This is horosho - Made in ChinaAbsurdity internetu

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:460
Počet zobrazení:5 654

Absurdní videa s absurdním komentářem Stase. Jde o díl z 21. června 2013.

Poznámka k videu: Shalyapin byl ruský operní zpěvák, který žil na přelomu 19. a 20 století.

Přepis titulků

Ahoj, jsem Stas Davidov. Dnes je 21. června, mezinárodní den skateboardingu. A v tento významný den, jsem si zlomil nohu. Nebo ne. Stejně to nepoznáte. První video nám poslal znalec zpěvu mestechkiss. Jde téměř o klasiku YouTube, ale až teď začalo být slavné. Je to video o chlápkovi, který tvrdí, že zazpívá 5 oktáv s pianem.

Zazpívám 5 oktáv v doprovodu piana. Jako by se divil, co klávesy dělají, když je zmáčkne. Jak jistě tušíte, teď to bude veselejší. Soudě podle bolesti ve tváři, využívá takzvané metody postupného mačkání varlat. Zahleďte se do těch smutných očí. Až je mi ho líto. Ano.

Očividně je v něm duch Shalyapina. A podle zvuků teď prožívá dušení nesrovnalost. Nevím, jestli někdy zvládne pátou oktávu, Ale jeho sousedi nejspíš brzo vezmou vidle a pochodně. Koukneme se, jak mu to šlo dál. Aspoň, že to není playback. I když by to možná bylo lepší. A víte co? Pojďme znovu. Do-Re-Mi-Fa-So-La-Si, pepř, cukr, chléb, vodka, polívka, česnek, boršč, křen, křen, BRAVO!

A to je dobře. Druhé video nám poslal reaktiv0692. Žena v něm prostě jen čeká na autobus. U tohoto videa mám chuť žít, na rozdíl od toho předešlého. Proč čekat, když můžeš tančit? Problém? Ne, dobrý.

Když čekám na autobus já, to se dějou věci. Tak moment. To vypadám stejně, když někdo kouká? Sakra. Královna parketu, je skvělá! Kéž by jí ten autobus nikdy nepřijel. Aspoň, že se nestydí. Stejně jako v té písničce: Nemusíš se stydět.

Jediný, čeho se královna bojí, je srazit svým talentem kolemjdoucí. Počkám, abych vás nesrazila. Teď můžu. Ale opravdu nečekaný je až závěr. Ne! Královno! To nemůže být pravda. Nevěřím, že tvůj talent prošel dveřmi autobusu!

Budeme doufat, že ji autobus odvezl do Hollywoodu. A to je dobře. TheHappyKsu nám poslal video jak strašně pracují na ruské poště. Ale pak jsme našli video s poštou v Číně. V porovnání s nimi je ruská pošta přeci jen o něco lepší. Úspěšnost pod 50%. Chápu, že ten kluk pochází z Číny, ale jak může být někdo takovej idiot?

Přece ho nezaměstnali, aby ničil balíky. Ale kdo ví, Asiati. Stačí se pohybovat dvakrát pomaleji a trefovat se na pás a práce půjde líp. I když, on vlastně ani moc nespěchá. Halo? Já? Házím kraviny do letadla. Ne, ne, mám fůru času. Co potřebuješ? Že by zaměstnanec měsíce?

Jak maká, šikovnej, až se zapotil. Vypadá to jako zvláštní čínský obrácený tetris. Kostičky neskládáš, ale rozkládáš. Video se ale stává děsivým, když si představíte, že jsou uvnitř koťata. A ještě smutnější je představa, že je v jedné z krabic tvůj nový smartphone. Jackie Chan Airlines. Na konci vám ukážeme nepovedené záběry naložení vašich zavazadel. Jackie Chan Airlines.

Rychle, levně, na padrť. A to je dobře. Překlad: RS117 www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Líbí se mi o to víc, když jsem kliknul na jeho kanál a zjistil jsem že to neni milionová hvězda jako Ray. Ale stejně se divim jak může mít tak málo odběratelů. Jak jste ho našli ? :D

30

Odpovědět

Najdi si na youtube "This is хорошо", stale malo? Jinak to bude asi tim, ze prebiraji videa z kanalu s anglickymi titulky. Kazdopadne je to fakt malo.

00

Odpovědět

Jo tak tenhle borec je na svém místě! Připomíná mi starého Raye, u kterého jsem se řezal smíchy stejně dobře jako u tohohle videa. Jen jsem moc nepobral to hodnocení...

185

Odpovědět

Tak tenhle díl je hodně dobrej :D

93

Odpovědět

proc to neni prelozene cele?

102

Odpovědět

Dobrý, zasmál jsem se. Jackie Chan Airlines :-)

171

Odpovědět

http://MegaStoon.Com/1/?share=245362 Ahoj, nudite se u pocitace? Zkuste tohle, aspon neco vydelate.:)

069

Odpovědět

Hodně se mi líbila videa od Raya, ale teď tohle prostě překonává, jen je smutný, že někteří nedokáži překousnout, to že se nemluví všude anglicky

825

Odpovědět

Neviem,na Raya proste nemá :)

1746

Odpovědět

Slabinou toho poradu je, ze prebira i zapadacky videa... kdyby jel hlavne ty z okoli ruska bylo by to o moc zajimavejsi.
Jinak uz vim proc mi dorazi zhruba pulka veci kdyz si neco objednam z ciny. :-)

463

Odpovědět

Ray je trapák.

3136

Odpovědět

Tak tohle byl podle mě zatím nejlepší díl :D. Jestli to půjde takhle dál, bude Horosho důstojná náhrada za Raye :)

7512

Odpovědět

Tento ruský osrák bol dnes rozhodne lepší ako Ray... Mačičky boli perfektné

5316