Thumbnail play icon

Barack Obama u Zacha GalifianakiseMezi dvěma kapradinami

Přidat do sledovaných sérií 10
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 651
Počet zobrazení:15 988

Filmové hvězdy se mezi dvěma kapradinami asi nevyjímají tak dobře jako samotný prezident Spojených států amerických a jestli čekáte suchou debatu o zdravotním pojištění, vězte, že ji slušně okořenily vtípky na úkor filmových Pařeb nebo Galifianakisovy nadváhy.

Komentáře (107)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nefunguje video

10

Odpovědět

funguje normálně

00

Odpovědět

Asi budu vypadat jako debil ale videa tady od zacha ke kterýmu chodí obama justin atd ti všichni jsou přidání počítačem nebo přišli ve skutečnosti?:D

00

Odpovědět

Wau! Ty kráso.. No.. :D
Jsou to skuteční lidé, ty osobnosti, za které se vydávají. Vše je ale domluvené.

30

Odpovědět

Najlepšia otázka, ktorú sa mohol spýtať prezidenta spojených štátov: Akej krajine ste fandili na zimnej olympiáde :D

10

Odpovědět

pobavilo, ačkoliv ne moc... přišlo mi, že Zach sám neví, čím by obamu setřel... Nebo to spíš nevěděli oba dva... Jak kdyby Obama něco očekával, ale Zach až moc přemýšlel nad tím, čím ho setře... mohlo býti lepší

14

Odpovědět

větší 3.14čovinu jsem na videačesky.cz neviděl :D

333

Odpovědět

Tímhle videem se snaží Zach Obamovi vlézt do zadku? Je to typické propagandistické video, které zřejmě splnilo svůj účel, když si tady tak pročítám, kolik lidí jim to žere.

1657

Odpovědět

Jakože.. chce zvýšit popularitu své show? Pomocí toho, že tam pozve.. někoho slavnýho? Moc ten pořad nesleduju, ale nezve tam celebrity?

225

Odpovědět

+VoteForPinkyPřečti si to ještě jednou, nikde jsem nic nepsal o zvýšení popularity jeho show. Jediný, kdo potřebuje zvýšit popularity je právě Obama, protože jeho oblíbenost ve světě je čím dál menší.

711

Odpovědět

Zach se s Obamou neodvážil mluvit otevřeně. Dá se to poznat podle toho, že v určitých chvílích shazoval sebe místo jeho. Některé své hosty Zach úplně rozebral, B.O. nebyl po rozhovoru K.O. Nevadí, dál.

382

Odpovědět

Samozřejmě, že si na prezidenta USA nemůžeš dovolit všechno. Je to přece prezident obří velmoci. Naopak mi přijde, že to bylo dost odvázaný na takové hosta.

914

Odpovědět

That'd sorta be like doing a 3rd Hangover movie. Didnt work out very well did it. Tak tohle mě opravdu zbořilo :D

171

Odpovědět

Já si říkal, za jak dlouho se to tady objeví :D
Akorát bych řekl, že v titulcích by měl Zach prezidentovi tykat. V angličtině je rozdíl hodně neznatelný, záleží na intonaci a stylu jakým k sobě mluví a ten styl, jakým Zach pálí do Obamy... Měl by tykat :D

261

Odpovědět

Sarkasmus na té nejvyšší úrovni .. Už jen to, že na prezidenta Ameriky udělal "Pššt Pššt" mě nehorázně rozesmálo... :D

792

Odpovědět

Byl to opravdu Obama nebo to byl ten známý double ? :D

325

Odpovědět

Je to reinkarnace Hitlera.

1238

Odpovědět

Zach, nebo Obama?

1403

Odpovědět

Na jedný straně si Američani stěžují, že je léčba drahá, že si mohou dovolit jen opilce, který má semestr na zdrávce, ale když jim tam někdo chce zavést zdravotní pojištění, jako ho má zbytek civilzovaného světa, tak se bouří a protestují.

Co je zač Obama, co udělal/neudělal, to nechám na zdejších konspirátorech. Neříkám, že nic z toho, co "udělal", není pravda, ale strýčka mé přítelkyně sledoval Havel přes televizi a dokonce se kvůli jeho sledování přeskupovaly lodi v zálivech :) A že to byl ve svý době špičkovej právník, ale byl přepracovanej, akorát místo krav a hlav viděl konspirace všude.

