Británie má talent - Chippendoubles

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:991
Počet zobrazení:11 601
Tuto talentovou soutěž netřeba představovat, z televize je dobře známá česká mutace a několik videí zde bylo přeloženo i z britské verze, která je dle mého názoru suverénně nejlepší. V tomto pořadu mám nejradši fázi prvních konkurzů, kde dokáže mnoho lidí nečekaně překvapit. Skupina Chippendoubles je právě takovým případem. Pokud jste o nich neslyšeli, nečtěte před zhlédnutím tohoto krátkého videa komentáře, a třeba budete právě tak vyjukaní jako porota.

Přepis titulků

Zdravíčko. - Jste všichni pánové? - Ano, jsme. Naše číslo je jedinečné. Rádi bavíme lidi. Trochu naháníte hrůzu. Porota ještě nic takového neviděla. Naše číslo je oddělá. Jeviště je vaše. Hodně štěstí. Dobrý večer. - Dobrý večer.

- Kdo jste? - My jsme Chippendoubles. - Chip... fajn. Jaký je váš sen? - Naším snem je předvést náš talent. - Dobře. Hodně štěstí. Striptéři? Poodstup. - Striptéři? - Myslíš? Určitě. "Chippendoubles"? Hudba.

David Brent! - Daniel Craig. - Daniel Craig! Gordon Ramsay. Mr. T! A to je všechno?! Mám už tvýho žvanění po krk, Gordone! Pocem, ty hlupáku! A kdo přijde teď?

Tak tohle bylo výtečné. Geniální! Diváci je zbožňují. Děkujem! Takže... Simone. Co si o tom myslíš? No... Netuším, kdo byl ten poslední.

Protože vůbec nikoho nepřipomíná. Ale no tak... Tohle bylo jedno z mých nejoblíbenějších vystoupení. Zvláštní, co? Líbí se mu. Ale je tu problém. Bylo zábavné, když jste se odhalovali... Co byste dělali v dalších kolech? Máme připravené úžasné nápady.

Budete opravdu nadšeni. Tohle je tak divný! To se mi nelíbí. - Piersi? - Míra překvapivosti, zábavnosti... To bylo geniální. Naprosto geniální. Velmi vtipné, velmi překvapující... Někteří jste naprosto přesní. Obzvlášť ten uprostřed. Piersi, ano nebo ne? Absolutní, definitivní...

Za mě definitivní ano. Bezpochyby. Stoprocentně ano. Třikrát ano. Dobrá práce. Davide Brente. Výborně. Předtím jste vypadali hrozivě.

Čekali jsme další taneční skupinu... Nemohli jsme se mýlit víc. Tak my nejsme taneční skupina? Výborně. Díky moc. Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (61)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

hezký :) , ale nevím co to ma společnýho s talentem..

275

Odpovědět

5:02 sem pochopil že to nejsou vážně oni :D

230

Odpovědět

(Narážím na semifinále)

180

Odpovědět

Ach jo, proč je nepustili dál. Něco tak originálního a skvělého tu dlouho nebylo... :-(

184

Odpovědět

TO JE BOMBA!!!!! :-D

192

Odpovědět

Karel: Tady šlo o nápad... nikdo jiný nic takového neudělal a lidi rádi vidí originální věci...
Jinak mě se to líbilo, velice originální...

182

Odpovědět

Nápad dobrý, ale podle začátku jsem čekala něco trochu jiného.

200

Odpovědět

Nějak jsem nepochopil co je na tom zábavnýho... zvláštní jak málo stačí některým lidem k pobavení - stačí jim vidět známý tváře. Show ve stylu: "Hele, já vypadám jak David Beckham!" - "Hahahahahahaha!!!" - "Hele, a já vypadám jak Mr. T.!" - "Hahahahahahahahaha!!"... kam ten svět spěje? :) Nic nepředvedli, jenom svou podobu se známýma osobnostma. A tomu říkáte show?

2429

Odpovědět

Perfektní!!! 10/10 bez pochyb :D Moc rád bych viděl jejich další postup skrz soutěž :-)

183

Odpovědět

hehe dobry

181

Odpovědět

Boooooooooooriiiiiiiiiiiing

2026

Odpovědět

will Smith a Mr. T NEJLEPŠÍ a skvělý

191

Odpovědět

Nuda. Kromě podobnosti s někým jiným, což není talent, nepředvedli nic. Semifinále pak bylo ještě horší.

2015

Odpovědět

Ninjer 20:37 - 4.3.2012
tadyto kolo fakt vyborny..ale to semifinale uz vazne nic moc..nemela tam co nabídnout..jedine ten konec byl trochu humorny..

183

Odpovědět

az skoro do konce sem byl presvedcenej ze sou to fakt celebrity a ze to zorganizoval ten posledni typek :D mazec, veruhodny

185

Další