Barack Obama u Zacha GalifianakiseMezi dvěma kapradinami

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 11
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 666
Počet zobrazení:22 508

Filmové hvězdy se mezi dvěma kapradinami asi nevyjímají tak dobře jako samotný prezident Spojených států amerických a jestli čekáte suchou debatu o zdravotním pojištění, vězte, že ji slušně okořenily vtípky na úkor filmových Pařeb nebo Galifianakisovy nadváhy.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz MEZI DVĚMA KAPRADINAMI SE ZACHEM GALIFIANAKISEM Omlouvám se, že jsem to musel párkrát odložit. Minulý týden se mi rozbila podložka pod myš a pratetě jsem musel sehnat boty na cukrovku. Zachu, to vůbec nevadí. Popravdě, když jsem slyšel, že se na ten pořad vůbec někdo dívá, byl jsem upřímně překvapený. Ahoj.

Vítejte u dalšího dílu Mezi dvěma kapradinami, jsem váš moderátor Zach Galifianakis. Mým dnešním hostem je Barack Oba... - Prezident Barack Obama. - Rád jsem přišel, Zachu. První otázka. V roce 2013 jste ušetřil krocana. Co máte v plánu pro rok 2014? Zřejmě ušetříme dalšího krocana, děláme to každé Díkůvzdání. Bylo to pro tebe depresivní vidět jednoho krocana, jak jde z oběhu ven a ty ho nebudeš moct sníst?

Co mi řeknete na tohle? Poslal jste velvyslance Rodmana do Severní Koreje na vlastní žádost? Někde jsem četl, že budete posílat Hulka Hogana do Sýrie. Nebo je to spíše práce pro Tonyu Harding? Zachu, on není náš velvyslanec. Co bysme měli dělat se Severní Ikeou? Pojďme dál. Rád bych věděl, jaké je to být posledním černošským prezidentem?

Vážně? Jaké je to naposledy mluvit s prezidentem? Musí to bejt celkem na prd, že nemůžete kandidovat třikrát. Vlastně si myslím, že je to dobrý nápad. Kdybych kandidoval do třetice, bylo by to jako natáčet třetí Pařbu. To taky moc nefungovalo, co? Musím říct, že jsem show viděl už předtím a... některé ty epizody byly o trochu lepší než tahle.

Třeba ta s Bradleym Cooperem, to byl výborný kousek. Ten film fungoval díky jemu, že ano? O jakém filmu mluvíte? Ty Pařby... - V podstatě byl hlavní hvězda. - Jo, všichni zbožňujou Bradleyho. - To se má. - Pohledný chlapík. Bejt takovej, to je snadný. Vysokej, hezkej.

Ale zkuste prorazit v Hollywoodu, zatímco jste malej, tlustej a smrdíte křupkama. Bude to za dva roky těžší, až nebudete prezident a lidi vás přestanou nechat vyhrávat v basketu? Jaký to je, umět vyskočit jen do výšky sedmi centimetrů? Do dálky sedmi centimetrů, takže... Kde plánujete postavit prezidentskou knihovnu? Na Havaji, nebo doma v Keni? Protože... - Obě místa vypadají, že by... - Zachu, to je směšná otázka. Jako já tu nechci mluvit o vašem rodném listu, ale nikdy jste tohle úplně... Kde je tvůj rodný list?

Proč nám ho neukážeš? Nechci ho ukazovat, protože je to trapný. - Co je na něm trapného? - Moje váha. Porodní váha prý byla 3000 gramů... a 23 kilo. Víte, co bych udělal, kdybych byl prezident, pane prezidente? Zakázal bych rozvody gayů. Pak by se ukázalo, jak moc to chtějí. Proto asi nejsi prezident.