1710

Odpovědět

Amíci sú hrdý na svoje slobody.
Prikázať ľuďom platiť za niečo užitočné, je neamerické... a amíci v tomto majú pravdu.

Plošné poistenie je zbavenie zodpovednosti občanov za svoje zdravie za vysoký poplatok.
Navyše štátne inštitúcie hospodáriť nevedia (nepotrebujú vedieť) a tak sa stáva zo slobodného sveta, socialistický pajzel...

100 dolaru dnes povazuji za 50 000 dolaru za 30 let. (To delá průmerný rocní rust +23 %.)

Inak povedané. Investície a diverzifikácia sú najlepšie poistenie.

1012

Odpovědět

+thorium.cekuj.netAle jo, pojištění bude, stejně to tam jde od 11. září se svobodama přímou cestou do hajzlu, tak ať to je se vším všudy :-)

44

Odpovědět

"Na jedný straně si Američani stěžují, že je léčba drahá, že si mohou dovolit jen opilce, který má semestr na zdrávce, ale když jim tam někdo chce zavést zdravotní pojištění, jako ho má zbytek civilzovaného světa, tak se bouří a protestují."

K takovýmu výsledku můžeme dojít, pokud budeme brát Američany jako jednu velkou skupinu. Ve skutečnosti si na drahou léčbu stěžují chudý americký socky, který na to nemaj prachy a na pojištění by vydělali. Naopak proti pojištění protestují jakž takž bohatí Američani, protože to oni ho budou těm sockám platit.

52

Odpovědět

Do dalšího dílu by to chtělo Putina...

1433

Odpovědět

no a pak už žádnej další nebude

1857

Odpovědět

+SalemKoukni kolik konfliktu vyvol Obama a kolik Putin :)

2415

Odpovědět

+SalemNevím o tom, že by Obama vyvolal aspoň jeden konflikt mrzáku.

1026

Odpovědět

+SalemTak toho nevíš hodně no :)

1713

Odpovědět

Ale jo, i když jsem to tady zkritizoval, musim uznat, že pro rozhovor s Putinem by byl tenhle styl geniální.

140

Odpovědět

Jo velice sympatický prezident Obama, to je fakt slepost sama o sobě.. Terorista, který nemá v hlavě o nic víc jak Bush, respektivě je to jeho černé dvojče.. Dívejte se na něho a jak vystupuje v těchto pořadech a říkejte, že je sympaťák, šak to přesně chce

3468

Odpovědět

Najhorší prezident bol Clinton... Bush bol hrdina. Podporoval ekonomiku a udržiaval živnotnú úroveň občanov...

583

Odpovědět

+thorium.cekuj.netPřesně naopak ! Bush je jižanský buran který by všechno řešil s koltem v ruce na ulici jako za starých časů.

373

Odpovědět

+thorium.cekuj.netPiču o tom vieš, podobne ako väčšina...
Vieš prečo stojí demokratický svet za hovno ? ... Lebo vládne blbá väčšina :)

732

Odpovědět

+thorium.cekuj.netKlidně bych si s tebou na tohle téma podebatoval, ale nebaví mě to s lidmi kteří se neumí ani slušně vyjadřovat ;)

211

Odpovědět

+thorium.cekuj.netNa nete zásadne nediskutujem :)

121

Odpovědět

+thorium.cekuj.netŽe o tom p**u ví? Bushova administrativa je vedena jako příklad bezohledné politiky v bezpečnostním hledisku. Teda aspoň na katedře Politologie v oboru BSS na MU. Hey musím tvoje názory checkovat víc. Fascinace tvými bezmezně debilními komentáři u mě dosahuje vrcholu.

10

Odpovědět

+thorium.cekuj.netthorium.cekuj.net - Ale ty nejsi dítě, dítě je prostě ignorant, ty máš informace. A názor. Kdo jsi, že tak získáváš info, a přitom ho nedokážeš zpracovat? Nějaký vesnický balík s internetem? Informace-filtrující a dle své potřeby upravující adolescent? Tvé příspěvky sleduji už chvíli, a stále si nejsem vůbec jist.

00

Odpovědět

+thorium.cekuj.netTak inak vy hipisácky vypatlanci...
Vojny viedol každý americký prezident...niektorý mal šťastie na tehdajšiu geopolitickú situáciu, takže si mohol dovoliť príliš nezasahovať.. to sú tý, ktorých milujete.. to je jasné, pretože ste hipisáci...

