Robotický tanečník

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:468
Počet zobrazení:5 671

Znáte soutěž So You Think You Can Dance? (Takže ty si myslíš, že umíš tancovat)? Pokud ne, představte si klasickou českou Superstar (American Idol), ale namísto zpívání si dosaďte veškeré druhy tance, a jste doma. V tomto videu se vám představí rodák z Kalifornie, Robert Muraine. Robert provozuje takzvaný popping. Co to popping je, o tom si uděláte obrázek sami. Video je z ročníku So You Think You Can Dance? U.S. 2008, takže to není žádná novinka, ale i tenkrát porotcům padaly brady na stůl...

Přepis titulků

Přeložil: bakeLit www.VideaČesky.cz Panebože... Cože... Můj... ty... Bože... Panebože!

Můj... ty... Bože... Oficiálně tě prohlašuji za mého nejoblíbenějšího tanečníka roku 2008. Díky. Děkuji vám. Opravdu moc jsem se bavil. Říkal jsem si, kam až to zajde a jak to vůbec děláš. Upřímně nevím, jak se svou choreografií vynaložíš, nebo jestli je tahle soutěž pro tebe vhodná.

Ale vím jistě, že patříš k tanci. - Děkuji. - A jestli... Jestli ti to tady nevyjde, doufám, že si tě všimne dost lidí, a napadne je dát tě buď do videí, do filmů, do reklam, či kamkoli jinam, kde mohou využít tvou unikátní schopnost, - která je podle mě doslova fantastická.

- Děkuji. Roberte, připadali jsme si jak na nějaké horské dráze. Ty si jen tak děláš šílené pohyby, které jsem nikdy neviděla. Nikdy jsem neviděla někoho, jako jsi ty. Řekla bych, že Amerika nikdy neviděla někoho, jako jsi ty. - Díky. - Ach, Bože... Jenom jsem čekala, až si rozepneš kůži, a vyleze z tebe nějaký mimozemšťan, protože...

Nejsi normální, ty nejsi člověk. Jenom jsem... Přísahám, že jsem čekala, až se rozevřeš. - Ne, bylo to úžasné. Jsi dokonalý. - Děkuji vám. V zahřívacím kole jsem tě viděl dělat pohyb, kde ses zakláněl a každý jiný by se musel vrátit do stabilní pozice. Ale ty jsi pokračoval dál. Mohl bys mi znovu ukázat, jak to děláš? Jenom když mě vezmete do Vegas.

- Chceš riskovat a neukázat mi to? - Ne, v pohodě, udělám to. Tak tohle jsem nikdy v životě neviděla. Má v sobě něco unikátního a jde to absolutně mimo mě. - Fakt vyčerpávající. - Já vím. Robert se s námi loučí a uvidíme se ve Vegas.

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

epic zoidberg na konci!!!

190

Odpovědět

2Mrtulii: ten kluk sel do dalsiho kola do vegas a tam dobrovolne skoncil...

180

Odpovědět

toto opravdu nemělo chybu! :D jen by mě zajímalo, jak to s ním dopadlo nakonec...vyhrál/vypadl? :)

180

Odpovědět

to je frajer ale ta ženská by mohla držet hubu hej ale on to fakt zabijí nejvíc

180

Odpovědět

TA ZENSKA JAK Z NEJ NEMUZE ! :D ... Ale asi to dalo chvili zabrat :D

180

Odpovědět

tak toto som si musel pustit dva razy oči videly mozek nechápal

180

Odpovědět

To si pamatuju :D :D Jsem se na to dívala na AXN :D

180

Odpovědět

Jak si vylamuje ty nohy do naprosto nepřirozených úhlů.. Uaaa, to je nechuťárna :D

180

Odpovědět

Hodne dobre :) chlapec umi nebylo by spatne sem zaradit i toto je to dost krute tky http://www.youtube.com/watch?v=jUh9BB7OPOI&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=dE60hUHWoaE&feature=related

180

Odpovědět

wow :D, to je jediný na co se zmůžu. Většinu času jsem měla pouze otevřenou pusu dokořán a nemohla jsem uvěřit tomu, co jsem viděla. 10/10 tak jedině můžu hodnit. Boží!

180

Odpovědět

lol ten nemá chybu :D

180

Odpovědět

Trvat to minutu max 2 tak by to šlo, ale takhle to bylo dost nudný. Ale chlapec je dost ohebnej, tak at si to užije :D

191

Odpovědět

xD to znam sem videl na youtube je to typek xD

180

Odpovědět

Pyha: Pleteš si porotce a poradce.

180

Odpovědět

FredyBery: Jeee t nebo d, zní to stejně tak co :-D

181

Další