Mezi dvěma kapradinami: Oscarový speciál 2

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:706
Počet zobrazení:12 873

Ve druhém díle Oscarového speciálu Mezi dvěma kapradinami nás čekají neménně zajímaví hosté. Přijde Jessica Chastain, Sally Field, jeden Lewis a nakonec si návštěvu zopakuje Bradley Cooper, který, jak pravidelní diváci vědí, musí nevyhnutelně se Zachem vyvolat "menší" potyčku.

 

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz MEZI DVĚMA KAPRADINAMI SE ZACHEM GALIFIANAKISEM Ahoj, vítejte u dalšího dílu Mezi dvěma kapradinami: Oscarový speciál. Tohle je druhá část. Rád bych přivítal svého prvního hosta, Jessicu Cheststain. - Jessicu Chastain. - Jessica je herečka - nominovaná za 30 minut po půlnoci. - Přesně tak. 30 minut po půlnoci, není to film o zlodějích kovů?

Ne. Jak hodně jsi bojovala, aby ve filmu nechali všechno to mučení? Je opravdu důležité, aby byl film co nejpřesnější. Ten film je o honu na bin Ládina. - Dokument? - Ne, ale... Tak to je mi fuk, když to není skutečný. Takže jen hraješ někoho, kdo ho vážně dopadl? - Bylo by fajn získat tu skutečnou ženu.

- Ona pracuje v CIA v utajení, takže... - Nemělo by se vědět, jak vypadá. - Vypadá teda jako ty? To ti nemůžu říct. Takže vypadá jako tuctová zrzka s divnejma hadrama? Už chtějí, abys to utla. - To je všechno? - Jo, měla bys jít. - Zdravím, vítejte. - Ahoj, děkuji. - To je Sally Field. - Ano, jsem to já. Četl jsem, že jste pro roli přibrala 12 kilo.

Jak jste to udělala? Snědla Anne Hathaway? Díváte se teď na ten cent jinak, když jste hrála v Lincolnovi? Změnilo to... Řeknu vám to upřímně. Já ty centy nenávidím. Nenávidím. Takže nejste Židovka? Nevím o tom. Asi jsem katolička. Chci poděkovat Sally Field, že přišla sem do pořadu... - Bylo mi vážně potěšením.

- Zajisté. Mockrát děkuji. Jdeme tudy... Na dalšího hosta se moc těším. Jsem rád, že je tady, protože rozhovory moc neposkytuje. Přivítejte Daniela Day-Lewise. Zdravím. Co tady chceš? Emmanuel Day-Lewis...

Daniel Day-Lewis... Díky, že ses stavil. - Vítej, Bradley Coopere. - Rád tě vidím, Zachu. Dostal jsem SMSku, že tě štve, jak začíná výročí černošských bojů za práva. - Jsi nominovanej? - Jo. Za co? Za nejlepšího herce. Jak si vedeš s vychloubáním?

- Napsal jsem proslov. - Vážně? - Jo, napsal jsem ti proslov. - To je od tebe moc ohleduplný. - Vím, jak jsi zaneprázdněnej. Děkuju. - Opravdu? - Jo, jen to vyzkoušej. - Kdy jsi to psal? - Pár týdnů to zabralo. "Děkuji. Právě jsem volal Danielu Day-Lewisovi, abych mu poblahopřál k vítězství. Rád bych si splnil sen stát se talentovaným a váženým hercem, ale Akademie vybrala někoho lepšího.

Je to blbý, vostrouhal jsem." Mám tam hodit nějakej vtip? Chceš? - To je proslov, když nevyhraješ. - Poraženecký proslovy se nepíšou. Měly by. Nechápu to. Tohle je poprvé v životě, kdy jsem součástí něčeho. Ty víš, co pro mě znamená být součástí..

Je to pro mě nesmírně důležitý. - Chci, aby mě do něčeho zahrnuli. - Proč se teda nepřidáš ke skautům? Chci bejt součástí týhle komunity. Našel jsem si kámoše, chodím na tvý stand-upy... Tohle moc nefunguje, ta tvoje hra na chudáčka. Já nejsem žádnej chudáček, jsme kámoši. Musel jsem se dívat, jak se hádáš s bráchou... Nemusíš to hned tahat sem na internet! - Tebe jen zajímá tvoje zatracená show! - Ty zas musíš lidem říkat... Všechny ty tvoje pos*aný kapradiny jsou ku*va pro smích! - Už jich mám po krk!

- Ty je na mě budeš házet?! Koho zajímaj?! Ty se o ně staráš víc než o sebe! Už mě se*ou ty tvoje zas*aný kapradiny! Stejně jsou k ho*nu! K ho*nu! Pak ti brnknu. To bylo zvláštní... Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

Sally Field a Linkin Park :D Mike vedel o čom trollí :D

190

Odpovědět

Ach, ne. Chudák, Zach. Je mi ho tak líto, jak s ním vyjebou. Prej, pak ti brnknu. To by byla třešnička na dortu.

196

Odpovědět

Ten konec dobrý:D Mohla bych prosit rozhovor s Jessicou Chastain nebo Jennifer Lawrence? Obě v tom videu byly skvělé.

251

Odpovědět

Is that a movie about Chris Brown?
Není to film o zlodějích kovu?

Vážně?

249

Odpovědět

Je to n**r, takže obdoba našich cikánů, tudíž to docela sedí, protože Chrise Browna tu u nás narozdíl od cigošů nikdo nezná.

1869

Odpovědět

+MenttorA ty si co za ignorant?

1916

Odpovědět

Chris Brown zbil Rihannu tak to mělo asi být že v tom filmu bylo mučení a takové věci

191

Odpovědět

Český překlad filmu je "Třicet minut po půlnoci", takže tam žádný vtip s Chrisem Brownem dát nejde.

2016

Odpovědět

Odpovědět

na konci mu přinesli nové kapradí? :D

193

Odpovědět

Oba nové díly byly celkem mdlé, ale koncem si u mě celkem slušně napravil reputaci. :-)

213

Odpovědět

Galifianakis > Letterman
je to tak, chci vaše líbíčka.

2422

Odpovědět

uz ked som videl sadat si tam Bradleyho Coopera vedel som ze to kapradiny opat schytaju :D

253

Odpovědět

Tak další kalba už asi nebude :D

183

Odpovědět

BOREC !! :D :D

192