Margot Robbie o ukradeném toaleťáku a o Harrym PotteroviThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:100
Počet zobrazení:7 654
Margot Robbie, která se vrací na plátna jako Harley Quinn ve filmu Birds of Prey, se u Grahama přizná nejen ke krádeži toaleťáku (kterou dokonce zdokumentovaly fotoaparáty paparazzi), ale také ke své lásce k Harrymu Potterovi. Zašla dokonce tak daleko, že kvůli tomu lhala u očního. Na pohovce s ní sedí Daniel Kaluuya a Jodie Turner-Smith.

Přepis titulků

Kdo by si pomyslel, že v životě Margot Robbie bylo období… To jsi na toaletní papír neměla peníze, nebo ti to jen nepřišlo jako dobrá investice? - Co jsi používala místo toho? - Ne, tak to nebylo. Co jsi používala místo toho… - To doma radši nekadíš? - Jak velkej jsi škrt? Mohla jsem si objednat… Tenkrát byla moje finanční situace docela na hovno.

To nebylo myšlené jako slovní hříčka. Fakt jsem chtěla říct… - To bylo dobrý. - Tenkrát jsem neměla moc peněz, ale hlavně jsem pořád pracovala. Přesně vím, na co narážíš, na kterou fotku, protože to mě poprvé chytli paparazzi a bylo to tak trapné. Moje kamarádka byla v New Yorku, chystala se jet zpátky do Austrálie, tak mi nabízela, jestli něco nechci, že jí zbyl make-up, který nepoveze. Říkala jsem, že ho nepotřebuju, ale pak mi došlo, že doma nemám žádný toaleťák a nemám čas pro něj dojít, tak jsem si nějaký vzala, protože jsem neměla čas jít do obchodu.

- Jinak bych ho samozřejmě koupila. - Nešlo o peníze. Půjčila jsem si od ní tašku, která byla z obchodu Ralph Lauren, což mi nedošlo, a když jsem vyšla před budovu, čekalo tam spousta fotografů. Říkala jsem si, jaká celebrita tu asi je. A moje sestřenka mi říkala, že asi fotí mě. Byla to ta nejhorší chvíle na nějaké fotky, - měla jsem v tašce ukradený toaleťák…

- My ty fotky máme a je skvělé na ně koukat s vědomím, že v té tašce je ukradený toaleťák. Vypadá to, že Margot byla nakupovat na Manhattanu. Volala mi máma a ptala se, co jsem si v tom obchodě koupila. Tak jsem jí vysvětlovala, že jsem si tam nic nekoupila, ale právě naopak, ukradla jsem toaleťák. Danieli, ty to máš na place podobně, viď? Já kradu ponožky.

- Jo, to já občas taky. - Ale já na to mám systém. Nechci, aby mě chytili. Teď to možná zkazíš, když nám to vyzradíš. Ne, to půjde. Mám na to čtyřdenní cyklus. Přijdete s vlastníma ponožkama, pak vám nějaké ponožky dají, ale vy je potom nevyměníte a svoje si odnesete domů. To dělám čtyři dny za sebou a pátý den toho nechám. Potom to dva týdny nedělám.

Takže dva týdny každý den kradeš ponožky? Kradu ponožky čtyři dny, potom toho na dva týdny nechám a znovu se do toho pustím. A řeknu vám proč. Nákupy ponožek jsou promrhaný život. Navíc mají kostyméři lepší vkus na ponožky než já. Jsou to prostě pěkný ponožky. Tyhle jsou taky kradený.

Krásný ponožky. Fakt nádhera.

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

1) Margot je kúzelná
2) Čo je k***a tá vec úplne v pravo? Si robí p**u, nie?

410

Odpovědět

01:17 bych dal misto mě tebe. ,,A moje sestřenka mi říkala, že asi fotí tebe."

03

Odpovědět

i když.... každopadně to mě mě tam přijde tak jako že foti tu sestřenku.

02

Odpovědět

Nikoliv. Jsou dvě možnosti, jak to správně česky napsat. Pomocí přímé (1) a nepřímé (2) řeči. Význam je stejný a pro člověka znalého češtiny by neměl být matoucí.
1) Sestřenka mi řekla: „Asi fotí tebe.“
2) Sestřenka mi řekla, že asi fotí mě.

50

Odpovědět

Morgot to na fotce s toaleťákem v tašce ukrutně sluší!

90

Odpovědět

No, trochu jsem z ní udělal překlepem ve jméně zase zrůdu - Morgot zní jako blackmetalová kapela ....

70

Odpovědět

Kdyby tam nebyla napravo ta zrůdnost bez špetky soudnosti, určitě by se na to dívalo líp.

1125

Odpovědět

Na základě čeho ji proboha označuješ za zrůdu? Že nezakrývá těhotenské břicho? Cože? Kdyby tam měla roztažené nohy a bylo jí spodem vidět až do krku, tak pochopím, že jsi zhnusen, ale na základě těhotenství? What the actual f**k.

156

Odpovědět

+AnonyMařkaNo mozna kdyby mela roztazene nohy a bylo by ji videt az do krku tak by to mohlo byt fajn.. ;)

19

Odpovědět

+AnonyMařkaMožno má na mysli Daniela. Predsa len je odcudzovanie ponožiek trestuhodnné xD

160