Diktátor na červeném koberci

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:819
Počet zobrazení:12 095
Diktátor v podání Sachy Barona Cohena se nakonec na Oscary vydal, a červený koberec tak nepřišel o jediné faux pas. Tentokrát to schytal chudák moderátor Ryan Seacrest, jehož tvář oscilující mezi absolutní zuřivostí a naprostým klidem je k nezaplacení. Pozn.: John Galliano je kontroverzní módní návrhář, který byl kvůli schvalování holokaustu a antisemitským výrokům propuštěn z módního domu Dior.

Přepis titulků

- Tady je tedy Diktátor. - Zdravím, Bryane. - Děkuji, Diktátore. - Smrt západu. - Koho máš na sobě? To je model od Johna Galliana, ale ponožky jsou z Kmartu. Můžeme se blíže podívat na ty ponožky? Páni. - V jakém oddělení Kmartu byly? - Saddám Husajn mi jednou řekl: "Ponožky jsou ponožky. Za ty neutrácej." Je návštěva Oscarů jednou z výhod tvé... práce? Moc se mi tu líbí, protože...

mám tu příležitost přivést sem svého přítele a tenisového spoluhráče Kim Čong-ila. Bylo jeho snem navštívit Oscary, být rozprášen po červeném koberci a dostat se znovu do výstřihu Hale Bery. Vtipné a zajímavé je... Máš na sobě Kim Čong-ila... Počkat, to musíme uklidit. Je to legrační. Až se tě někdo zeptá, koho máš na sobě, řekneš Kim Čong-ila. Bav se. Trochu jsem čekal, že má něco za lubem.

Cítil jsem to v kostech, ale netušil jsem, co to bude. Za chvíli se zase přihlásíme z červeného koberce. Ano, Jeanne? - Nevím, co na to říct. - Jsme beze slov. Víš, jaký jsi měl štěstí, že jsi byl vybrán právě ty? Myslíš, že jsem měl štěstí? Takhle si představuješ štěstí? Nevtipkuju. Ze všech reportérů si vybral Diktátor právě tebe. Neuvěřitelný! Každá kamera mě právě natáčí.

- Nevím, co si o tom myslet. - To je tvoje módní chvilka slávy. Během jedné sekundy to obletí celý svět a objeví se to na každé webové stránce. Zvláštní je, že jsem viděl, jak se ke mně přibližuje a říkal jsem si: "Má v tom opravdu něco?" A teď vidím, že ano. - Tvoje tvář úplně říkala: "Děláš si legraci?" - Tohle je televizní momentka za všechny prachy... - Co ti teď probíhá hlavou? - Buď já, nebo George Clooney, ne? - Tady to je. Můj Bože. - Ten výraz. Děkuji.

Až se zase živě přihlásíme... Asi jsem ještě v šoku. Než se zase živě přihlásíme... Děkuji. Já si to nechám. Děkuji. Přinesli si ručník! Nevím proč, ale mají ho. Máme i nějaké ubrousky a kartáč. Hodíme se do pucu a přihlásíme se z červeného koberce. Teď vidíte, že to není předtočené. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (46)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tie holky vedľa neho hmmmm :D

350

Odpovědět

tak ten už se asi Hale Bery do výstřihu nedostane :D

281

Odpovědět

Ten moderátor byl náhodou úplně v pohodě. A Cohena prostě nemám ráda, ať si každý říká co chce. Neříkám, že není vtipnej ale někdy mi přijde, že to hraničí až s trapností.

2133

Odpovědět

Patřímu to, dementnímu moderátorovi, nesnášim lidi co se přetvářej a neuměj se sami sobě zasmát .. Ignorant.

2818

Odpovědět

jinak ja cetl uz predem ze Cohenovi zakazali vstup na Oskary, takze tam bylo jasny ze neco udela na tom koberci ;) btw reklama se da zavrit asi 10 sec po spusteni..

260

Odpovědět

vsimnete si, jak ten jeden bodyguard ukradl to zlate vicko od urny :_D proste ho zved a dal do kapsy jakoby nic. Druhej klaus tohle :-D

274

Odpovědět


Odpovědět

nevíte někdo jméno i ty druhý dámské ochranky?

210

Odpovědět

Cohen musí mít fakt koule z oceli, když si tohle dovolí na Oscarech. :D Obrovskej respekt pro něj, takhle se vydat proti proudu, to neumí jen tak někdo! :D

251

Odpovědět

Taky bych chtěl takovou ochranku jako má Diktátor .... ale to bych pak dělal jiné věci, než se flákal na Oscarech :D

220

Odpovědět

prečo sa ho pýtal na tie ponožky? :D

212

Odpovědět

Nechcete přeložit celé Oscary? :D ..vím že by to bylo asi hodně náročné, ale na druhou stranu jde přecejen o "největší" světovou filmovou událost roku a určitě by to mnoho lidí ocenilo :)

207

Odpovědět

Ten reportér bezhumornej blbec, kdyby se tomu aspoň zasmál ale bylo vidět jak byl nasranej ..

2131

Odpovědět

Náhodou, vzal to dobře, kloubouk dolů před moderátorem. :))

1916

Odpovědět

Kretén... Dobře, že toho ubožáka vyhodili

1864

Další