Hillary Clintonová u Zacha GalifianakiseMezi dvěma kapradinami

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 11
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:373
Počet zobrazení:19 408

Po dlouhé době vydal Zach Galifianakis další díl své webové talk show Mezi dvěma kapradinami. Kromě celebrit se v této show dříve objevil i Barack Obama, a tak si nyní k sobě Zach pozval dalšího politika a to kandidátku na novou americkou prezidentku Hillary Clintonovou. Jak je v této show zvykem, i ona bude muset čelit salvě zákeřných otázek a nelítostných poznámek.

Poznámky:

  • V čase 1:38 vtip spočívá v tom, že anglické slovo "secretary" znamená jak ministr/yně, tak sekretářka.
  • V čase 2:14 Zach naráží na text písně O.P.P. od hip-hopové skupiny Naughty By Nature.
  • Kid Rock je hudebník podporující Donalda Trumpa.
  • Scott Baio je herec, který ztvárníl postavu Charlese "Chachiho" Arcoly v seriálu Happy Days.

Přepis titulků

MEZI DVĚMA KAPRADINAMI SE ZACHEM GALIFIANAKISEM Kde je? Kde je Zach? Co je? Jen jsem ji chtěl vystrašit. Jen jsem... Jakože... když bude ten Halloween. To není dobrý nápad, když je poblíž tajná služba.

- Jsi v pořádku? - Jo, dobrý. - Dobře. Začneme. Ahoj, vítejte u dalšího dílu Mezi dvěma kapradinami. Jsem váš moderátor Zach Galifianakis a mým dnešním hostem je... Hillary... - Clintonová. - MĚLA ZÁPAL PLIC Děkuji, že jste přišla, paní Clintonová. Kritici nedávno zpochybňovali některá vaše rozhodnutí a vaše účast v této show snad konečně rozptýlí jejich obavy.

Já myslím, že jim to naprosto hraje do karet. Nemyslíš? Byla byste ráda první holčičí prezidentkou? Být prezidentem by pro mě byla mimořádná pocta a zodpovědnost, ale být první ženou zvolenou za prezidentku a co by to znamenalo pro naší zemi a zvláště co by to znamenalo pro... nejen malé holčičky, ale i malé chlapce... to je něco výjimečného.

Nechci snižovat historický význam toho, že se možná stanete první prezidentkou, ale pro velmi mladou generaci se také stanete jejich prvním bílým prezidentem. A to je taky dost dobrý. Kolik slov za minutu jste jako ministryně zvládla napsat? A jakou kávu má rád prezident Obama? Takovou jako on? Slabou?

Víš, Zachu, to jsou vážně otřepané otázky. - Měl bys chodit víc ven. - Co se stane, když otěhotníte? Budeme tu devět měsíců trčet s Timem Kainem? Jak to funguje? Mohla bych ti poslat nějaké brožury, které by ti pomohly pochopit... Nejprve jste podporovala Obamovu Transpacifickou dohodu, a pak jste byla proti ní. Myslím, že tohle si lidé zaslouží vědět. Jste pro TPP?

Nejsem pro TPP. Ne, máte říct: "Jo, znáte mě." - Jako ta hip-hopová skupina. - Neříkej mi, co mám říkat. Fajn, tak si prohrajte. Země půjde do sraček. - Promluvme si o Trumpovi. - Prosím. Když vidíte, jak dobře to funguje pro Donalda Trumpa, neříkáte si někdy: "Možná bych měla být víc rasistická?" Když ho zvolí prezidentem a Kid Rock se stane ministrem zahraničí, přestěhujete se do Kanady?

Nebo někam za polární kruh? Zůstala bych v USA. - A co byste se snažila... - Snažila bych se mu zabránit... ve zničení Spojených států. Takže povedete občanskou válku? Ne, nešla bych do zbraně. To by asi bylo trochu přehnané. Jasně, protože před natáčením jste říkala, že chcete lidem sebrat zbraně.

Prima. Prima, prima, prima. Vážně lituju, že jsem do toho šla. Litujete, že jste ztratila hlas Scotta Baia? Ani trochu. - Takže vám nervalo srdce, že... - Ne. Jo, ale Chachi? Kdo bude další? Max Headroom? Rád bych poznal krejčího vašich kalhotových kostýmů.

Skutečně? Jo, protože na Halloween jsem chtěl jít za knihovnici z vesmíru. Myslím, že by ti to slušelo. Přemýšlela jste, co si oblečete na debaty? Víš, existuje tu určitý dvojí metr, a tak přemýšlím, co by si měla první žena nominovaná jednou z hlavních stran obléct na debatu. A vůbec nevím, takže jestli máš nějaký návrh... Přemýšlíte, co může mít na sobě váš oponent?

Předpokládám, že bude mít tu dominantní červenou kravatu. Nebo možná spíš dominantní bílou kravatu. To je ještě vhodnější. Když jste šla na svatbu Donalda Trumpa, napsal si svůj vlastní slib? A napsala ho Michelle Obamová pro Melanii? Já jsem je vlastně moc dobře neviděla ani neslyšela, takže si nejsem úplně jistá, jaký měl slib, ale určitě byl úžasný a obrovský a báječný.

