Larry King: Jak mě svedla moje posluchačkaBlank on Blank

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 172
Počet zobrazení:12 428

Larryho Kinga, legendárního moderátora talk-show, snad netřeba představovat. Moderoval však nejen v televizi, ale i v rádiu. V rámci projektu Blank on Blank si můžete v tomto videu poslechnout jeho historku z doby, kdy v rádiu pracoval, a to navíc doplněnou o černobílou animaci.

Přepis titulků

Když se všechny ty historky děly, tak vtipné nebyly. Bál jsem se jít do ředitelny. Hasiči, co za mnou šli, když jsem usnul v rádiu... Hrůza. Ale když jsem šel k té dámě... byl jsem strachy bez sebe. Blank on Blank uvádí Larry King: Jak mě svedla moje posluchačka Z rozhovoru Cala Fussmana, Los Angeles 2001, pro Esquire. 2 týdny jsem dělal v rádiu.

Bylo mi 23 let a dělal jsem všechno. Sport, události, hudbu. Říkali, že jsem nenasytný. A prý je někdo nemocný, jestli bych ho večer nezastoupil. "Jasně!" Byl jsem sám v jedné malé rádiové stanici. Nikdy na to nezapomenu. Pouštím hudbu a zazvoní telefon. "WAHR?" A ozve se ženský hlas, který si dodnes pamatuju: "Chci tě." "Co jste říkala?" "Že tě chci." A já si říkám: "Jedna z výhod na práci v rádiu."

Hned jsem odpověděl, přísahám: "Končím v šest!" A ona: "To je pozdě, to musím do práce. Musíš přijet hned." "Pořád vysílám." Bydlí 12 bloků od stanice. "Přijď, pokud můžeš. Moc tě chci." Dala mi adresu... Na stanici jsem sám. Posluchači ode mě slyšeli: "Jsem tu dnes jako záskok.

Tak pro vás něco mám. Kompletního Harryho Belafonteho v Carnegie Hall." Měl jsem 33 minut. Víc jsem nepotřeboval. A stále ani nepotřebuju. Pustil jsem hudbu, nastartoval auto a hnal jsem si to k ní domů. U ní bylo rozsvíceno a dveře otevřené, tak, jak mi řekla. Měla na sobě bílé negližé a v přítmí jsem jí neviděl do obličeje. Rádio zapnuté, Belafonte zpívá, skončíme v objetí, dotýkáme se tvářemi a Belafonte zpívá Jamaica Farewell.

"Tam, kde v noci..." "Kde v noci - kde v noci..." Odstrčím ji, skočím do auta, jedu do rádia. A jako židovský masochista poslouchám rádio. "Kde v noci - kde v noci..." Byl jsem vystrašený k smrti. Na stanici vyzváněly telefony. Všem se omlouvám a na poslední hovor nezapomenu. Starý žid.

Povídá: "Kde v noci - kde v noci... já se zblázním, zblázním..." "Promiňte. Proč jste ale nenaladil jinou stanici?" "Jsem invalida." Zapnuli mi rádio, ale já sám na něj nedosáhnu." Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Posunuté titulky.

00

Odpovědět

Díky, opraveno!

00

Odpovědět

Skvělý důkaz toho, jak důležité je dělat praštěné věci... člověk má pak na co vzpomínat. Jen by mě zajímalo, jestli ona dáma Larryho vzhled znala nebo prostě volala na blind do rádia a čekala, cože jí to dorazí domů :)

240

Odpovědět

Na člověku (muži), který má charisma, sebevědomí a postavení není až tak důležitý vzhled. Tady bych si tipnul, že dáma jeho vzhled neznala, ale zapůsobil právě sexy hlas a ono charisma.

231

Odpovědět

Rikal, ze mu bylo 23, najdi si jak vypadal :)

00

Odpovědět

Nejlepší příběh co jsem slyšel za poslední roky. Ten hluboký cuchý hlas Larryho to ještě umocňuje =)

202

Odpovědět

Starý žid invalida byl skvělou tečkou za jinak pěknou historkou vyprávěnou vskutku příjemným hlasem.

220

Odpovědět

Nechápu, proč se tam ten k***t pořád směje aji věcem, co nejsou a ani nemají být vtipný, asi byl úplně sjetej nebo co.

1839

Odpovědět

Asi Larrymu trošku lezl do p****e :)

221

Odpovědět

Jsem jediný nebo má ještě někdo další problém s tím, že se mi nezobrazují tutilky u žádného videa?....Zkoušel jsem Chrome, Firefox i IE a všude to vypadá stejně. Nezobrazují se mi napravo ikony na vypnutí/zapnutí HD nebo titulků a zároveň automaticky nevidím ani titulky.

1918

Odpovědět

Ani když najedeš kurzorem na to video, tak se ti tam ty ikonky neobjeví?

193

Odpovědět

koukal jsem se na to ještě trochu opilej a stejně jsem se nezasmál....a to jsem smíchy spadl na zem, když jsem upustil v krámě sáček s houskama

1866

Odpovědět

Jestli jsi byl opilej, tak si možní nespadl kvůli tomu že si se smál ;)

210

Odpovědět

Nepřipadá mi to vtipný, asi sem na tohle mladej, ve videu se tomu ale někdo slušně řehní, to mi připadalo vtipnější než historka která pro mě nebyla dokončena :D

1847

Odpovědět

mě ten smích dost sral

2115

Odpovědět

Já se tomu smál dost, asi už jsem starej :-D

213

Odpovědět

Ja se sice taky nesmal na cele kolo, ale imho o to ani tolik nejde... Je to proste usmevna, zajimava historka a mne osobne se velmi dobre poslouchala a bavila me... Nevim, kde jste vsichni vzali, ze se z ni mel clovek posrat smichy, kazdopadne 10/10, dik za preklad :)

224

Odpovědět

hodnocení přes 9? wow, tak tohle mě dost minulo humorem teda. i tak díky za překlad

1949

Odpovědět

A co bylo pak? To je jako konec historky?? :)

1812

Odpovědět

Bad decisions make good stories

224

Odpovědět

Určitě víc takových překládejte. Být já na jeho místě tak asi ssebou vezmu tu paničku do auta :D

236

Odpovědět

Ještě nějaké video od Blank on Blank bych přeložil, ale nevím, jestli už bude takto úspěšné, protože to nebývají vždy přímo historky, ale spíše jen takové zajímavé raritní povídání. Např. Jim Morrison o obezitě.

212

Odpovědět

+NinjerTo nevadí, jednu zkuste přeložit a uvidíte, jaký to bude mít ohlas.

222

Odpovědět

Samotného mě to překvapilo, jak skvělý je to video:D 10/10

217

Odpovědět

Být ním, bych hned vypnul rádio a vrhl se na tu paničku (teda podle toho, jak moc by byla sexy) A pak po vrácení do studia bych jen do etheru pronesl: ,,Ano a to byl nový našlapaný remix od...

1926

Odpovědět

V te dobe by jssi asi s takovímto techno remixem jeste uspech nemel :D :D

JKazdopadne super historka :D

202

Odpovědět

+joraelljistěže, v té době by si jen většina říkala o jakémpak mixéru to mluvím a za kolik by byl k mání..

195

Odpovědět

A hned mal viac ako 33 minut :D

180