Deborah Meaden zastavují lidé na ulici s otázkami k byznysuThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:33
Počet zobrazení:3 022

Deborah Meaden je porotkyní pořadu Dragon's Den (Dračí doupě), kde soutěžící představují své podnikatelské nápady, které potřebují financovat. Ovšem otázkám se nevyhne ani mimo televizní studio. Zároveň se v televizi objevila ještě v taneční soutěži, která v ní probudila vášeň pro tančení a vedla k pěknému manželskému rituálu.

Poznámka:
Strictly come dancing je britská taneční show, kde obdobně jako ve Star Dance tančí celebrity v páru s profesionálními tanečníky.

Přepis titulků

Že ty lidi potkáš ve svém pořadu je jedna věc, ale asi je dost lidí, co se nenamáhají přihlásit, jen tě potkají na ulici a hned ti vypráví své nápady. Jo, to se stává docela hodně. V tomhle ohledu byl koronavirus docela příjemná pauza, nemusela jsem chodit na veřejnost. Ale jinak se to stává hodně. Pamatuju si, že jsem byla jednou na nádraží, chystala jsem se jet do Paddingtonu, měla jsem 10 minut a paní za přepážkou povídá: „To jsem ráda, že vás vidím!

Víte, můj syn má geniální nápad.“ A já si říkala, že vlak jede za 10 minut, takže to nebude na dlouho. Asi 5 minut jsme si povídaly, za mnou samozřejmě vznikala obří fronta. Upozornila jsem tu paní, že chci jet do Paddingtonu, že spěchám. A ona: „Bez starosti, drahá, má 20 minut zpoždění.“ - Ty lidi za mnou to nepotěšilo. - Teď už mám starosti.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

soutěžující :)

10

Odpovědět

A jo! :D Díky za upozornění, už je to opravené :)

00