A to je dobře. Řekl jste, že kdybyste měl syna, nenechal byste ho hrát fotbal. Proč si myslíte, že by chtěl hrát fotbal? Co kdyby byl šprt jako vy? Myslíte si, že by si žena jako Michelle vzala za muže šprta? Co kdyby ses jí zeptal, jestli jsem šprt? - Můžu? - Ne, nepustím tě k ní ani na krok. Chodíte na nějaké stránky s .com nebo .net, nebo se zdržujete jen na těch s .gov? Navštěvujeme nějaké s .gov.

Slyšels třeba o HealthCare.gov? A je to tady. Tak ať to máme za sebou... Co jste sem přišel propagovat? Nejprve musím říct, že bych tu vůbec nebyl, kdybych neměl co propagovat. Slyšel jsi o dostupné zdravotní péči? Jo, slyšel. To je ta věc, co nefunguje. Proč jste nechali chlápka, co vytvořil Zune, - aby vám udělal stránky? - HealthCare.gov už funguje výborně. Miliony Američanů už mají zdravotní pojištění a jediné co chceme je, aby lidé věděli, že mohou mít dostupnou zdravotní péči.

Mnoho mladých Američanů právě není pojištěno a pravdou je, že pojištěni být mohou za cenu takového... mobilního tarifu. - Tohle se myslí těmi "drony"? - Jde o to, že si spousta mladých myslí, že je nezničitelná. Říkal jste "neviditelná"? Protože... Ne, nikoli "neviditelná", ale "nezničitelná". Mají dojem, že se jim nemůže nic stát.

- Jen říkám, že nikdo nemůže být neviditelný. - To naprosto chápu. Ta zdravotní pojistka může opravdu pomoct a mají čas do 31. března, aby se přihlásili. Nemám počítač, tak jak to... Potom můžeš zavolat na 1800-318-2596. Nemám telefon kvůli izolaci. Nechci, abyste mi koukali na SMSky. Zaprvé, Zachu, nikdo není zvědavý na tvoje SMSky. Zadruhé... můžeš to udělat osobně. Zákon také tvrdí, že tě pojišťovny nemůžou diskriminovat, pokud máš už existující nemoc.

Jo, ale co... Co tohle? To je odporné. - Jak dlouho to máš? - Jen čtyři měsíce. - Opravdu? - Pavoučí kousanec. Zaútočili na mě pavouci. Zachu, měl by sis to nechat hned zkontrolovat. Navštiv HealthCare.gov, protože... to je jedna z nejodpornějších věcí, jaké jsem kdy viděl.

Už jste s tou reklamou skončil? Asi ano. Jaké zemi jste fandil na zimní olympiádě? Vážně? Jsem prezident Spojených států. Co myslíš, Zachu? Chci poděkovat prezidentovi Obamovi, že zavítal do pořadu. - Zmáčknu tohle. - Nesahejte na to! Díky za rozhovor a...

díky, že jste mi umožnili tady celá ta léta natáčet. Natáčel jsi show tady v místnosti pro diplomaty? Kdo ti to dovolil? Bush. Opravdu? Kdo mu dal povolení? Pozor na ten kousanec. - Ten je na druhé ruce. - Ne, je všude. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (106)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Asi budu vypadat jako debil ale videa tady od zacha ke kterýmu chodí obama justin atd ti všichni jsou přidání počítačem nebo přišli ve skutečnosti?:D

10

Odpovědět

Wau! Ty kráso.. No.. :D
Jsou to skuteční lidé, ty osobnosti, za které se vydávají. Vše je ale domluvené.

40

Odpovědět

Najlepšia otázka, ktorú sa mohol spýtať prezidenta spojených štátov: Akej krajine ste fandili na zimnej olympiáde :D

10

Odpovědět

pobavilo, ačkoliv ne moc... přišlo mi, že Zach sám neví, čím by obamu setřel... Nebo to spíš nevěděli oba dva... Jak kdyby Obama něco očekával, ale Zach až moc přemýšlel nad tím, čím ho setře... mohlo býti lepší

14

Odpovědět

větší 3.14čovinu jsem na videačesky.cz neviděl :D

333

Odpovědět

Tímhle videem se snaží Zach Obamovi vlézt do zadku? Je to typické propagandistické video, které zřejmě splnilo svůj účel, když si tady tak pročítám, kolik lidí jim to žere.

