Brad Pitt u Zacha GalifianakiseMezi dvěma kapradinami

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 11
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:182
Počet zobrazení:12 075
Mezi dvěmi kapradinami je slavný pořad od Funny or Die, který moderuje Zach Galifianakis a soustavně v něm uráží známé osobnosti od Justina Biebera přes Steva Carella až po Hillary Clintonovou a Baracka Obamu. Tentokrát si vzal na paškál slavného hollywoodského herce "Bradleyho Pittse", kterého můžete například znát z filmu "Želé srdce".

Přepis titulků

Ne, jen říkám, že tu tuhle byl prezident a teď budu zase zpovídat blbý herce. Nic víc. Ne, je to v pohodě. Je to velká hvězda. Zdravím, vítejte u dalšího dílu Mezi dvěma kapradinami. Jsem Zach Galifianakis. Můj dnešní host je Bradley Pitts. - Bradley Pittsi, díky žes přišel. - Je mi ctí. Kolik ti bylo, když jsi přišel o panictví?

Nula? - Můžu ti říct o mojí ztrátě panictví. - Já... to vážně nechci slyšet. Sprchy. Proč si je nedáváš? Hraješ hodně lidí, co tak trochu nenávidí nácky. To mi přijde divný. A proč jako? Protože vypadáš jako Hitlerův sen.

Jo, rozumím, co tím chceš říct. Před pár lety jsi měl nahé fotky v časopise Playgirl. Vím to, protože mi táta zařídil předplatné potom, co jsem dokončil gympl. A... Každopádně, řekni nám o filmu Želé srdce. Je to Železná srdce. - Ne Želé srdce? - Ne. Kdy to vyjde?

Na DVD? Mám pro tebe dárek a je... Máme ten dárek? Je hned za tou kapradinou. Ježíši. Co to asi bude? Je to fagot. Myslel jsem, že to je bong. Víš, já...

Díky. Jsem teď táta, víš? Je to fagot pro tvý děti. Jo. My už doma na fagot nehrajeme. Tohle je trochu mimo téma, ale nevadilo by, kdybych si půjčil jednu nebo dvě tvoje spermie? Ne, nemyslím, že by to šlo. - Je to tu napsané, tak se ptám.

- Chápu. Rozepneš si rád na Den díkuvzdání po jídle kalhoty, opřeš se a řekneš si: "Panečku." Na to si nepamatuju. Děláš hodně práce pro charitu a myslím, že děláš skvělou věc. A říkal jsem si, jestli nám něco o své charitě neřekneš, protože taky dělám hodně charitativních činností. Jako co? Spolupracuji se skupinou Doktoři bez diplomů.

Takže Brade, řekni nám o své charitě. Jo. Jsem na to hodně hrdý. Je to organizace Make It Right. Začali jsme stavět v Lower Ninth po hurikánu Katrina. Vydrž vteřinku. Dámy a pánové, Louis CK. Bude stand-up. Čau, jak to jde lidi? Jsem rád, že tu můžu být. V New Yorku.

Je to šílený město. Viděl jsem pár krys v metru a říkal si, jestli jsou buď ebola, nebo ISIS. A tak jim říkám: "Zmizte odsud, krysy." Vypadá jako opak Benjamina Baťáka. Protože stárne a tloustne. - Na koho to mluvíš? - Bavím se se svým kamarádem. O tobě. Hrál v Benjaminu Baťákovi. Hrál v tom. Proto o tom mluvím. Hrál v tom. - Koho jsi hrál v Benjaminu Baťákovi?

- Je to Benjamin Baťák. To je ten chlap. Nepoznáváš ho, protože není nalíčený. - Jo. To ten make-up. - No a co? Chodíte s Clooneym často ve smokinzích. Koukli jste se někdy na sebe a řekli si: "No nejsme my štramáci?" Na to si teda nevzpomínám. Je pro tebe těžký udržet si opálení? Proč? Protože žiješ ve stínu svojí ženy.

Protože jsem taky jednou měl románek... - Promiň. - Románek, který byl... - To byla moje poslední. - ...veřejný a štval mě. - A ona mě zastínila... - To byla moje poslední. Měl jsem to stejně s Condoleezzou Riceovou. Fakt, jo? Řekni mi, jaké to bylo, když jsi poprvé uviděl Angelinu. Bylo to jako ty klasické milostné příběhy, jako když...

Nevím... Ross potkal Rachel? Znáš ten seriál, Přátelé? Viděl jsi ho? Tu písničku mám rád. Myslíš, že lidé hledí až moc na tvůj vzhled a neuvědomují si, že jsi jen herec na hovno? Další otázka. Překlad: Karolína I.

www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

1:45 - to slovo je "bong". Na bongo se tluče... Ale nic ve zlém: nehuliče neznalost terminologie omlouvá, huliče nenaštve ;)
Jinak děkuji za video jménem všech, kterým ho teď mohu pustit bez simultánního překladu.

30

Odpovědět

Díky za upozornění, opraveno :)

41

Odpovědět

Tohle už tu určitě kdysi bylo. Pokud se dobře vzpomínám, bylo to přeložené jako zelená srdce..

40

Odpovědět

Pokud by to někoho zajímalo, tak aktuálně je k dispo webrip between two ferns jako "dokumentárního" filmu v klasický stopáži .. titulky jsou na "klasické titulkové stránce" :P Between Two Ferns :The Movie ..

66

Odpovědět

proč lidi stahují (kradou) věci když teď je to všechno tak dostupné a stojí to pár korun? jako třeba si předplatit netflix a podivat se nato tam spolu s další miliardou show co tam jsou...

1111

Odpovědět

+nechápuprotoze muzou

92

Odpovědět

Tak tohle nemá chybu. :D Více tohoto pořadu, protože Zacha mám rád. :D

72

Odpovědět

Opravdu moc dobře. Málem jsem spadl ze židle.

52

Odpovědět

Ma jeho dna zo zuvacky, spermie uz netreba. Vytvori si rovno klony

71