Británie má talent - Donald Bell-Gam

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:206
Počet zobrazení:6 877

Soutěže typu Superstar, X Factor a další zná asi každý. A všude se vždycky najde nějaký bambula, který si o sobě myslí, že umí. Donald Bell-Gam je další z tisíců následovníků sekty jménem Hvězdná pěchota a v tomto videu projde přijímacím řízením.

Přepis titulků

Tudy. Ukaž jim, Donalde. Může 20letý Donald Bell-Gam něco předvést? Zdravím. Jak se jmenujete? Donald. Dobře a proč jste v "Británie má talent"? Proč jste šel do "Británie má talent"?

Abych se tady předvedl... jak zpívám. Skvělý. Jasně, a co předvedeš, Donalde? Je mi 20. Je mi 20 let. No ale co budeš dělat? No, zpívat.

Skvělý, tak můžeš. Do toho, Donalde! Pokračuj, Donalde, pokračuj. Pokračuj. Zpívej dál, Donalde. Zpívej. Díky. Donalde, můžu ti upřímně říct, že jsi jednoznačně ten nejhorší zpěvák, kterého jsme tady kdy měli.

Podívejte na něj! Radost asi nemá! Zcela a naprosto hrůzostrašné. Zpívej!

Zpívej! Zpívej! Díky, Donalde. Pokračuj, Donalde. Ještě nezazněl třetí bzučák! Musí zaznít všechny tři. Pokračuj, Donalde! Dobrý, Donalde. Úžasný. Donalde, myslím, že všem uniká, o čem to u tebe je. Jsi tak špatný, až jsi úžasný.

Mohl bych tě poslouchat hodiny, vážně ano. Právě jsme slyšeli. Přišel jsi se pobavit sám, ale pobavil jsi mě a publikum, které si tě zamilovalo. Byl jsi příšerně... zábavný. Amando? Kategoricky, na 100 procent, zcela jasně říkám, je to hrůza a to znamená "ne".

Donalde... Do toho, Piersi. Donalde, musím se sám sebe zeptat: Chtěl bych tě slyšet znovu? Odpověď je "ano". Jo! Donalde, jménem Velké Británie, je to hlasité "nikdy".

Je to hotový. Jako ty lidi tady. Jak se cítíš? Špatně. Zklamaný? Ano. Naštvaný? Ano.

Udělali obrovskou chybu - Donald Bell-Gam je talentovaný, jenomže způsobem, kterému nerozumí, ale já ano. Vždyť ty písničky zavraždil. Moc se mi líbil. - A publikum ho doslova nechtělo nechat uniknout. - Zamilovali si ho. Mám o tenhle národ starost. Chci říct, jestli je tohle obrázek Velký Británie, neměl bych emigrovat?

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je vocas :-D :-D

180

Odpovědět

aspoň ho hned nevypískali jak ta banda ubožáků v hledišti v talentmanii

200

Odpovědět

Mám o tenhle národ starost :D

191

Odpovědět

jój... já bych si ho taky ráda znova vyslechla- další zavražděné písničky od něho...
...je drsnej :D

180

Odpovědět

Amana jaka nasrana, tak jsem ji jeste nevidel :-O

180

Odpovědět

to ste si jako nikdo nevsimli ze je mentalne postizeny??

190

Odpovědět

kdybyste tu radši dali ty povedené .)

180

Odpovědět

Bubo z foresta gumpa :D:D:D uplne.. stejnej mental a i vyraz

180

Odpovědět


Odpovědět

Když už tu máte Británie má talent - tak byste sem mohli hodit i Stavrose! http://www.youtube.com/watch?v=_Tu0PAbW75A To video prostě žeru :-D I když je mi jasný, že pro ty kteří neznají původní verzi od Flatneyho tak to možná moc nepobaví, ale bylo by super to tu vidět otitulkované :)

180

Odpovědět

Tak to je moc :) Trochu ho i lituji

180

Odpovědět

Jak Cowell na konci začal tak už to začínalo vypadat že vyměkl ... a on ne ;)

180

Odpovědět

uf jaky "teplošek" ..:D a ten spev no konec :D

181

Odpovědět

:-Danička dido se může jít bodnout :-D

180