1658

Odpovědět

Jakože.. chce zvýšit popularitu své show? Pomocí toho, že tam pozve.. někoho slavnýho? Moc ten pořad nesleduju, ale nezve tam celebrity?

235

Odpovědět

+VoteForPinkyPřečti si to ještě jednou, nikde jsem nic nepsal o zvýšení popularity jeho show. Jediný, kdo potřebuje zvýšit popularity je právě Obama, protože jeho oblíbenost ve světě je čím dál menší.

813

Odpovědět

Zach se s Obamou neodvážil mluvit otevřeně. Dá se to poznat podle toho, že v určitých chvílích shazoval sebe místo jeho. Některé své hosty Zach úplně rozebral, B.O. nebyl po rozhovoru K.O. Nevadí, dál.

383

Odpovědět

Samozřejmě, že si na prezidenta USA nemůžeš dovolit všechno. Je to přece prezident obří velmoci. Naopak mi přijde, že to bylo dost odvázaný na takové hosta.

954

Odpovědět

That'd sorta be like doing a 3rd Hangover movie. Didnt work out very well did it. Tak tohle mě opravdu zbořilo :D

171

Odpovědět

Já si říkal, za jak dlouho se to tady objeví :D
Akorát bych řekl, že v titulcích by měl Zach prezidentovi tykat. V angličtině je rozdíl hodně neznatelný, záleží na intonaci a stylu jakým k sobě mluví a ten styl, jakým Zach pálí do Obamy... Měl by tykat :D

261

Odpovědět

Sarkasmus na té nejvyšší úrovni .. Už jen to, že na prezidenta Ameriky udělal "Pššt Pššt" mě nehorázně rozesmálo... :D

802

Odpovědět

Byl to opravdu Obama nebo to byl ten známý double ? :D

325

Odpovědět

Je to reinkarnace Hitlera.

1238

Odpovědět

Zach, nebo Obama?

1403

Odpovědět

Na jedný straně si Američani stěžují, že je léčba drahá, že si mohou dovolit jen opilce, který má semestr na zdrávce, ale když jim tam někdo chce zavést zdravotní pojištění, jako ho má zbytek civilzovaného světa, tak se bouří a protestují.

Co je zač Obama, co udělal/neudělal, to nechám na zdejších konspirátorech. Neříkám, že nic z toho, co "udělal", není pravda, ale strýčka mé přítelkyně sledoval Havel přes televizi a dokonce se kvůli jeho sledování přeskupovaly lodi v zálivech :) A že to byl ve svý době špičkovej právník, ale byl přepracovanej, akorát místo krav a hlav viděl konspirace všude.

1710

Odpovědět

Amíci sú hrdý na svoje slobody.
Prikázať ľuďom platiť za niečo užitočné, je neamerické... a amíci v tomto majú pravdu.

Plošné poistenie je zbavenie zodpovednosti občanov za svoje zdravie za vysoký poplatok.
Navyše štátne inštitúcie hospodáriť nevedia (nepotrebujú vedieť) a tak sa stáva zo slobodného sveta, socialistický pajzel...

100 dolaru dnes povazuji za 50 000 dolaru za 30 let. (To delá průmerný rocní rust +23 %.)

Inak povedané. Investície a diverzifikácia sú najlepšie poistenie.

1012

Odpovědět

+thorium.cekuj.netAle jo, pojištění bude, stejně to tam jde od 11. září se svobodama přímou cestou do hajzlu, tak ať to je se vším všudy :-)

44

Odpovědět

"Na jedný straně si Američani stěžují, že je léčba drahá, že si mohou dovolit jen opilce, který má semestr na zdrávce, ale když jim tam někdo chce zavést zdravotní pojištění, jako ho má zbytek civilzovaného světa, tak se bouří a protestují."

