The Lonely Island ft. Akon - Právě jsem měl sex

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:5 494
Počet zobrazení:50 678

Kluci z The Lonely Island se na nás příští rok vrhnou s nový albem Turtleneck & Chain a jejich první videoklip k nové písni tu máte možnost zhlédnout s českými titulky. Jako výpomoc si tentokrát přizvali Akona a v roli přítelkyň určitě poznáte Jessicu Albu a Blake Lively. Malou roli dostal i John McEnroe.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz Občas... se na tomhle světě stane něco překrásného. A když nevíte, jak to vyjádřit, tak... to prostě musíte zazpívat. Právě jsem měl sex a bylo to opravdu dobrý. Ta holka mi dovolila strčit do ní svůj penis.

Právě jsem měl sex a už se nikdy nevrátím k těm dnům v minulosti, kdy jsem sex neměl. Už jste někdy měli sex? Já jo a bylo to skvělý. Byl to opravdu dobrý pocit, když jsem to dělal svým penisem. Ta holka mi to dovolila. Stalo se to před malou chvílí. Sex dokáže udělat z bručouna milého chlápka. Neuhodnete, odkud právě jdu.

Měl jsem sex. Kdybych měl popsat ten pocit, byl to asi ten nejlepší. Při sexu se můj penis cítil skvěle a hned jak jsem skončil, zavolal jsem to rodičům. Ahoj, nevěděl jsem, že tu jste. Hádejte, odkud právě jdu. Byl jsem nahý a měl sex. Viděl jsem její kozičky i ten zbytek. To je od ní hezké, že ti to dovolila. To nejhezčí, co může holka udělat. A teď zpěv.

Právě jsem měl sex a bylo to opravdu dobrý. Ta holka mi dovolila strčit do ní svůj penis. Chci to říct světu. Upřímně, docela se divím, že to po mně chtěla. Nedává to smysl, ale kašlem na to. Nejsem ten, co by řešil takhle skvělý věci. - Mohla by být mojí ženou.

- Tak dobrý to bylo? Nejlepších třicet vteřin mýho života. Jsem tak poctěn tou možností ji udělat, protože už jsem měl sex i s hromadou hnojiva. Ale k čertu s tím, holky voní líp. Dovolila mi vzít si řetízek a rolák. Tahle píseň je věnována všem holkám, které nám dovolily se nad vámi plácat. Ať jste blízko nebo daleko, malé nebo vysoké, chceme vám všem poděkovat, že jsme vás mohli ošukat.

- Pořád se dívala na hodinky. - To je jedno, měl jsem sex. - Celou dobu jsem brečel. - To je jedno, měl jsem sex. - Asi bude rasistka. - To je jedno, měl jsem sex. - Dala mi na hlavu pytel. - To se taky počítá. Právě jsem měl sex a splnil se mi sen. Pokud jste měli sex v posledních 30 minutách, tak jste oprávněni se mnou zpívat.

Právě jsem měl sex a bylo to opravdu dobrý. Ta holka mi dovolila strčit do ní svůj penis. Právě jsem měl sex a už se nikdy nevrátím k těm dnům v minulosti, kdy jsem sex neměl. Překlad: Brousitch Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (414)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

je to fajn písenička

00

Odpovědět

Tohle je zkurveně boží! LI jsou super skupina!

00

Odpovědět

hele nechte si ty řeči do p**i je to nejlepší písnička

00

Odpovědět

Prosím poradí mi nekdo jak to můžu stáhnout ?

193

Odpovědět

Stáhni si 'aTubeCatcher' a do něj pak zadej link tohoto videa na youtube. :)

180

Odpovědět

nechci prudit jenom že: 1960 - I want to hold your hand; 2000+ I want to f*ck you... co bude dále? :P

214

Odpovědět

just one think i can say about them ... SATANI !! :D

188

Odpovědět

dobre videou ale rad bych si cetl titulky i k pisnicce boat

188

Odpovědět

černej zpívá a bílí repujou.. kdyby to otočili možná by to tak nervalo uši=D

23113

Odpovědět

Tohle nejvetší pecka :D lonely island jsou nejlepší :D

202

Odpovědět

Žádnej duch ani pára.Odraz někoho kdo prošel kolem skleněných dveří :) Ale ten Batman na Times Square je mocnej :D

180

Odpovědět

Já si to pustila ještě několikrát a víte co to je? Je to pára a ne duch :-D ale nadhodili jste dobrej kvíz ;o)

182

Odpovědět

twl tam u tech činuanů fakt straší :D

182

Odpovědět

Martin Polák : jžš, dyt je to jenom sranda.. jako kdyby ses nikdy nedivil.. fakt tvl, takovýdle tvrdáky fakt miluju.. -.-

185

Odpovědět

Hej fakt, co tam dělá Batman. Teď si říkám, jestli se s něma fakt vyspali nebo jen natáčeli song.

181

Odpovědět

Prostě jen člověk, který prošel venku za skleněnými dveřmi té restaurace, nechápu to pozdvižení?

1914

Další