Justin Bieber u Zacha Galifianakise

Thumbnail play icon
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 280
Počet zobrazení:24 049

Justin Bieber ve svém rozhovoru určitě očekával narážky na jeho hudební kariéru i osobní život, ale rodinnou lekci poskytnutou Zachem Galifianakisem pravděpodobně ne.

 

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz MEZI DVĚMA KAPRADINAMI SE ZACHEM GALIFIANAKISEM Je to správný křeslo, věř mi. Ahoj, vítejte u dalšího dílu Mezi dvěma kapradinami. Já se jmenuji Zach Galifianakis... Můj dnešní host je Justin Bieber. Díky, Justine, za návštěvu. Je... opravdu vzrušující s tebou mluvit uprostřed kolapsu tvého veřejného života.

Budeš něco říkat? Jo, já jen že jsem nikdy nedělal rozhovor se sedmiletým. Jakou hračku jsi našel v posledním Happy Mealu? Happy Meal jsem si asi nikdy nedal. Já taky ne, ty jejich hnusy nemusím. Jseš si jistej? Víš, co jsem dělal já, když jsem byl v tvým věku? Dokončoval čtvrtou třídu?

Na tohle svoje grázlovský chování se v tomhle rozhovoru nespoléhej. Rozumíš, synku? Fajn. Když vystupuješ na koncertě, co se ti na pódiu honí hlavou? Někdy si vážně říkám: "Sakra, kéž bych se teď mohl dívat na reality show o policajtech." Nezazpíval jsi to někdy náhodou místo textu?

"Kéž bych se teď díval na reality show o poldech." Ne, většinou si to prostě dávám. Je zábavný bejt namyšlenej? Když jsi v nahrávacím studiu, říkáš si třeba: "Co kdybych nenahrál nějakou sračku?" Napadne tě tam někdy něco takovýho? Fakt, že můžu... nahrávat hudbu a inspirovat lidi, přijde mi, že hudba je jako šestej smysl. Jako ten film? Měl jsi tři účesy.

Co nás ve tvé kariéře čeká dál? Myslíš si, že můj účes je jediná věc, co se v mojí kariéře děje? Jaké celebrity jsou tvoji kámoši? S kým občas někam zajdeš? V poslední době třeba... Joy Behar. To je asi tak všechno. Jakej je? V pohodě. Láskyplně označuješ svoje fandy jako "balíky".

Ne, "beliebery". To dává větší smysl. Nedávno jsi řekl, že Anna Franková mohla být belieber. Byl jsem v muzeu Anny Frankové a tam říkali, že měla ráda populární kulturu. A na konci přes dvě hodiny trvající prohlídky jsem řekl: "Doufám, že by byla belieber." Myslel jsi tím, že kdyby ji náckové nezajali a ona se dožila osmdesátky, líbila by se jí tvoje hudba? Nejspíš díky ztrátě sluchu.

Anebo možná došlo k chybě v překladu. Myslím si, žes mluvil o cestování v čase a myslel sis, že kdybys postavil stroj a mohl se vrátit zpátky v čase, abys Annu Frankovou navštívil, stala by se belieberem. Je to tak? Protože už nevím, čemu biebřit. Chci cestovat v čase. Natočili tě, jak močíš do kyblíku.

Jde o tohle... Nebylo za posledních 6 nebo 7 let dne, abych sám nemočil do kbelíku, ale já to nenatáčím a nedávám na internety. Víš co? Tvoje chování se mi moc nelíbí, abych řekl pravdu. Tak ať. Jsi totiž moc mladej na to, abys kouřil trávu, čůral do kyblíků a jezdil rychle po dálnici!

Myslím, že by tvojí mámě nevadilo, - kdyby cizí člověk nasekal jejímu synovi. - Mě řezat nebudeš. Co to děláš? Za to se omlouvám... Já ani... Mlácení dětí neschvaluju, jenže ty dítě nejsi. O to jde. Nejsi dítě, takže dospělýmu chlapovi páskem nasekat můžu. S kým teď chodíš?

Viděl jsi někdy ten pořad na Nickelodeonu, jak tam lejou ten sliz? Bylo to špatný křeslo. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chcípni ty starej smejde chudák justin

12

Odpovědět

"Fakt že múžu nahrát hudbu a inspirovat lidi, přijde mi že hudba je jako šestej smysl....."- to vážne niekto považuje bliakanie o obrovskej láske na jednu noc/o tom ako budem hrozne tvrdo "pařit", s nejakým trápny podmazom kde celú "melódiu" počítač za hudbu?! Nemyslím iba biebera ale aj všetky popové hviezdy a to čo púšťajú v rádiu... -_______-

188

Odpovědět

Jak Bobr, tak Gayifuckanyancat mi přišli, jako by byli na nějakejch drogách. Takovejch, po kterejch čumíš do prázdna, meleš vesměs úplný sračky a chováš se jak postiženej.

4343

Odpovědět

Vím, že ho nemusíte, ale ten vtip o mekáči a to jak mu odpověděl na otázku "Víš co jsem dělal v tvým věku ?". Tak to mě dost rozesmálo a myslím si, že kdyby to řekl někdo jinej tak se tomu taky zasmějete.