K takovýmu výsledku můžeme dojít, pokud budeme brát Američany jako jednu velkou skupinu. Ve skutečnosti si na drahou léčbu stěžují chudý americký socky, který na to nemaj prachy a na pojištění by vydělali. Naopak proti pojištění protestují jakž takž bohatí Američani, protože to oni ho budou těm sockám platit.

52

Odpovědět

Do dalšího dílu by to chtělo Putina...

1433

Odpovědět

no a pak už žádnej další nebude

1867

Odpovědět

+SalemKoukni kolik konfliktu vyvol Obama a kolik Putin :)

2416

Odpovědět

+SalemNevím o tom, že by Obama vyvolal aspoň jeden konflikt mrzáku.

1126

Odpovědět

+SalemTak toho nevíš hodně no :)

1714

Odpovědět

Ale jo, i když jsem to tady zkritizoval, musim uznat, že pro rozhovor s Putinem by byl tenhle styl geniální.

140

Odpovědět

Jo velice sympatický prezident Obama, to je fakt slepost sama o sobě.. Terorista, který nemá v hlavě o nic víc jak Bush, respektivě je to jeho černé dvojče.. Dívejte se na něho a jak vystupuje v těchto pořadech a říkejte, že je sympaťák, šak to přesně chce

3468

Odpovědět

Najhorší prezident bol Clinton... Bush bol hrdina. Podporoval ekonomiku a udržiaval živnotnú úroveň občanov...

583

Odpovědět

+thorium.cekuj.netPřesně naopak ! Bush je jižanský buran který by všechno řešil s koltem v ruce na ulici jako za starých časů.

373

Odpovědět

+thorium.cekuj.netPiču o tom vieš, podobne ako väčšina...
Vieš prečo stojí demokratický svet za hovno ? ... Lebo vládne blbá väčšina :)

732

Odpovědět

+thorium.cekuj.netKlidně bych si s tebou na tohle téma podebatoval, ale nebaví mě to s lidmi kteří se neumí ani slušně vyjadřovat ;)

211

Odpovědět

+thorium.cekuj.netNa nete zásadne nediskutujem :)

121

Odpovědět

+thorium.cekuj.netŽe o tom p**u ví? Bushova administrativa je vedena jako příklad bezohledné politiky v bezpečnostním hledisku. Teda aspoň na katedře Politologie v oboru BSS na MU. Hey musím tvoje názory checkovat víc. Fascinace tvými bezmezně debilními komentáři u mě dosahuje vrcholu.

10

Odpovědět

+thorium.cekuj.netthorium.cekuj.net - Ale ty nejsi dítě, dítě je prostě ignorant, ty máš informace. A názor. Kdo jsi, že tak získáváš info, a přitom ho nedokážeš zpracovat? Nějaký vesnický balík s internetem? Informace-filtrující a dle své potřeby upravující adolescent? Tvé příspěvky sleduji už chvíli, a stále si nejsem vůbec jist.

00

Odpovědět

+thorium.cekuj.netTak inak vy hipisácky vypatlanci...
Vojny viedol každý americký prezident...niektorý mal šťastie na tehdajšiu geopolitickú situáciu, takže si mohol dovoliť príliš nezasahovať.. to sú tý, ktorých milujete.. to je jasné, pretože ste hipisáci...

No a prečo bol najhorší prezident Clinton ?
Gramm Leach Bliley Act... Nič viac, nič menej. Týmto zákonom rozmrdal celosvetovú ekonomiku a spustil krízu, ktorú teraz "naprávajú" tlačením prachov. Bush bol oproti klintonovi božie požehnanie... Áno viem, viedol vojny. Koľko ľudí zomrelo ? miliony ? desiatky milionov ?

Viete vy hipisácke hlavy aký následok bude mať rozmrdaná svetová ekonomika na najpočetnejšie a najrýchlejšie rastúce ekonomiky, kde ľudia nemajú čo do huby ?
Vtedy uvidíte nádherné masové vraždy a za vinu to dáte nejakému chudákovi, ktorý sa odcitol v pičnej situácii, kôli jednému zábavymilovnému americkému čurákovi...