No a prečo bol najhorší prezident Clinton ?
Gramm Leach Bliley Act... Nič viac, nič menej. Týmto zákonom rozmrdal celosvetovú ekonomiku a spustil krízu, ktorú teraz "naprávajú" tlačením prachov. Bush bol oproti klintonovi božie požehnanie... Áno viem, viedol vojny. Koľko ľudí zomrelo ? miliony ? desiatky milionov ?

Viete vy hipisácke hlavy aký následok bude mať rozmrdaná svetová ekonomika na najpočetnejšie a najrýchlejšie rastúce ekonomiky, kde ľudia nemajú čo do huby ?
Vtedy uvidíte nádherné masové vraždy a za vinu to dáte nejakému chudákovi, ktorý sa odcitol v pičnej situácii, kôli jednému zábavymilovnému americkému čurákovi...

Mao Tse bol riadna špina. A bola to ekonomika, ktorá tie desiatky milionov ľudí zabila...

Viete o tom, že mohol byť v podstate mier a vlády sa mohli zoskupiť pod svetovou vládou ? ... Lenže hovno... nič také teraz možné nieje, pretože všetka dôvera stojí na doláry a ten rozmrdal ten tupý socanský prašivec...

26

Odpovědět

+thorium.cekuj.netČti víc, stále filtruješ informace. A pokud budeš chtít rozdrbávat světovou ekonomiku, neměl bys používat podobné úsudky typu "Clinton je z**d, a proto je Bush hrdina".
Taky připomenu, že svět není jen o ekonomice, stejně jako inteligence není jen o matematice a analýze, jak si rádi myslí ekonomové a matematici.
A i za předpokladu, že jsou všechny tvé informace správné, nemám tušení, komu tu říkáš "hipíku", zvláště pak "vypatlaný hipíku". Jen protože proti Bushovi stáli hipíci a teď proti němu stojíme my? Máš opravdu příšerný úsudek, začínám se stydět že tu něco takového vůbec řeším a pravděpodobně už se radši nevrátím. Čti víc a ještě se netlač na veřejnost prosím, zkus to tak za rok.

00

Odpovědět

+thorium.cekuj.netVlastně, kdybyž si naskládám všechny tvé komentáře vedle sebe, a na každý si vyberu nějaké progresivní, rozumné reakce ostatních, jsem si už skoro jistý, že tu jen trolluješ, protože se tu topíš víc jak další netaktní individua typu Zlopán.

00

Odpovědět

+thorium.cekuj.netPrečo vypatlaný hipíci ?
Lebo riešite len humanizmus, ktorého úspech sa zakladá len na dostatku zdrojov ( peňazí ). Ja som tiež humanista, lenže narozdiel od hipíkov praktický.

V chudobnej spoločnosti humanizmus upadá, prečo asi ?

Jedného času tu bolo video z harvardu, kde profesor vysvetľoval situáciu, kde
sa má človek rozhodnúť či vykoľají vlak plný ľudí, alebo "nemilosrdne" prejde človeka. Samozrejme pod videom bolo v komentároch hromadu prázdnych kecov a všetci tlieskali aká ohromná to filozofická otázka... zabiť jedného a zachrániť tak desiatich ?

Clinton mal ohromné šťastie na svoju pokojné prezidentské obdobie. Zapríčinil krízu a teda neuveritelnú globálnu katastrofu a všetci ho milujú.

Bush MUSEL zaistiť zdroje a kôli Clitorisovi aj geopolitickú pozíciu USA ( doláru )...
"humanisti" ho nenávidia.

Ja rozhodne niesom troll, avšak myslím, že ty niesi schopný pobrať o čom tu vlastne meliem...Ruším ti ideály ?... Alebo ti je len neuveritelne proti srsti moj slovník ? :)

A čo sa týka mojích ostatných komentárov. Väčšina vychádza z realizmu, ktorú idealisti ( a že vás je ) niesú OCHOTNÝ za boha pochopiť...Netvrdím, že ste neinteligentný, ale museli by ste zbúrať ideály... je to ako vyvrátiť svoje ego, a preto vás chápem :) Nemení to však nič na tom, že ste vypatlaný hipíci :)

10
Další
Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK