This is horosho - RihannaAbsurdity internetu

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:347
Počet zobrazení:5 047

Dnes se se Stasem projedeme v metru, koukneme se na jedno taneční vystoupení a nakonec se podíváme, jak v Rusku oslavují maturitu. Myslím, že budete překvapeni.

Přepis titulků

Ahoj, jsem Stas Davidov. První video nám poslal evemayfooltrix. Hádejte, co dělá černoch, který nezvládl ukrást auto? Správně. Jede v metru a zpívá Rihannin song. Lada Kalina nenastartovala. Jak smutné. Ten ožrala říkal, že za hoďku budu v pohodě. Chlap vepředu má takový... složitý výraz v obličeji. Nejspíš se přemáhá, aby se nesmál.

Kdyby se zasmál, byl by z něj rasista. Raději vydrží 3 minuty v metru než potom 3 roky v base. Možná to jsou dva bývalí gay partneři. Jeden bílý, druhý černý, oba teplouši. Ten černý prosí o odpuštění, ale ten bílý dělá, že je mu to fuk. Breč, děvko! Za všechno můžeš ty! Jeho černá duše se snaží dostat ven. Narozdíl od zrzavých. Ani nevím jak ho mám nazvat.

Vnuk Stevieho Wondera? Princův syn? Nebo je to Blade jedoucí z práce a štve ho, že dnes chodí upíři ve dne a jsou šťastní jak duha? Aspoň, že zpívá líp jak Rihanna. Nevěříte? A teď? Co když si ho všimne nějaký producent? Divný, že ho nesprdla nějaká babka a nezmlátili ho skinheadi. Co to je za metro?! A to je dobře! Druhé video nám zaslal wowbash7.

Tohle video nemá ani moc zhlédnutí, ani není moc originální, ale obsahuje jeden fígl. Víte, každý člověk má nějaký svůj fígl. Můj kamarád umí třeba do rytmu prdět z podpaží. A každý chce, aby svůj fígl ukázal. A tyhle holky mají taky svůj fígl. Ukaž svůj fígl. 9.8, 9.8, BORŠČ. Tenhle fígl je skvělej. Kolik si asi zlomily nehtů, než se to naučily?

A čím si musíš v životě projít, aby se tohle stalo tvým fíglem? Ukaž svůj fígl. Bubba řekl, Bubba udělal. Holky, tam leží 100 dolarů. Co na to říct? Dvě slepice, jeden mozek. Jak se jmenuje tenhle styl? Plesk-hop nebo dubplesk? S takovým nadšením budou mít brzo vlastní show ve Vegas.

Pokud přežijou ještě pár tréninků. Synchronizovaný pád. Zvláštní. Holky přitom mají uklizeno jako já u sebe v pokoji. A to je dobře! Třetí video zaslal omol243. Dobře, že jsi to poslal. Protože díky této reportáži se dozvíme o nekalostech studentů. Takže reportér jde ke klukovi a ptá se: Jak budete slavit maturitu?

A on na to: Budeme chodit po domovech, slavit s rodiči. Vypijeme sklenici koly na naše zdraví, a pak budeme venku propagovat zdravý životní styl a usmívat se ke sluníčku. Oni tam mají vlastní atmosféru. Ach ten klub Anonymních smíšků ke slunci. Ostatní chlastaj jak duhy a oni propagují zdravý životní styl.

Pijí kolu a smějí se ke slunci. Čemu se směješ? Usmíval ses dneska ke sluníčku? Jak ses vzbudil, tak jsi šel hned ke komplu, ani žaluzie jsi neroztáhl. Ahoj, sluníčko! To je lampa. Druhý den byly nemocnice přeplněné studenty vysmátými ke sluníčku do blba. ...a pak budeme venku propagovat zdravý životní styl a usmívat se ke sluníčku.

Tak co, chlapi? Dáme jednoho? A ráno mají opuchlý oči, protože je oslepilo slunce. Kluk ale umí lhát. Jako profík. Měl by pracovat v autosalóně AvtoVaz. Nikdo jiný by nikomu nemohl do očí říct, že je Lada auto. A to je dobře! Nový dotaz k nám poslal Olexanderification. Olexanderificatione, abys dostal tričko, koukni do zpráv na YouTube. Frede, kde je můj hašiš?