956

Odpovědět

větší p***čovinu jsem neviděl nechápu jak vůbec někdo takovou blbost může vysílat že jim to není trapný- a teď nemyslim biebera ale celkově- nic pokleslejšího jsem neviděl

3181

Odpovědět

Odpovědět

Prijde otec za synem do pokoje a slysi Bejby, bejby oooh. Otec se zdesi a povida synovi: na co se to divas. A syn se otoci od pocitace a rika: No na p***o. A otec si oddychne a rika: Uz sem se lekl ze to je Justin Bieber.

5322

Odpovědět

Je mi jasný, že budu vypalcovaná, ale může mi někdo vysvětlit tu nenávist vůči němu? Já jeho hudbu neposlouchám, neznám a jeho taky nijak neobdivuju, ale tu nenávist nechápu.. Jen protože je to úspěšný teenager? Úspěch se ale asi neodpouští že?

59156

Odpovědět

Úspech sa neodpúšťa? Povedz mi kto (možno niekto) takto pohŕda alebo nenávidí Eminema, Bona (U2), Chrisa Martina (Coldplay), Erica Claptona alebo Andreu Bocelliho. Títo muzikanti sú 10x úspešnejší. Je to úplne možno úplne minimum ľudí...ale prečo to tak je? Takže niečo tam musí byť. :)

3821

Odpovědět

+SamMonporovnávaš decko s ericom clamptonom? .....neobhajujem biebra ale tvoj nazor je tiež celkom zaostalýýýýýýýý

2822

Odpovědět

+SamMonOpět říkám, že ho nijak nemusím, ale je to nejvíce vydělávající teenagerovská hvězda a to už nějaký ten úspěch je. Já se jen ptala, kde a proč se všude vzala ta nenávist. Je mi jasný, že spoustu celebrit lidi nemají rádi, ale nenávidět je? A to je upřímný dotaz.

2610

Odpovědět

+SamMonJde o to, že se chová jako arogantní dítě. Přišel na koncert pozdě, protože si myslel ze je hvězda a ty můžou všechno (sr*t na vlastní fanoušky se nevyplácí), zjevně je rozmazlený, má na netu samá videa jak zastaví celou dopravu a říká že může, protože je Bieber, nemá žádné vychování (v Graham Norton Show si klidně urazí Mirandu Hart). Společně s tím, že vypadá(l) jako holka a hraje si na největšího drsňáka je to prostě moc. Lidi sice nepřejí ostatním úspěch, ale rádi vidí pokoru, skromnost, hezké vystupování a ne aroganci.

429

Odpovědět

+SamMonja ho s nimi neporovnávam to robí on sám....hrá sa na boha hudby a je na scéne možno tak 3 roky...keď bude tu tak dlho ako napríklad ten Clamptnomnom či čo si napísal tak potom sa môže mať nejaké tie maniere a hrať sa na niečo ale keď to robí 18 ročné rozmaznané decko tak to kde sme?

254

Odpovědět

+SamMonpodle mě jde o to, že Bieber je uměle vytvořená hvězda, která nic neumí (zpívá na playback a taky by mě zajímalo, kolik z toho co "zpívá" napsal sám). Nebýt těch, kteří za ním stojí a mají z toho určitě solidní peníze, je to obyčejný kluk.

317

Odpovědět

+gumimutty vieš o tom k***t

00

Odpovědět

+SamMonPiču o tom viete...

2136

Odpovědět

Bieber má hudbu o čtyřech akordech pro tisíce lidí. Jazz má tisíce akordů pro 4 lidi...

468

Odpovědět

Jelikoz nemam biebera rad tak jen do nej ... zas na druhou stranu zacinalo to byt uz takove divne az trapne Zach a ma u sebe Biebera kdo z vas nevedel dopredu jak to bude probihat ?

2315

Odpovědět

Na tohle musí být člověk dostatečně zhulený :D

318

Odpovědět

Tohle je nejlepší BTF koukám se na to už asi tejden v kuse ;)

249

Odpovědět

Tak tohle je těžce vyfetovaná show.

317

Odpovědět

"It's the right chair, trust me."
"i was in the wrong chair."
:D:D

2810

Odpovědět

podle mě se holky nebijou

329

Odpovědět

Justin Bieber, ačkoliv jsem ho nikdy neposlouchal a neměl rád, si u mě vysloužil plusové body, že na tuto talkshow (která má samozřejmě předem určený scénář) přistoupil a udělal si srandu sám ze sebe. To neumí každý.

4643

Odpovědět

no možná to každej neumí, ale za peníze je člověk schopnej udělat spoustu věcí...a sedět tam jak trubka na židli, no nevim...

2812

Odpovědět

+elNiiino88To je to nejlepsi, co tam muzes delat. Jak rika warkis, nikdy jsem ho neposlouchal a nemam ho rad, ale vyrovnal se s tim celkem kralovsky (i kdyz na nem bylo dost videt, jak je nervozni).

295

Odpovědět

Asi jsem se ztratil :-D

223

Další