This is horosho - Úhel pohleduAbsurdity internetu

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:427
Počet zobrazení:5 799

První zveřejněné video tohoto seriálu mělo docela úspěch, tak jsem se rozhodl přeložit další díl. Dnes se Stas podívá na zoubek krásným Asiatkám, rýpne si do fanoušků značky Apple a připomene seriál Želvy Ninja.

Poznámka: Howard Lovecraft byl americký spisovatel, který psal převážně horory.

Přepis titulků

Ahoj, jsem Stas Davidov a dnes by měl narozeniny Howard Lovecraft. takže to dneska musí být alespoň trochu strašidelný. Proto začneme s videem s Asiatkou, kterou nám poslal Asayan666. Bože, celej můj život je lež! Dobře, sbírku časopisů s Asiatkama vyhodím, ale kdo mi vrátí mé zbytečně prolité sémě?! Představte si, že všechny ty milé Asiatky se mohou proměnit v tohle! Takhle je to ale se všema holkama.

V noci hezké, a ráno je z ní tykev. Mimochodem, taková videa jsou teď v Jižní Koreji populární, říká se tomu Význam úhlu. Takových mutujícíh Asiatek je na YouTube plno. Přítelkyně mého kamaráda natočila taky takové video... a teď je to jeho bejvalá přítelkyně. Možná se Kim Čong-un fotí vždycky ze špatného úhlu. To musím taky zkusit. Význam úhlu.

Proč to na mě nefunguje? Hnusák jsem byl, hnusákem jsem zůstal. Zdá se, že je potřeba pravidelný trénink. A to je dobře. Druhé video nám poslal Andrey Krepkih. To nám ukazuje, proč se někdy říká, že jsou lidi jako stádo ovcí. Co chcete? Kdy to chcete? To vypadá jako sjezd politiků v kterémkoliv státě.

I když ne, spíš to vypadá jako nějaká prezentace nového produktu od Applu. - To je naše nová bezvýznamná cihla! - My ji potřebujem! - Ona nic nedělá. - Skvělá inovace! Je to výborný trenažer pro mladého diktátora. Kdo jsme?! Co chceme?! Kdy to chceme?! Hlupáci, vždyť to byly tři různé otázky!

Zdá se, že jen chtějí, abych už mlčel. Nebudeme se s nimi hádat, vždyť je jich hodně. Jeden, dva, tři, čtyři... A tohle je chlápek, co má rád Želvy Ninja. Ale z jeho videa se rozšířil jen malý kousek. Tady je. - Ahoj. No, když už jseš tady... - Miluju kozy! Jo, ale když už jseš tady, vím, že jsi fanoušek tohoto animáku, tak nám aspoň řekni, čím se liší...

Kozy! A teď se formou písničky dozvíme, čím se starý seriál liší od nového. Kozy, kozy, kozy, kozy, ... Krang. Kozy, kozy, kozy, kozy, ... Technodrom. Nejsrdnatější píseň, jakou jsem kdy slyšel. Jasně, neukazuje nám to rozdíl samotných seriálů, protože ve stejnou dobu jsem sledoval X-Meny, Fantastickou čtyřku, Batmana.

Celý dětství nám vnucovali kozy. I když, nejsem proti. Kozy, kozy, kozy, kozy, ... Krang. Kozy, kozy, kozy, kozy, ... Technodrom.

I kdybych na ten seriál nekoukal, po téhle písničce bych pochopil, že je to dobrej animák. Ale je škoda, že nezmínili Trhače a Třísku. - A to je... - Dobře! Překlad: RS117 www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Muze mi nekdo vysvetlit proc je anglicka transkripce HOROSHO?

20

Odpovědět

To se celkem používá, že se azbukový "х" převádí na latinkový "h". Je to i naopak. Hlavně asi proto, že Rusové písmeno "h" vůbec nemají a Angláni jsou na tom s "ch" taky dost blbě. A i když se to vyslovuje charašó, tak ty dvě "o" v transkripci taky nejsou úplně špatně, protože v ruštině se tam taky píšou "o", akorát se vyslovujou jako "a"... To je asi tak všechno, co mě k tomu napadá.

40

Odpovědět

+MoggsDiky, to s tim H me nenapadlo, kdyz ho nemaj tak je mozny, ze to prepisujou do latinky takhle; a v anglictine Ch nepouzivaji jako "Ch"

01

Odpovědět

This is horosho здесь ? Ну ничего себе...Вааау...

20

Odpovědět

Není špatnej, je to sympaťák, ale myslím, že až moc koukal na Raye, strašně jeho videa kopíruje...kdyby si vymyslel svůj vlastní originální postup, bylo by to určitě lepší :)

74

Odpovědět

Na Johnnyho Valdu pořád zaostává.

12

Odpovědět

feedback: tohle jo!:)

60

Odpovědět

lol dobre ;) vice od nej

50

Odpovědět

Tak u tohoto jsem se zasmál víc než za posledních pár (desítek) videí od Raye dohromady :). A ano, může za to především ta závěrečná píseň...

377

Odpovědět

je to určitě jen síla zvyku (ruštinu slyším jenom ve fail kompilačkách :D), ale ta ruština mi na videačasky zní divně :D ale proti RWJ má výhodu: ruské videa jsou pecky i kdyby nic neřekl :D celkem povedené budu se těšit na další

382

Odpovědět

Ruský Ray William Johnson? Proč ne...
tedy "éta charašo!" :-)

233

Odpovědět

rusky mluvící verze raye

72

Odpovědět

sis'ki, sis'ki, technodrom...

862

Odpovědět

Podobne postizeni si muzou poslechnout 10 hodinovy sestrih :-)
http://www.youtube.com/watch?v=ezY0JPlSi6o

90

Odpovědět

asi by to bylo docela dobrý video, ale ta ruština.. :D

1548

Odpovědět

Uznávám, byla chyba to vypínat před třetím videem :D

202

Odpovědět

Řekl bych, že ty Asiatky změní výraz a zvednou hlavu.

276

Odpovědět

Nepovídej. :D

00

Odpovědět

Díky videu sem se naučil jak se řekne rusky kozy :D

1742