Frede, kde je můj hašiš? Vaše zajímavé odpovědi posílejte do komentářů tady na YouTube. A to je vše. Já jsem Stas Davidov. Sdílejte, lajkujte, videa nám posílejte sem a zase příště. Takže, jak se schováváš před deštěm? Televizní kanál Déšť je na hovno. Jak se schovat před hovnem? Měním svý jméno, pas, nechám si narůst vousy a kdyby něco, tak zabiju svědky. Já déšť piju. Prdelí Nicki Minaj.

Pozvu si Sashu Grey, ta spolkne všechen déšť. Neotevírám mu dveře. Nemůže do mého soukromí. Trička v odkaze: stuff.thisishorosho.ru - Táhni. - Počkej, upravím to. Nemůžu to dát dolů, mám tam ruce. - Nemůžu. - Už je to dobrý. Jako dalekohled. Co je?

Jste dementi? Čemu se tlemíte? Koukej, jak čtyři cecíky u prasete. Šest očí. Vlastně tam jsou taky oči, takže celkem osm. Fakt jako u prasete. A to je... Překlad: RS117 www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sbohem Horosho byl si skvělej jenže češi mají nějakou utkvělou představu, že Rusko a Rusáci jsou zlo a Amerika a Američani dobro. Jaká škoda, ej to vtipnější než teď ten pořád, kde již není Ray.

30

Odpovědět

Nějak dlouho čekáme, doufám že se dočkáme

00

Odpovědět

Na další překlad This is horosho se těším poslední dobou(Poté co jste přestali překládat AVGN) asi nejvíc(Ještě s Normanem.) z vašich překládaných videí. A vůbec nechápu to "nízké" hodnocení, ale pravděpodobně bude způsobeno logikou dnešních přihřátých puberťáků(co je rusky to je zlé, co je z émeriky je nejlepšejšejší.)

267

Odpovědět

Čím dál více se to podobá =3, neříékám, že to je špatně. =3 bylo zezačátku super, pak se Ray proslavil, začal dělat i jiný věci, vysílat dvakrát týdně, takže na to neměl pořádně čas a šlo to do kytek. Tohle se svou kvalitou ještě roste. Uvidíme, co z toho bude za dva roky :) Za mě 10*

180

Odpovědět

Jestli myslíš za dva roky od tohohle videa, tak už moc nezbývá. Video bylo zveřejněno 28. 6. 2012. :D

10

Odpovědět

+Tereza65Za měsíc se toho může po*rat, to by ses divil :D

20

Odpovědět

+Tereza65Je dobrý, že se můžu podívat do budoucnosti a podle mě se nepos*alo nic :D

11

Odpovědět

Všimli jste si nenápadného vyjádření podpory Ukrajině na levé ruce?

57

Odpovědět

No, vzhledem k tomu že tenhle díl je někdy z června 2012 tak ta tvoje teorie nebude asi úplně přesná :D

240

Odpovědět

+WercingetorixNojono, škoda :D

10

Odpovědět

Sklenici coly ? To je nějákej novej code word pro vodku ? :D

150

Odpovědět

BORŠČ! :D

130

Odpovědět

Sorry, ale tohle je přece ten ruskej týpek, kterej zmasakroval stovku lidí na jednom ostrově v Norsku, bylo toho plný noviny a teď ve vězení znásilňuje Rayovu eaquels thrreee. 0/10

545

Odpovědět

i eto horosho hnedka prvni vterina me rozsekala co ma na sobe ? xD perfektni .. chceme vic vic vic

192

Odpovědět

len skoda ze je to tak napadne na equal ci ako sa to pise :(

96

Odpovědět

myslíš na =3 (equals three) ? dle mého not even close..videa mohou být vtipná jak chcou ale pokud je neumí uvést.., já mám k Ruštině už úplnou averzi.

538

Odpovědět

+vipeerrNo tak to je mi tě líto. Já se třeba u toho docela slušně bavím :)

601

Odpovědět

+vipeerrNekecej. Vždyť ty jako gruzínec bys měl mít taky pořádnou averzi :D

101

Odpovědět

+vipeerrvipeerr myslim to tak ze na konci je dievca, tam su aj tie komenty na koniec proste stylovo je to dost o kopirovane =3 ale je to zabavne podla mna

40

Odpovědět

Tohle ještě jde navíc je to i vtipný teda zrovna jak kterej díl tenhle podle mě patří k těm lepším :D Ale třeba takovej českej Johny Valda či jak se jmenuje to je hnusná kopírka a navíc to ani není moc vtipný :D

221

Odpovědět

+WestsideManno to je něco úplně ještě strašnýho :D už jenom ten nickname

61

Odpovědět

Autor druhého komentáře zabil vzhledem ke své fotce :D

100