This is horosho - LimonádaAbsurdity internetu

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:448
Počet zobrazení:5 968

Dnes se podíváme, jak v Rusku pracují někteří stavbaři, na vykrádání obchodu a zajdeme si nakoupit.

Přepis titulků

Ahoj, jsem Stas Davidov a dnes je den, kdy se má řešit problematika autismu, takže nesmíme zůstat pozadu. Přátelé, autismus, to je problém. Hotovo. A teď první video, které nám poslal KupiDon. Není potřeba to trochu vyrovnat? Spusť to, neboj se. Jak víte, podle pravidel těchto videí, by teď měla přijít nějaká pohroma.

Co tedy můžeme očekávat? Za A: Betonové kolo odskočí a zabije chlápka dole. Za B: Betonové kolo se začne kutálet a zabije kameramana. T: Auto se převrátí a zabije všechny. Ale pravda je mnohem smutnější. Spusť to, neboj se. Asi bych v této chvíli nevymyslel nic lepšího, než si poškrábat šišku.

To už tak bejvá, když si na práci najmeš dva Tádžiky a jednoho alkoholika. Dost sebevědomýho alkoholika, musím říct. Spusť to, neboj se. Abys vyhrál, musíš se oprostit od strachu a spustit to. Jednoduše řečeno: spusť to, neboj se, fyziku jsem vypnul. Spusť to, neboj se. Hlavně vzít dvě desky, který leží bokem a spustit to po nich to je mainstream.

Nee, dva Tádžikové a alkoholik jsou chytřejší. Oni jsou kreativní, vymysleli si vlastní způsob. Spusť to, neboj se. Jak říkala skupina Tatu: Nevěř, neboj se a spusť to. A to je dobře. Druhé video nám poslal: IIIIgor.

Ano, starej alkoholik Obelix prosral svý superschopnosti a teď vykrádá obchody. A tohle video nemá zvuk. To ale nevadí, protože existuje jedna vhodná hudební kompozice. Jo, taky jsem doufal, že v těch stylových kalhotách schovává nějaké beranidlo. A bude lámat dveře z rozběhu, ale ne to je rostě jeho swag. Zajímalo by mě, jestli na světě existuje tajná škola idiotů a degenerátů. Jinak neumím existenci takových individuí vysvětlit.

Teď se koukám, to není Obelix, to je jedna z prvních loupeží Tučňáka. A to je dobře. A tady máme třetí video. Poslal nám ho Aleks230696. A to byste nevěřili. Nahej chlap! - Kdo vylejzá na střechu auta?

- Nahej chlap! - Kdo všem předvádí své koule? - Nahej chlap! Dobře, pojďte si poslechnout co si říkají v autě. - Co je? - Tamhle chlap kupuje chlast. Blbá kvalita. A už je to vidět. "Slečno, dejte mi prosím vás cigarety, Winston." Říkáte, že je to alkoholik a exhibicionista? Kdepak. Exhibicionisti chodí v plášti a ukazují svý čurimuri. A on plášť nemá.

A alkoholik to taky není. Podívejte, koupil si limonádu. To je pravej chlap. Ne jak někteří, co? A jo tak on šel pro limonádu. Dostal žízeň. V pohodě. Prostě si šel koupit limonádu. Tak moment. Odkud vytáhl peníze? A jde domů.

Dostal žízeň, tak si koupil limonádu a hotovo, není problém. Jo, to je špatnej nápad jít spát nahej, když jseš náměsíčnej. Podívejte, na chudáka, nemá ani bačkory. Jak ale říká moje máma: "Vždyť to máš tři metry do obchodu, proč ses tak vyfikl?" A to je dobře. A to je vše.

Lajkujte, sdílejte, posílejte nám svá videa sem a zase příště. Překlad: RS117 www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Neví někdo název nebo odkaz na tu pisničku NAHÝ MUŽIK?

00

Odpovědět

Našel jsem akorát tohle http://www.youtube.com/watch?v=h14xyC_A0Kk

00

Odpovědět

V současnosti mě Horosho baví víc než =3.

220

Odpovědět

Za to nemohou ani Tádžikové, ani alkoholik; ta roura musela být snad z bláta.

33

Odpovědět

Čím dal tím lepší, možná ještě ty texty přeložit a konec, ale i tak super, ti dole pode mnou já vím Angličtina je ve všem super, ale konečně to překousněte, neexistuje jen vaše milovaná angličtina, ale i třeba čeština.

130

Odpovědět

Bože, ať se chytne s Rayem za ruku, vysvětlování vtipu/vtipného videa je vážně pro idioty.

1347

Odpovědět

Zlatej Ray.. :3 :-)

1261

Odpovědět

Myslím, že Stas by si zasloužil lepší hodnocení, mě to pobavilo :) Jen bych mooc prosila - mohli byste překládat i ty krátké "nepovedené záběry" na konci? :)

865

Odpovědět

Taky by nebylo na škodu překládat i ty nápisy jak to bylo v minulém díle.

442

Odpovědět

Todle je super, aspon vidite jak vypada bezny zivot v rusku... :-) "Golyj muzik" me dostal, kdybych sel nahej nadranej ven tak by me ta zima asi hned probrala (kor bez bot)

543

Odpovědět

To není točené v zimě ale koncem jara.

73

Odpovědět

+EM4CZVed on ani netvrdil ze to bolo tocene v zime -.-

10

Odpovědět

+EM4CZjá vím že to netvrdil, protože kdyby to bylo v zimě tak by tomu chlapovi šla pára od pusy, ale protože mu nešla a v létě tam sníh skoro není tak je jasný kdy to muselo být.

05

Odpovědět

+EM4CZJe uplne jedno co to bylo za sezonu, ale kdyz vidim ty kupky snehu tak tam urcite byla moc teplo nebylo :-)

20

Odpovědět

+EM4CZje to sníh, ale ten ruskej když my tady máme sníh je zima, když je v rusku sníh tak se lidé procházejí nazí jak jsme viděli, když my nestartujem auta pro mráz, v rusku zavírají okna ve svých domech

31

Odpovědět

Vypol som to po 3 minutach,bohuzial ma tento Rus nejak nebere...

1750

Odpovědět

Aha, tak v rusku se jim říká Tádžikové. Ale jsou to stejní experti, jako ti naši :)

623

Odpovědět

Tvůj koment mě pobavil více než video. :D

133

Odpovědět

Doufám, že nikoho neurazím, a že nedostanu kupu mínusek, ale ty videa jsou strašně staré a rusák je mi celkem nesympatický..

4965

Odpovědět

podobný pocit mám.

2142

Odpovědět

Koľko ľudí, toľko chutí :) Ja toho chlapa zbožňujem, vždy sa pri jeho videách a komentároch zasmejem :) Nemusíš na neho pozerať, ak nechceš ;)

451

Odpovědět

+vaskyTo si vždy říkám u videí s Conanem, jenže, co když to bude konečně trochu vtipný? No ještě se to nepovedlo, ale sakra, co kdyby?

614