Tanečníci Paddy a NicoBritánie má talent

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:561
Počet zobrazení:19 451

Přichystali jsme si pro vás další úžasný kousek ze série britských talentů. Tanečnice v důchodovém věku Paddy a její exotický partner Nico vám určitě vyrazí dech. Přesvědčte se sami!

Přepis titulků

To bude zas něco. - Dobrý den! Vítejte. - Děkujeme. Připomíná mi to jednu scénku z Malé Velké Británie. - Vaše jména, prosím? - Já jsem Paddy. - A já Nico. A jaký je mezi vámi přesně vztah? Čistě profesionální. Mohli bychom znát váš věk? Letos v červenci mi bude 80.

Myslíte si, že tuhle soutěž vyhrajete? To by bylo vážně pěkné, ale nám postačí, když si naše představení lidé užijí a když jim uděláme radost, to je hlavní. Nu dobrá. Hodně štěstí. Zažil jsem i rychlejší tanec. Opatrně! Ať se jí nezatočí hlava! Ty kráso! To snad není možný! To bylo úžasné!

Úžasné! Můžu zmáčknout zlatý bzučák? Jdou rovnou do semifinále! Panebože, jsem na vás tak pyšná. To bylo neuvěřitelné, skvělá práce! Naprosto neuvěřitelné! Páni. Chtěl bych se omluvit za to, že jsem vám dal x. Očividně jsem se unáhlil. Zmáčkl jsem to dřív, než jste začali s těma šílenostma.

Nejdřív jste tančili pomalu a obyčejně a pak jste nám všem vytřeli zrak. Byli jste vynikající. Můžete jít všem seniorům příkladem, dokázala jste jim, že můžete být fenomenální a dokázat něco úžasného v jakémkoliv věku. Když to dokáže ona, dokáže to kdokoliv. Pokud to opravdu chcete. Jak jste se dostala k tanci? Byla jsem tanečnice už od svých dvou let, jako všechny malé holčičky.

Se svatbou to ale skončilo. Teď mám čtyři děti. - A kdy jste začala tančit znovu? - S manželem jsem odešla žít do Španělska. - Ale po roce a půl bohužel zemřel. - To je mi líto. Přihlásila jsem se do Nicovy taneční školy, abych se naučila něco úplně nového. Tohle je výsledek. Mé babičce je 93 let. Pořád jsem na ni musela myslet, když si vás Nico přehazoval přes hlavu. Myslím, že by určitě chtěla, abych vám dala svůj hlas.

S babičkou vás budeme obě podporovat. Doufám, že Británie má talent vyhrajete. To, že jste tančila tak strašně dlouho a pak jste se tance musela vzdát kvůli dětem, že jste ztratila svého manžela a o tolik jste přišla, to je prostě... Když jsem začala znovu tančit, zeptala jsem se rodiny, co si o tom myslí. Řekli mi: "Kvůli nám a tátovi ses úplně všeho vzdala." - "Byl by na tebe hrdý." - Ano, to určitě byl. Paddy, vy jste má hrdinka. Jste prostě neuvěřitelná.

Modlím se k Bohu, abych v tomhle věku byla stejná jako vy. Nechci znít jako nějaký patriot, ale musíme si nalít čistého vína. Nikde jinde jsem tohle ještě neviděla. Mám takovou radost, že Amanda stiskla bzučák. Ty jsi taky skvělý, Nico! Teď už vlastně nemusíme hlasovat. Překlad: ABigWhiteWolf www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Amazing 80 ey?

00

Odpovědět

lol takhle zacházet s důchodci...ne, vážně klobouk dolů před vitalitou a zapáleností v tomto věku...kolik znáte důchodců s podobným entuziazmem, alespoň polovičním.

Kdyby to bylo sestřihlé tak do půlky, tak by to patrně získalo lepší ohodnocení (proč? viz dole - je to logické zacílení, byť pro zdravou kritickou televizně-emočně najedenou kritickou skupinu typický příklad soutěžně televizní emoční nechutnosti)...soutěžící příjdou, skeptické pohledy poroty, pomalé tempo tance, ještě více znuděné pohledy, pak to rozjedou, smích, potlesk, konec....

