James Franco a The Lonely Island u Zacha Galifianakise

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:813
Počet zobrazení:13 159
Asi jsme si nemohli přát nic lepšího, než že se na našem webu konečně spojí dvě komediální esa - Zach Galifianakis a The Lonely Island. A to spojení nebude pouze ve formě další epizody Mezi dvěma kapradinami a originálního hudebního klipu, to spojení totiž bude i manželské. Mezi dvěma kapradinami Hymna jarňáků

Přepis titulků

MEZI DVĚMA KAPRADINAMI SE ZACHEM GALIFIANAKISEM Jmenuju se Zach Galifianakis, vítejte u dalšího dílu Mezi dvěma kapradinami. Můj dnešní host je James Franco z filmu Mocný vládce Koz. - 127 hodin... - Ano. Tolik hodin se denně koukáš do zrcadla? - Kde jste to natočili? - V Utahu. Mormonský stát.

- Jaký náboženství vyznáváš ty? - Scientologii. Vždycky jsem chtěl zkombinovat "scien" a "tologii", takže... - Ve tváři se podobáš Jamesi Deanovi... - Děkuju. dá se říct, že se tvůj párek podobá Jimmymu Deanovi? Dlouhej a jemnej... Chutnej. U kterých tvých uměleckých projektů obraceli lidé oči v sloup nejvíce? - Uvažoval jsi o moderování Oscarů?

- To už jsem dělal. Mně je fuk, jestli jsi uvažoval o uvažování moderování Oscarů, ale uvažoval jsi, že bys je někdy skutečně moderoval? S jakými herci bys chtěl pracovat? - Se spoustou. - Řekni jednoho. - Ed Norton? - Proč se s ním neoženíš? Spousta herců dělá charitu, děláš ji taky? Ano, spolupracuji se spolkem Art of Elysium. Děláme s dětmi, které jsou v nemocnicích... Super!

Super, super, super. Nemocnice. Máme tady hudebního hosta, prosím přivítejte The Lonely Island. Tak jo, pařmeni! Vy víte, co dělat! Všechny sexy holky, ať jdou sem na pódium! Kluci, chci vás pořádně slyšet! Jarňáky! Králové barový scény, lejeme pivka, klátíme holky přímo v písku. Borci před buchtama, ženský bez hadrů, sázíme panáky a ženíme se s chlapama.

Kdo si dá panáka? My jo! Chci se zlejt! My taky! Přijeli jsme na týden, stali se králi pláže, stříkáme na holky vodu, trika maji hned průhledný. Cancún, tady se kalí. Lauderdale, další kolo. Havasu, načni další. Ožeň se s chlapem. Vystřel si z něj, když omdlí, vtipkuj o rohypnolech, donuť holky, ať se líbaj, ožeň se s chlapem.

Obrovský sombréra, ukažte nám kozy, kreatinový koktejly a svatby s chlapem. Jarňáky, lidi! A kurva! Jsem moc nalitej! Vyblít a znova! Tak to tady chodí! Teče to tady proudem! Připijme si! Vyšňupej koks! Z jejího zadku! Dvě holky na díze.

Vezmi je do kabinky. A vyměň tyhle korále za jejich podprdy. V kantýně a v klídku, holky skákají na trampolíně. Dva chlapi spojený zákonem. Demolujeme motely, ucpáváme záchody, pivní brejle, kdyby byla hnusná. Plánujeme menu, vybíráme kytky, šoustáme povolný, píšeme si sliby. Tady dole nastal náš čas!

Pařmeni, jdeme se ztřískat! Potom najděme pana Pravýho a udělejme se ze sebe monogamisty. Vybíráme společně písmo na pozvánky, něco chutného, ale ne moc mdlého. Navrhování kde bude kdo sedět, okouzlování příbuzných, chlastání přes pivní bongy, sex s chlapem. Budeme tak šťastní, láska, co trvá navěky, dva králové kráčí ruku v ruce. Slibuji, že ti zachovám lásku, úctu a věrnost, drcení kundiček, svatba s chlapem.

Jarňáky! To bylo výborný. Ed Norton. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (35)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

2:03 Nemělo by tam být bráchové místo borci?

2131

Odpovědět

To myslíš vážně? Říká ti něco výraz "překladatelský cit"? :-) Spousta anglických výrazů se totiž nepřekládá tak, jak ti je vyplivne translátor.

