Neuvěřitelná síla magneťáku

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:579
Počet zobrazení:10 936

Už dlouho jsme tu neměli nějaké video od uskupení The Lonely Island, tak je načase to napravit. Tentokrát vám přináším jejich nejnovější výtvor, videoklip ke starší písničce Boombox z jejich debutového alba Incredibad. Video vám ukáže, jakou sílu dokáže mít pořádný magneťák. Může zabránit sporům, vyvolává pocit tančit a funguje i jako mocné afrodiziakum. P.S. Magneťák není hračka, používejte ho opatrně! Následky mohou být fatální.

Přepis titulků

Představte si nabubřelej klub pro starochy. Výhradně pro boháče,kde chuďasové ostrouhaj. Na stole pomazánka,zelí a vařená husa. Tihle lidé se nikdy neodvážou. Pak jsem přišel já,s magičem nad hlavou. A co se stalo pak,vás překvapí. Věci se vymkly kontrole. Té hudbě se nedalo odolat.

Všichni ti běloši naběhli na parketa začali trsat. Velké jablko, kde lidi nikdy netančí. Nálada upadá, ale zisky rostou. Poldové dusí dealery:"Kde je ten matroš?" Stánkaři nabízejí vařenou husu. Tolik různých nátur.Ti spolu nebudou vycházet. Tedy dokud nevytáhnu svůj magiča pustím tenhle song. Ta hudba odplavila všechnu nenávist.

Společnost pokročila. Zastoupeny byly všechny věkové skupiny. Byla to duhová koalice tance. Všichni měli rukavičky bez prstů. Viděl jsem nějakého Španěla,co tancoval jak Bartman. Teď se přesuneme do domova důchodců. Kde starouši sedína svých unavených zadcích. Zaměstnanci je tam okrádají,to se neomlouvá!

Každý den mají k obědu vařenou husu. Tak popadnu svůj magiča zapnu TurboBASS! Co pak následovalo,byla děsivá podívaná. Všichni začali mít sex. Hudba byla moc silná. Staříci šukali jak králíci. Bylo to přinejmenším nechutný. Magič dokáže změnit svět.

Ale musíte s ním být opatrní. Nechť je tento příběh varováním. Magič není žádná hračka! www.videacesky.czPřeklad: scr00chy

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Casablancas je jebavyyy. "Boombox" by som pri nom nepotrebovala. :DDD

201

Odpovědět

VÍC VIDEÍ OD TheLonelyIsland!!!!!!!!!!!!!!!!!!

200

Odpovědět

jules casablancas!

200

Odpovědět

Ten zpěvák má skvělej hlas hlavně na konci jinak asi moje nejoblíbenější

191

Odpovědět

ten spěvák co nerapuje je julian cassablanca

190

Odpovědět

Super song. A to ne jen kvůli textu.

181

Odpovědět

vyzera jak Kyklop s X-mena XDD

180

Odpovědět

Jedna z najlepších pesničiek od The Lonely Island. Myslel som, že to bude konečne jediná normálna pesnička, ale od 1:50 som zmenil názor.

180

Odpovědět

scr00chy: díky díky

180

Odpovědět

Martinka: Julian Casablancas.

180

Odpovědět

je možný že me je ta melodie povědomá?? jinak to video ouplně BEST BEST BEEEEEEEST

180

Odpovědět

totok video je nelepší a ten rytmus prostě dokonalost :D nevite kdo je ten zpevak co nerepuje? to je taky ten andy samberg??? nebo kdoo? :)

180

Odpovědět

Mě osobně se líbí i ta písnička, chytlavé a vtipné ;)

180

Odpovědět

perfektní , ten rytmus se mi zažral do hlavy :D

180

Odpovědět

sraaaačka

197

Další