Steve Carell u Zacha GalifianakiseMezi dvěma kapradinami

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 11
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:756
Počet zobrazení:13 463

Steva Carella jste na našich stránkách mohli vidět při návštěvě u Conana O´Briena nebo Ellen DeGeneres. Další jeho zastávkou byl webový pořad Mezi dvěma kapradinami se Zachem Galifianakisem, a jelikož tady již jeden díl máme, určite tušíte, že se nejednalo o obyčejný rozhovor. Do komentářů pište, jakého hosta chcete vidět příště. Na výběr vám dáváme tyto osobnosti: Michael Cera, Ben Stiller, Bradley Cooper, Jimmy Kimmel, Charlize Theron.

 

Přepis titulků

www.videacesky.cz Překlad: Brousitch Korekce: BugHer0 Ahoj. Vítejte u dalšího dílu Mezi dvěma kapradinami. Já jsem moderátor Zach Galifianakis a jsem velmi rád, že tu mohu přivítat jednoho z mých nejoblíbenějších herců, Steva Carella. Rád tě poznávám. Slyšel jsem, že kamera ti přidá pět kilo. Přijde mi, že jsi snědl pět kamer.

A je to tady. Moc se mi libí Kancl a myslím, že jsi odvedl... A zbožňuješ Rickyho Gervaise. Chápu, kam tím míříš. Viděl jsem tvoji show. Vím, co tu děláš. "Pardon, asi jsem si to spletl s tou lepší verzí." Že jo? "To ne, nemyslel jsem tvůj Kancl, myslel jsem ten lepší."

Následuje scénka. Poslouchej, já tě tu dnes nehodlám urážet, jako to dělám obvykle. Nebudu říkat, že tvá postava v Já, padouch měla mít nos navržený podle toho tvého, ale nakonec se rozhodli pro něco méně karikaturního. Tohle říkat nebudu. Bude to obyčejný rozhovor. Obyčejný rozhovor. Dobře. S tím souhlasím.

To zní skvěle. Na kterou věc ve své kariéře jsi nejvíce pyšný? Božský Evan samozřejmě. To je dobrý film. Jdi do hajzlu, tlustoprde. Steve, já... Jen mě v tom nech pořádně vykoupat. - Je to skvělý film. - Jasně. Bez ohledu na to, že se v tom utopila spousta peněz, nikdo to neviděl, rozpočet byl zbytečně vysoký a nikoho to nezajímalo, tak je to úžasný film.

Vlastně jsem si přinesl pár věcí, které bych ti chtěl říct. G-FORCE? Spíš G-TEN JE TLUSTEJ. Jediné francouzské slovo, které znáš je bufet. To není pravda, znám taky croissant. Slyšel jsem, že tvoje příjmení bylo delší, ale potom jsi všechna ta písmenka snědl.

Zachu, vypadáš jako bezdomovec chodící do azylového domu, jehož jídelna se specializuje na zmrzliny. Co to děláš? Nevím, jestli to... máme vysílat. Omlouvám se. Omlouvám se. Ty nevíš, jaké to je...

potýkat se s váhou. Dobře, já... V Hollywoodu je to těžké. Nejdřív chtějí, abys přibral a pak zase, abys shodil. Máš pravdu. A teď, když jsem skoro na vrcholu kariéry, tak Židé chtějí, abych si udržel váhu a to může být nezdravé. Já nevím, ale ty vypadáš tak šťastně.

Nikdo si nikdy nedělá legraci z úžasného Steva Carella. Všichni tě prostě zbožňují a... - To není pravda. - Ale je to pravda. - Můžeš si dělat legraci z hodně věcí. - Z jakých třeba? Jsem Ital. Z toho si můžeš vystřelit. - Carell není tvoje příjmení? - Původní ne. A jaké?

Pinocchio? Tak jo. Tak jo. Třeba když jdeš na pláž a někdo zakřičí... "Žralok, žralok!" A pak si uvědomí, že tam Steve Carell plave znak? Když jdeš na pláž a plaveš okolo bójek, nemyslí si lidé, že tam je ostrov? - Nejsem tak tlustej!

- Ale jsi. - Nejsem tak tlustej! - Jseš pěkně tlustej. Kdyby se porovnávalo procento mého tělesného tuku a procento toho, kolik váží tvůj nos, tak ti zaručuji, že tvůj nos váží, vzhledem k jedné osobě, více než já. Tak jo. Naser si, špeku. Nejsem tak tlustej, jasný? Nejsem tak tlustej. www.videacesky.cz

Komentáře (78)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nefunkční :(

121

Odpovědět

Jediné francouzské slovo které znáš je bufet. to není pravda, znám taky croissant :DDDDDD a to s tim žralokem.. nejlepší! :D

290

Odpovědět

presne tak ako napisal LOL: V postupnosti: Ben Stiller, Jimmy Kimmel, Bradley Cooper, Charlize Theron, Michael Cera :)

210

Odpovědět

tohle nemělo chybu :D

220

Odpovědět

Áha, pardon nevšiml sem si, že už tu jedna verze je :-D

190

Odpovědět

Byla by paráda, vidět tuhle show s Jimmym Kimmlem! ;-) :-))

191

Odpovědět

Skvělé!

190

Odpovědět

tak tohle byl hodně dobrý díl to s tou židlí němelo chybu a na rozdíl od některých ostatní dílů jsem se u tohoto vážně smál :D

190

Odpovědět

That was EPIC!
Zralokovi jsem se tak smal, ze jsem to musel pauznout :-)

190

Odpovědět

Chtěl bych vidět rozhovor s Bradleym Cooperem.

190

Odpovědět

nejlepsi s tim žralokem to jsem se fakt zasmál

180

Odpovědět

to je boží :D ... I'm not that fat a pak si sedne :D :D

190

Odpovědět

Napříště rozhodně Kimmel

180

Odpovědět

V postupnosti: Ben Stiller, Jimmy Kimmel, Bradley Cooper, Charlize Theron, Michael Cera

Díky

190

Odpovědět

ferry013: Není lehčí to napsat správně, než psát PSko?

201

Další