Ale na druhou stranu, za vším stojí vždy nějaký příběh a nesuďme nikoho kor, když si prožil na tomhle světe o více než 60 let než většina komentátorů zde, takovému člověku nemůžete rozumět a že je to náplň tohoto formátu? To je věc jiná. Emoce v televizi vs. rozum...toho druhého se čím dál více nedostává, ale na jsme si už zvykli, ne? a proč? protože schopnost empatie na této úrovni je právě schopný téměř každý - a tím myslím cílovou skupinu ("televizní") a kdo je tato skupina, která plní koláče sledovanosti? děti, adolescenti, důchodci a lidé s pasivními (často právě televize) zájmy a méně vzdělaní a u těchto právě převažuje schopnost emočního vcítění, buď díky nerozvinutému rozumu nebo přecitlivělosti (většinou oboje dané věkem na opačných koncích nebo právě tím vzděláním)

156

Odpovědět

Jak tam s tou bábou zametal :D

Hned po tancovačce jsem to video utnul, protože jsem si říkal, že tam zas budou nějak hrát na city a jak tady čtu mr. talkerse, tak jsem se nemejlil :D

1310

Odpovědět

Nechutné a trapné. Hlavně ubožáček Simon... jak tam začala ječet ta pototkyně (stejně na facku ať se vzpamatuje jako Lucie Bílá v nějaké podobné debilitě), tak jsem to rovnou přeskočil radši na bláboly od poroty... a to trapné citové vydírání... a zase Simon a jeho připitomělý úsměv. Kašlete pls na to... televize nás s tím prudí na každém kanálu a do toho ještě vy. OMG

731

Odpovědět

O jakém "citovém vydírání" tsdy mluvíme, co je na tom trapného že nám ta paní VELMI STRUČNĚ řekla její základy tanečního umění ?? Spoustu lidí to zajímá. Porotkyně "začala ječet" ?? Ale tak se projeví lidské nadšení, záplava emocí po takovém úžasném výkonu ! Ale u těchto rádoby sofistikovaných kritiků tohoto úžasného výkonu se možná emoce projeví až v hospodě po pár pivech, nebo na fotbalovém utkání. Vy ubožáci, který z vás by si troufl předvést takový výkon jako ta 80ti letá paní ??

241

Odpovědět

Kvůli tomuhle videu jsem musel najít znova údaje o registraci.

1) Babka je úžasná, v takové formě, bez rozbitých kolen nebo jiných problémů se udrží do takového věku strašně málo lidí, velký respekt. Čekal jsem, že rozjedou peklo, ale že až takové? To byl fakt extrém. Chlapovi taky pochvala, stejně velká, přece jen, jednou s babkou třískne o zem a má něco zlomeného.

2) Absolutně mě nas*alo, že tam musela vykládat story o tom, jak její manžel exnul a jak začala tančit. Já tyhle soutěže považoval původně za něco, kde má člověk předvést, v čem je výjimečný. Ne, aby tam vybalil nějakou historku. Nechápu proč.

Bohužel to proniká i do masterchefa a všech ostatních show - v první serii vyhraje nějaká holka, která udělá ve finále řízek. Obyčejná holka ze středozápadu (?) nebo odkud. Neříkám, že řízek nemůže být výborný, ale perfektní řízek dokáže udělat snad každý s troškou cviku. Druhou serii si už nepamatuji.
Ve třetí řadě vyhraje slepá holka. Snad všem bylo od začátku jasné, že ta slepá holka vyhraje.
V další serii byl revival kluka, který dostal druhou šanci a vyhrál. Opět, čitelné.

Přijde mi, že v těch "soutěžích" jde jen o to mít nějaký dojemný, zajímavý příběh, jinak člověk může být sebelepší. Nebo si ten příběh alespon vymyslet.

2) Absolutně nechápu, kdo a proč na tyhle emoční mr*ky kouká. Proč? Dojímají vás historky? Absolutně nechápu smysl pošty pro tebe (podobné emocionální vydírání). Kdykoliv jsem to viděl připadal jsem si trapně za ty lidi, kteří tam jsou. Stejně tak sdílet v nějakém xfactoru to, že umřel manžel.

