Jason Momoa o tanci a o roli AquamanaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:78
Počet zobrazení:6 266
Vedle Jasona sedí na pohovce Darcey Bussell, porotkyně britské verze StarDance, a tak dojde řeč na to, proč taneční soutěže obklopuje tolik skandálů. Ve druhém videu se dozvíte, jak dlouho musel Jason Momoa tajit, že je Aquaman.

Přepis titulků

Musíme samozřejmě zmínit, že zítra je velké finále. Je to tak. Tato řada je skvělá, úžasní tanečníci, skvělá produkce, ale taky tam je hrozně moc skandálů. - Asi ne víc než obvykle. - Tak jsme o více z nich slyšeli. Co tím myslíš? Pravda, některé věci nevíte. Řekla bych, že tahle show je na to náchylná.

Možná protože ji sleduje tolik lidí. - Tak se vždycky něco vytáhne. - Ale já tomu nerozumím. Například příští rok, kdyby tam měl tancovat někdo ženatý, jaké bys mu dala tipy? Aby se nestalo něco nepříjemného. No, já tam jenom všechny soudím, ale… - Bože, já nevím. - Proč se to děje? Copak nemůžou pochopit, že jde jenom o tanec, nic víc?

Nic víc než tanec… Podle mě je to pro ně nezvyklá situace. Mají pocit, že když se vás někdo dotýká, určitě vás balí. Nedochází jim, že je to naše práce, tanečníci se musí dotýkat. Pro nás je to normální, ale ostatní si to špatně vyloží. Takže kdyby tam byli dva tanečníci, tak se to tolik dít nebude? My jsme na to zvyklí, ale jiní to špatně pochopí. - Ty bys to ale nepochopil špatně. - Ale dává to smysl. Ti lidé jsou velmi blízko u sebe, - jak říkáš, někdo tě drží.

- Ano, hodně tě někdo drží, - manipuluje tvým tělem. - Tanec je docela smyslná věc. Ano. Takže předpokládám, že když na to někdo není zvyklý, pohybovat se tak blízko někoho, tak to špatně pochopí. - Šel bys do toho, Jasone? Tancuješ? - Myslí StarDance. Jsem z Havaje, my jsme vymysleli tanec hula, takže… - Jsi přirozený talent. - Ano. - Tancoval jsi vždycky.

- Jo, máma mi vždycky říkala, že kdo neumí tancovat, neumí… Možná proto ty skandály. Tvá máma tu záhadu rozluštila. Vidíš, to by mě… Tohle mě máma neučila. - Já jsem taky Američan. - No tak, Darcy, upaluj! Ano, zlato, ano.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Odpovědět

mohol by hrať v remaku sandokana, inak keby nemal na tom obrázku jazvu na obočí ani by som nevedel, že je to ten istý človek

11

Odpovědět

Jako jo, mam ho rád, ale ta moda krátkých nohavic a mokasín bez ponožek mu ubírá tak 60% chlapáctví a přidává mu hodně % Grahama. Jinak cajk

129