Mao Tse bol riadna špina. A bola to ekonomika, ktorá tie desiatky milionov ľudí zabila...

Viete o tom, že mohol byť v podstate mier a vlády sa mohli zoskupiť pod svetovou vládou ? ... Lenže hovno... nič také teraz možné nieje, pretože všetka dôvera stojí na doláry a ten rozmrdal ten tupý socanský prašivec...

26

Odpovědět

+thorium.cekuj.netČti víc, stále filtruješ informace. A pokud budeš chtít rozdrbávat světovou ekonomiku, neměl bys používat podobné úsudky typu "Clinton je z**d, a proto je Bush hrdina".
Taky připomenu, že svět není jen o ekonomice, stejně jako inteligence není jen o matematice a analýze, jak si rádi myslí ekonomové a matematici.
A i za předpokladu, že jsou všechny tvé informace správné, nemám tušení, komu tu říkáš "hipíku", zvláště pak "vypatlaný hipíku". Jen protože proti Bushovi stáli hipíci a teď proti němu stojíme my? Máš opravdu příšerný úsudek, začínám se stydět že tu něco takového vůbec řeším a pravděpodobně už se radši nevrátím. Čti víc a ještě se netlač na veřejnost prosím, zkus to tak za rok.

00

Odpovědět

+thorium.cekuj.netVlastně, kdybyž si naskládám všechny tvé komentáře vedle sebe, a na každý si vyberu nějaké progresivní, rozumné reakce ostatních, jsem si už skoro jistý, že tu jen trolluješ, protože se tu topíš víc jak další netaktní individua typu Zlopán.

00

Odpovědět

+thorium.cekuj.netPrečo vypatlaný hipíci ?
Lebo riešite len humanizmus, ktorého úspech sa zakladá len na dostatku zdrojov ( peňazí ). Ja som tiež humanista, lenže narozdiel od hipíkov praktický.

V chudobnej spoločnosti humanizmus upadá, prečo asi ?

Jedného času tu bolo video z harvardu, kde profesor vysvetľoval situáciu, kde
sa má človek rozhodnúť či vykoľají vlak plný ľudí, alebo "nemilosrdne" prejde človeka. Samozrejme pod videom bolo v komentároch hromadu prázdnych kecov a všetci tlieskali aká ohromná to filozofická otázka... zabiť jedného a zachrániť tak desiatich ?

Clinton mal ohromné šťastie na svoju pokojné prezidentské obdobie. Zapríčinil krízu a teda neuveritelnú globálnu katastrofu a všetci ho milujú.

Bush MUSEL zaistiť zdroje a kôli Clitorisovi aj geopolitickú pozíciu USA ( doláru )...
"humanisti" ho nenávidia.

Ja rozhodne niesom troll, avšak myslím, že ty niesi schopný pobrať o čom tu vlastne meliem...Ruším ti ideály ?... Alebo ti je len neuveritelne proti srsti moj slovník ? :)

A čo sa týka mojích ostatných komentárov. Väčšina vychádza z realizmu, ktorú idealisti ( a že vás je ) niesú OCHOTNÝ za boha pochopiť...Netvrdím, že ste neinteligentný, ale museli by ste zbúrať ideály... je to ako vyvrátiť svoje ego, a preto vás chápem :) Nemení to však nič na tom, že ste vypatlaný hipíci :)

10

Odpovědět

chapu ze kdyz nekdo nepochopi polovinu tech narazek tak mu to asi vtipne neprijde, ale ja sem se pobavil dobre a ta jeho show mi proste sedi ... ne ze bych u toho brecel smichy, ale vtipne mi to vetsinou prijde a zlepsi mi to naladu ... a ze k nem prisel Obama tak to k***a cumim :D

775

Odpovědět

Spíš Zach přišel k němu :D

140
Další