PROČ PROBOHA? Tohle ty soutěže tak neskutečně degraduje.

458

Odpovědět

A abych se dostal k jádru pudla, ke kterému jsem se samozřejmě nakonec nepropsal - stačilo by, kdyby tam byl jen ten tanec, pak to ustřihnout. Bylo by to mnohem lepší, než emocionální vydírání ala "pošlete mi hlas, umřel mi manžel".

245

Odpovědět

+talkersmáš tam 2x zadruhé :)

jinak souhlasím že to není talentová show....ale je to obyčejná reality show...at chceš nebo ne tyhle "emociální vydírání" přitáhnou víc diváků než strohé posouzení výkonu jednotlivých soutěžících ....a televize to nedělá pro zábavu, ale pro prachy...takže volí tu variantu kde víc narejžujou :) ....stejně jako Pohlreich taky není nejlepší kuchař a ten jeho Ano, šéfe! pomohl jen hrstce restaurací ...je to prostě showmen...tak ho vysílají

42

Odpovědět

Hej, samozrejme tam musia ešte strčiť historku ako niekto blízky z rodiny umrel aby divácka ovca ich poľutovala a poslala hlas. Smrť a nešťastia sa stávajú v každej rodine a ľudia obyčajne nemajú potrebu to medializovať a docela v poriadku sa s tým dokážu vyrovnať sami. Toto a ešte tie naskriptované akože náhodné situácie, čo hrajú na divákov, keď začnú skutočnú šou práve vtedy, keď dostanú prvé X od poroty. Podľa Simonovho výrazu usudzujem, že presne vedel čo idú predviesť a všetko čo povedal a spravil len hral, lebo režisér to tak chcel.

41

Odpovědět

Jo, obdivuhodné. Přesto mě to video utvrdilo hlavně v tom, že Amanda Holden je neskutečně krásná žena (porotkyně v bílém).

92

Odpovědět

Ale na ten její otřesné skřek by měla mít zbrojní průkaz.

252

Odpovědět

Ta druha porotkyne mi prijde zajimavejsi

71

Odpovědět

paddy a nico majú evidentne svoju obľúbenú polohu :D
Nico, ty kanec!
Videacesky - Nestagnuje vám náhodou návštevnosť ? :)

45

Odpovědět

+SalemTo bola otázka miláčik :)

14

Odpovědět

+SalemTo by mě zajímalo co se stalo v lednu že je tam taková špice maxima :O

12

Odpovědět

+SalemNajdi si videa z 14.1...

21

Odpovědět

Odpovědět

"Kdyz to dokaze ona, dokaze to kdokoliv." Nope nedokaze to skoro nikdo v tomhle veku ona je vyjimka co potvrzuje pravidlo tak nam tu neves buliky na nos ty obre.

97

Odpovědět

neskutočne sa mi páči ako to rozbalili po tom ako ich Simon zrušil :D babča to rozhodne zvládla na výbornú a hlavne v jej veku, kedy už iní ľudia nemajú na také veci ako tanec (a už vôbec nie takýto) síl :)

142

Odpovědět

Za a) nechutné za b) opravdu máte potřebu sem dávát videa z trapnosoutěží jako x factor, got talent apod?

2151

Odpovědět

Jsem jedinej kdo si vzpomnel na Lucky Louie "jsou stari, ale ne mrtvi"? :-D
https://www.youtube.com/watch?v=rHval5YIaHs

22

Odpovědět

nechápem do dnes, naco tam drzia toho k0k0ta simona, ked odsudzuje ludi vopred. fakt kus ch*ja.

923

Odpovědět

https://www.youtube.com/watch?v=mer6X7nOY_o protože se určitě někdo bude chtít zeptat. Captain off.

31

Odpovědět

Obdivuhodné, nechápu nízké hodnocení. Ve 20 by tohle asi zvládnul každej s "trochou" tréninku, v 80 je to něco neuvěřitelného. Šílený, neskutečný, nemám slov!

305

Další