This is horosho - GTA: Tagil CityAbsurdity internetu

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:404
Počet zobrazení:4 749

Další várka videí zaslaných fanoušky s komentářem Stase Davidova. Jde o díl z 29. ledna 2013 Poznámka k videu: Denis Maydanov je populární ruský zpěvák.

Přepis titulků

Ahoj, jsem Stas Davidov. Dnes je to přesně 53 let, co byla transplantována první ledvina. To je důvod to zapít. A zakousnout videem, které nám poslal johny ulitin. Takže si představte: Dolní Tagil, zimní slunečný den, Denis Maydanov. Vážně Maydanov. Kéž bychom měli tank. Koukej Aleno, tank. Ty jo, ten to střihl.

Kam jede? No jo, Dolní Tagil. Nejspíš to tam ani nikoho nepřekvapilo. Jako obvykle - velitel dal někomu důležitý úkol. Z jednoho tajného objektu, kde dělají tanky, na druhý tajný objekt, kde se prodává vodka. Kéž bychom měli tank. Koukej, Aleno, tank. Ty jo, ten to střihl. Kam jede? Zatímco Rockstar dělá nové GTA, v Dolním Tagilu ho už hrají.

Ale když v Rusku jezdí tanky, kde se jim jen zachce, tak nad ním nejde vyhrát. Hlavně, aby tam nezačali dělat režim Sport. Protože kde je tank, tam je i hlavní silnice. Byli i tací, kteří tomu nevěřili. Koukej, Aleno, tank. Po tomhle se nedivím, že jsou ruská videa na YouTube na prvním místě. A to je dobře. Druhé video nám poslal Artemalido.

Než ho ale ukážu, musím vám něco říct. Miluju zvířata. Líbí se mi sova, surikaty, pštros, vydra, vombat, kůň... O 8 hodin později. ...žena, chobotnice, kapybara, chameleon, kudlanka se mi moc nelíbí, ale je taky dobrá.

Nejvíc mě ale dostávají malí pejsci. Proto mám radost z takovýchhle videí. Jak roztomilý. Někdo schválně natočil tohle hovno s malými tlapkami, které se nemůže vyškrábat pro párky.

Měli by natočit jednorožce. Jo, ty mám taky rád. Mnohem lepší. A tohle zvíře není. Hej, pejsku s malými tlapkami! Koukej, co jsem pro tebe vymyslel: Kupte si tyto 4 zvětšovače penisu za cenu tří a... chápete. Ty jseš vůl.

Ochránce zvířat chci uklidnit, pejsek nakonec párek dostal. Páníček je slaboch, nevydržel. A to je dobře. A tohle video je starý 4 dny, ale už má 350 tisíc zhlédnutí. Jmenuje se Slečna píše SMS a padá do vody. Pročpak asi? Pojďte se podívat. Tohle video je nové, ale i osvěžující. A ano, taky jsem v šoku z kvality bezpečnostní kamery.

FPS je tady jako ve starých hrách. Spadl jsi do vody. Hlavně aby měla na iPhonu aplikaci Voděodolnost jen za 5 dollarů. Ta žena... neumí dělat víc věcí najednou. Vtipný by bylo, kdyby zrovna psala něco jako: Ahoj rybko, hned jsem tam, mlask. A pak je na twitteru ihned status: lololol, spadla jsem do vody, a fotečka v Instagramu: Jsem na dně.

Jen se nebojte. Ve skutečnosti je v té vodě podvodní kuchyň. Je v pohodě. A to je dobře. Překlad: RS117 www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chtel bych se zeptat, proc jste se rozhodli pro tento porad a ne pro +100 500, ktery ma na youtube 3x vic odberatelu nez This is choroso.
https://www.youtube.com/watch?v=RUXYBXjlfEk - dokonce se nechova jako afetkovanej debil, jako Stas.

04

Odpovědět

to mělo bejt vtipný?

314

Odpovědět

Skvělý, musím říct, že jeho videa mě baví čím dál tím víc. Jestli se někomu nelíbí Ruština, tak možná ani čeština obojí jde o slovanský jazyk. Já vím, že v módě je se učit angličtinu a lézt amíkům do zadku, ale to mě nějak nebaví

198

Odpovědět

Skvělý. Hlavně poznámka s kuchyní na konci! :-D

130

Odpovědět

mne stále nereže ten názov

37

Odpovědět

Éta charašo...i když se čeština k přepisu azbuky latinkou hodí víc než angličtina, stále není ideální (vizte přízvuky měnící výslovnost některých hlásek). Tak sem hážou název pro mezinárodní použití.

50

Odpovědět

Bylo by to lepší kdyby neopakoval každé video tolikrát.
Jinak vrámci žánru naprostý průměr.

712

Odpovědět

Ne že bych se smála jako o život, ale docela se mi to video líbilo a klidně bych brala další. Už si jaksi začínám zvykat na to jeho opakování videí a ruština se mi začíná líbit :D

432

Odpovědět

Jj, taky bych bral další. Ze začátku mi to taky moc nesedělo, ale s každým dílem se mi to líbí víc a víc.

50

Odpovědět

Dnes som sa naučil plno nových zvierat po rusky

453

Odpovědět

Rozhodně bych se nebál to kvalitou (vtipností atd.) přirovnat k počátkům =3... což znamená, že je to lepší než současné =3

439

Odpovědět

Vždyť to není špatný, to má tak špatný hodnocení kvůli tomu, že je to v ruštině?

776

Odpovědět

Má to sedm hvězdiček. Kde vidíš špatné hodnocení?

2110

Odpovědět

7 hvězdiček = "dobré video" a dobrý je za tři...a přesně takové to video je.

A ano, například mě ta ruština hrozně vadí.

853

Odpovědět

+HriibekMNĚ zase vadí tvoje čeština. :D

325