Jako jeho střeva. Vaše dcera Chelsea a Trumpova dcera Ivanka jsou kamarádky. Volá někdy Ivanka Chelsea, aby si povídaly o klucích, kteří do ní můžou být zakoukaní? Třeba o jejím otci. To si nemyslím. Na co se nejvíce zaměříte jako prezidentka? Určitě na ekonomiku.

Potřebujeme víc dobrých pracovních míst a rostoucí mzdy. Musíme zařídit, aby ekonomika fungovala pro všechny, ne jen - pro ty nahoře. - Musíme... Musíme si dát pauzu, musíme si jen pustit něco od našeho sponzora. Dobře? Washington je porouchaný. Pravdou je, že až příliš mnoho politiků je ovládáno zájmovými skupinami a lobbisty. Uděláme Ameriku znovu skvělou. Jsem Donald Trump a pod tohle se podepisuji.

Podepisuje se pod to. Proč bys pouštěl reklamu mého oponenta uprostřed našeho rozhovoru? Zaplatil mi ve steacích. Bála bych se je sníst. Je to dobrej kus masa. Myslím, že je to z řitě. Byla to fakt zábava. Měli bysme zůstat v kontaktu. Jak se s vámi dá nejlépe spojit? E-mailem? Přišla vám zpráva!

Překlad: Frix www.videacesky.cz

Komentáře (50)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

mohl by nekdo vysvetlit ten vtipek s mailem? musim se priznat, ze ohledne toho jsem mimo. :/

02

Odpovědět

Podívej se na starší video last week tonight kde John Oliver mluví o Hilary a Trumpovi a jejich skandálech, jeden z největších Hilary skandálů je že používala jeden přístro a jednu klasickou emailovou adresu i na přísně tajné zprávy a je možné že díky tomu něco z toho uniklo. Je to docela sranda a hájí se tím že není technický typ.

00

Odpovědět

Líbí se mi její reakce. Chová se jako dáma. Já bych na jejím místě do toho nešla. Nechápu, proč to ona udělala jinak, ale její rozhodnutí. Nikdy mi nebyla sympatická, ale po tomto videu asi změním trošku názor. Z lidského hlediska. Ne z politického :)

70

Odpovědět

Jediná dobrá zpráva je, že Muričané mohou vybrat jen jednoho z těch dvou exotů jako prezidenta/ku... Chudák USA! Chudák celej svět...

31

Odpovědět

Chudák svět, možná. Do doby, než si uvědomíte několik věcí.
-jak dlouho trvá funkční období US prezidenta? (a jak dlouho Putina, nebo Čínské komunistické strany?)
-Američani mají bídný výběr ( ale jaký výběr mají Rusáci, nebo Číňáci?)
-my pod deštníkem USA žijeme posledních 25 let (jak vypadají země pod deštníkem Rusícků, nebo Číňáků,)
No a pak je to jednodušší:)

2010

Odpovědět

Bolo tam pár trefných vtipov, ale oproti ostatným jeho videám je toto slabšie. Škoda.

66

Odpovědět

White power tie (narážka na rasismus).

131

Odpovědět

White power tie!

30

Odpovědět

Slzím smíchy.

170

Odpovědět

sracka

629

Odpovědět

Hillary je neschopná a Obama slabý... good point Zach :)

186

Odpovědět

O můj! To bylo tak fantastický! ... btw, je to nahraný?

132

Odpovědět

Jistě

151

Odpovědět

Stačí se podívat na ten její nepřirozený úsměv to samo o sobě už svědčí že se snaží zamaskovat jak moc je ve stresu že příštím prezidentem USA se stal Donald Trump

124

Odpovědět

parada parada parada

31

Odpovědět

tak ten vtipek nakonci s tim emailem .. xDDD umiram

610

Odpovědět

Civil war. I ve světě hrdinou hraje Clintonová někoho tak nudného jako je kapitán Amerika.

35

Odpovědět

Civil war - není jen komiks.

71

Odpovědět

4:12 - Jako jeho střeva? To fakt?

60

Odpovědět

V dnešním světě přehnané korektnosti čemu se divíš?

22

Odpovědět

Vtip s kávou si zaslúži tisíc bodov.

381

Odpovědět

1000 bodů tomu konci ,,Jak se s váma můžu spojit? E-mailem?" a 999b jestli se Ivanka s Chelsea baví o svých nápadnících... tatínkovi. :D

"Vtip" s kávou máš snad v každém druhém filmu, kde vystupuje aspoň jeden černoch... 0 bodů.

65

Odpovědět

+Kafka TamuraVtip s kavou jsi nepochopil. Je to dvojsmysl sekratarka vs ministryne.

30

Odpovědět

+KolemjdouciBeru zpět, spletl jsem se... Nevím proč jsem myslel, že řekl „černou“, když řekl „slabou“. Neumím číst, ani poslouchat... nebo jsem jen moc ovlivněn tím ohraným vtipem s černou kávou, že už jsem to ani nevnímal.

Omlouvám se Rezolutovi a Zachovi za křivdu.

41

Odpovědět

+Kafka TamuraPrijímam tvoje ospravedlnenie...najradšej mám kávu, ktorá si dokáže priznať svoju chybu.

51

Odpovědět

+Kafka Tamurapretože si zajebaný nacek a vidíš rasizmus všade kde sa ti hodí :)

47
Další