385

Odpovědět

+BugHer0yo bro

252

Odpovědět

+BugHer0Jen že takhle mi to tam moc nesedí ;)

2234

Odpovědět

+BugHer0Nechť si ''překladatelský cit'' vygooglí význam ''bros before hoes''. (Nesoudím překlad, jen ten tón odpovědi na normální otázku.)

11

Odpovědět

James asi bude mít moderování Oscarů na talíři do konce života :-D

280

Odpovědět

Jenom oni dokážou začít písničku pořádnou akci a ukončit ji registrovaným partnerstvím :-D

360

Odpovědět

Titulky u té písničky jsem přestal číst asi po 10 sekundách a radši jsem se zaměřil na "umělecké kvality videoklipu" :D

301

Odpovědět

2:52 pořád a pořád dokola :D

190

Odpovědět

Napadlo mě, nestálo by za to přeložit nějaká videa holek Garfunkel and Oates? Já ty jejich songy miluju... např.: http://www.youtube.com/watch?v=tJRzBpFjJS8 , nebo http://www.youtube.com/watch?v=stEXPIh9Qi0&list=PL898A445B2DA8F2F4 ;-)

1912

Odpovědět

Od The Lonely Island bude prý každou středu nové video. Tak doufám, že se budou objevovat i u vás. ;)

192

Odpovědět

chtel jsem dat 5*, pak jsem si uvedomil, ze tohle neni csfd a musel jsem dat 10*

218

Odpovědět

Díky za tip na nové vyzvánění :D.

2113

Odpovědět

Tak to byl nářez! :D A pouštět tu písničku 10x denně na MTV a podobných stanicích, tak by třeba rázem bylo v USA homosexuální manželství cool a v pohodě :D

(teď jsem někde slyšel, že v USA 50 % lidí odsuzuje homosexualitu jako něco nenormálního)

215

Odpovědět

jop v některých státech by tě za to pomalu ukamenovali, jsou to místy magoři a v myšlení vládne středověk, jestli teda nějaké je...

202

Odpovědět

+pav1Odsuzovat homosexualitu= špatná věc, odsuzovat svatby homosexuálů= díky, že takoví lidé stále jsou.

2340

Odpovědět

+pav1Kdyby jen středověk, v některých státech slovo středověk ještě tesaj do šutru

220

Odpovědět

Homosexualita? OK, je mi jedno, co si kdo dělá, koneckonců jsou to jejich sexuální potřeby. Dej mi tisícovku a klidně ti ho vykouřím... Ale legální partnerství? "Svatby"? Adopce dětí vychovávaných pak stejně???!!! Tohle ani náhodou. Homosexualita prostě z hlediska vývoje a přírody "normální" není. Klidně ať si to rozdává kdo chce, s kým chce, ale nevidím jedinej důvod, proč to morálně odsouhlasit a brát jako normální svazek muže a ženy.

2054

Odpovědět

+papuceVšichni, kdo mi dávají dislike, mohli byste, prosím, místo toho vyjádřit svůj názor a zkusit podložit !rozumnými! argumenty, proč si myslíte, že nemám pravdu?

208

Odpovědět

+papuce'Homosexualita prostě z hlediska vývoje a přírody "normální" není.' - K tomu bych řekl jen to, že homosexualitu najdeš i mezi zvířaty.
Legální partnerství, svatba, adopce dětí - Tohle taky není nic "přírodního". Všechno jsme si to vymysleli my, lidé. Naopak, abychom žili tak, jak příroda zamýšlela, tak bychom měli osouložit vše, co se hýbe, nechceme přece vyhynout. Adopce dětí? Přežijí jen ti nejsilnější, určitě nechceme vychovávat "cizí krev"... :))
Myslel jsem, že už jsme dostatečně vyspělí na to, abychom přestali být takto přízemní. Píšeš, že je ti jedno, kdo, kde a s kým, ale bože, hlavně ať to nejde na veřejnost! Heh, pokrytče.

256

Odpovědět

+papuceDíky za urážky, ale musím nesouhlasit v polovině věcí.
Mezi zvířaty? Někde ano, ale je toho minimum a není to to, co u lidí. Možná že jeden delfín si to rozdá s druhým (což bych chtěl vidět teda ověřené;), ale jak chceš zachovat živočišný druh, když základ je mít děti? Ne, opakuji, že je normální buď samec se samicí, nebo s více samicemi. Jinak bysme tu už nebyli.
A adopce? Asi jsi nečetl, co jsem psal, ale napsal jsem o ní to samé, co ty, tak nevidím místo, kde se naše názory v tomto rozchází.
A poslední odstavec vůbec nedává smysl! Promiň, ale nic takového, co říkáš, jsem nikdy nenapsal! Prostě ať si je kdo chce homosexuál, ale nevidím důvod, proč to mají schvalovat všichni, proč bysme měli homosexualitu přijmout jako normální, když není... Proč by se měla propagovat a pomalu až vnucovat heterosexuálním lidem? Aspoň s tímto jevem se v poslední době setkávám já...

