seacrestem? Potom jsi totiž odešel normálně na Oscary. Seacrest se s tím vypořádal profesionálně. Přece jenom... není to první Asiat, který mu skončil na hrudi. Co nějaké tvoje neúspěchy? Když si najdeš Izrael na Wikipedii, všechno je zatím v přítomném čase. - Na tom musíme zapracovat. - Já jsem Žid. - Ty jsi Žid?

- Ano! Fajn, bez problémů. Kvůli tomu, že jsem Žid, budeš znechuceně plivat na podlahu? Ne, to s tím nemá nic společného. Plivnul jsem, protože nemám rád tu podlahu. Pojďme rovnou k věci. Máte nukleární zbraně? Na co ses ptal? - Máte nukleární zbraně? - Promiň, neslyším tě. - Vyvíjíte nukleární zbraně?

- Doslova tě neslyším. Přejdu tedy k další otázce. Teď už tě slyším. Nárokuješ si za ta léta několik věcí. Třeba vynalezení procesoru Pentium. Že budeš jako další hrát Jamese Bonda. A že jsi vymyslel frázi: "Vystydni." Co to znamená? Abyste se uvolnili. Když ti to přerůstá přes hlavu... vystydni.

Prezident Obama tvrdí, že bys měl ze svého postu odstoupit. Já tvrdím, ať jde do pr... Je to od něj pěkně hnusné, když to byl právě můj otec, který ho propašoval z Keni. - Ty tvrdíš, že se nenarodil ve Státech? - Jistěže ne. Rozhovor je u konce. Přiveďte Pierse Morgana! Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

já tenhle humor prostě žeru, nejlepší je jak všichni kritici strhali Aliho-G oproti třeba Boratovi, ale mně se Ali líbil ze všech těch jeho filmů nejvíc, ikdyž samozřejmě vím, že byl hraný :)

262

Odpovědět

Tento australsky rozhovor mi prijde mnohem podarenejsi:) http://www.youtube.com/watch?v=8mMPqbqmTg8

201

Odpovědět

Rozhovor je kravina, ale ten film bude bomba :D ..v sobotu na něj jdu :D

188

Odpovědět

Dead to the west ! :D

184

Odpovědět

To si děláte kozy, vypnul jsem zrovna redtube a za 30 vteřin přijdu tady a je tu něco, co nenávidím :D

184

Odpovědět

Pistacie : No on je to hlavně americkej film ty magore,tyhle rozhovory sou jenom ze srandy...

187

Odpovědět

na jeho filmech se mi líbí že kolem nich saša dělá takovej bordel, že si jich člověk nemůže nevšimnout :)

211

Odpovědět

Mickez - Proč? Proč bych se měla probírat? Můžu za to, že mám radši jiný druh humoru? Ty si na jeho filmy klidně koukej, já ti to neberu...

182

Odpovědět

Vtipné je, když to Žid říká Židovi - jasně, hrajme si na satiru, ale s muslimy je problém a Diktátor míří i tímhle směrem. ;-)

201

Odpovědět

Nechcete nějak volně přeložit ten jeho rotacizmus? Něco na způsob "Můj obríbenec je bohužer po smrti"?

1911

Odpovědět

Divím se že ten film v americe vůbec dají do kin :D

2011

Odpovědět

2 Adla: Za to komentovat pod každým jeho videem, že je trapný a stupidní, je úplně v pohodě :)) ...ty se prober holka :))

194

Odpovědět

Mohli bys te pželožit jak popřál francouzskýmu prezidentovi Hollandovi.Tam taky budou stejný hlášky možná ješte lepší

191

Odpovědět

Cheney:)americký viceprezident a ještě moc mi chybí KČČ

182

Další