1934

Odpovědět

+papuce2 papuce:
doporucuju ti zajet nekdy na vesnici, psi, kralici, kocky... ti vsichni maji homo choutky.
Jinak doporucuju prostudovat wiki ;)

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_animals_displaying_homosexual_behavior

213

Odpovědět

+papucePodle tvých názorů se s tebou fakt nemůžu bavit, protože pro takovýhle zabedněnce nemám pochopení. Homosexualita je odlišnost stejná asi jako když je někdo rasově jiný nebo třeba invalida. Nikdo si to nevybírá a nikdo tím není méněcenej. Představ si, že bys byl homosexuál ty. Říkal bys o sobě, že nejsi normální? Neměl bys mít právo na partnerství s někým, koho miluješ? Měl bys na to stejnej názor jako teď? Prober se, chlape.

247

Odpovědět

+papuceA u lidí to snad není minimum? :D Trochu se zamysli nad tím co píšeš ;) U adopce dětí je to dejme tomu dost kontroverzní, ale svatba (né ta v kostele :D ) je podle mě stejně tak věcí těch lidí jako jejich orientace (a odlišná orientace ti prý nevadí). Jaký je rozdíl mezi dvěma homosexuály, kteří jsou spolu jen tak a dvěma, kteří jsou spolu ve svazku?? Je to naplňuje a jsou spolu spojeni i "právně". Jinak je na ulici nerozeznáš od těch ostatních homosexuálů ;)

231

Odpovědět

+papuceMůj názor je, že by ti mělo být úplně jedno, jestli se dva týpci chtějí vzít. Nic ti do toho není. Protiargumenty typu morálka a "normálnost" jsou většinou jen zástěrkou homofóbie. Dělá se ti prostě špatně z toho představit si dva chlapy, jak se líbají nebo dokonce mají sex ...

222

Odpovědět

+papuceminimum? podivej se na vystoupeni Rickyho Gervaise, ten ti o homosexualite zvirat povi :D
Kazdopadne nechapu proc s tim ma kazdej takovej problem... O valky/prirodu/etc. se nikdo nestara, ale na homosexualitu na tu ma kazdej nazor, neni to snad kazdyho vec? Ja myslim, ze na gaye nejvic nadavaj lidi, kteri si sami nejsou jisti svou sexualitou a potrebuji svetu ukazat, ze jsou muzi :D Potkal jsem uz par lidi co se nasrali/utocili, kdyz je nekdo nazval "buzerantem/gayem", ocividne takove lidi neco tizi :P

211

Odpovědět

+papuceRimmer: No, s tou poslední větou jsi to ale teda přestřelil... zaměň si místo "b******t/gay" cokoliv jiného "p**a, k***t..." a taky se nasereš/zaútočíš, jestli nejsi splachovací.

184

Odpovědět

Geniálne :-D !

212

Odpovědět

Hangover 3 :-D

203

Odpovědět

Už od včerejška, kdy se to objevilo na YT, jsem čekal až to bude tady, páč ne všechno jsem z poslechu pochytil :) Díky!

Jinak myslím, že The Lonely Island jsou zpátky v plný síle, nemůžu se dočkat novýho alba. Prý že jim teď až do tý doby, co to album vyjde (11.6.), bude každou středu vycházet novej klip. Jsem na to zvědavej. :)

191

Odpovědět

the lonely island opět nezklamali,a plácaji páte přes deváte! :D:D nááářez!

217

Odpovědět

co placaji paty pres devaty? Pokud jsi to nepochopil, tak to ma hlubsi smysl. Vsechno o cem zpivali je legalni, ale vzit si nekoho stejnyho pohlavi neni, a na to narazi.

2040

Odpovědět

+RossiPředevšim to šňupání koksu ze zadku je legální :D

231

Odpovědět

Ale ono to má naozaj hlbší zmysel.. Rossi má pravdu a je smutné, že to málo kto chápe. V tom videu odsudzujú tú "party" kultúru kde je všetko akceptované a doslova čím vačší k***t sí tym si viac cool. Ale homosexuálne manželstvo z pravej lásky je niečo zlé a odporné..

222

Odpovědět

Ten song je naprosto epickej :D

219

Další