This is horosho - HaloAbsurdity internetu

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:402
Počet zobrazení:5 159

V dnešním díle uvidíte takové obyčejné venčení psa v Polsku, představíme si nový výrobek na iPhone a budeme imitovat zvířátka.

Přepis titulků

Ahoj, jsem Stas Davidov a tady je první video, které nám poslal clearsky. DOBRÝ DEN! Obyčejný den v Polsku. Stařenka venčí svou mikrovlnku. Doufám, že za svým miláčkem uklízí. Nenávidím bordel po mikrovlnkách. Když venčí mikrovlnku... ohřála si jídlo v psovi? Budem jen doufat, že si stařenka nasadí brýle dřív, než si nazuje kočku.

POJĎ SE PROBĚHNOUT, REXI! Jasně, tomu nikdo neuvěří. Nejde být natolik slepý, že si spletete mikrovlnku se psem. Pojďme popřemýšlet o reálnějších možnostech. Číslo 1: Je to past na duchy. Číslo 2: Snaží se nastartovat mikrovlnku tlačením jako auto. TLAČENÍM Číslo 3: Stařenka má mikrovlnku, protože natolik zhubla, že by ji vítr odnesl do stratosféry. SAKRA, DRÁT SE PŘETRHL Jo, tohle už dává smysl.

A to je dobře. Tohle video nám poslal gig672. Jak všichni víme, Japonsko je technicky nejvyvinutěší země světa. Takže teď uvidíte japonského vynálezce nejdůležitější věci na světě. Systém pro rychlý příjem hovorů pro iPhone. HALO? Bože, jak jsme bez toho mohli předtím žít?

A pak tento mistr v kung-fu provádí bojové kousky. Halo? Určitě miluje Assassin´s Creed. A iPhony. Teď se směješ, ale chci tě vidět za pár let, až všichni tví kamarádi budou tohle kupovat za 100$ a ty budeš lůzr, protože tohle nemáš. Zvlášť, když to reklamuje Johnny Depp. Ještě řekni, že ne. Teleruký Edward omylem zabil dva mladíky, kteří si od něj chtěli zavolat.

Halo? Halo? Halo? Halo? Halo? Přeju vám, diváci, abyste se nikdy v životě nenudili jako tenhle chlapík. Na druhou stranu, když se nudím já... nedělám vůbec nic.

Podle mě tomuhle týpkovi nikdy nikdo nevolá. A tak se bojí zmeškat svůj jediný hovor v životě. A to je dobře. Třetí video nám poslal tuese. Je to video z rubriky Dnes se směješ tlustým a zítra... se směješ tlustým. Zvláštní. Tenhle vepř zní jako tlustá ženská. Neříkejte, že se na internetu nekoukáte na všelijakou Sodomu.

Poslali jste nám to vy. Teď se koukejte. Sice nevím, o co tady jde, ale vypadá to na nějakej americkej konkurz, kde můžete vyhrát spousty hamburgerů. A ženská si řekla: "To je moje šance! Vždyť umím skvěle napodobit prase." JSEM SKVĚLÁ A nejspíš jí to každý přeje, kamarádi říkají, jak je šikovná, a říkají, aby neposlouchala ostatní a byla sama sebou.

Nejspíš taky něco vyhraje, protože by bylo nespravedlivý opovrhovat člověkem, protože je tlustý. Kdyby to byla jednodnohá lesbická černoška, nejspíš by byla rovnou prezidentem. DEJTE MI SVŮJ HLAS. Zrovna včera mi kamarádi navrhli, abych jim zahrál Američanku. Dlouho jsem přemýšlel, co tím myslí. Doufám, že ne tuto matku Ameriky. Taky není vyloučeno, že jenom nezpívá oblíbenou píseň A Capella.

Promiňte, to jsem si nemohl odpustit. A to je dobře. A to je vše. Sdílejte, lajkujte, posílejte nám svá videa sem a zase příště. Budeme doufat, že stařenka najde brýle dřív nenež... Sice nevím o co tady jde, ale vypadá to, že to dělá pusou.

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Děcka, je mi úplně jedno že je to Rus a kdyby nemlel tak rychle, tak bych se na to na youtube rád koukal rovnou... jsem pro další překládání, zvláště teď, když už není =3

50

Odpovědět

p******a

618

Odpovědět

Tak u tohodle jsem zase umřel xD boži víííc

82

Odpovědět

Past na duchy je skvělá. :D

161

Odpovědět

mushi mushi?

21

Odpovědět

Prosím překládejte dál. Tohle je naprosto super a nechápu to malé hodnocení. Jinak díky za překlad.

255

Odpovědět

Nechápem tieto vaše dotazy, 8 niečo je málo ? To ked sa mi video páči mám namiesto adekvátnej známky capnúť desiatku ?

41

Odpovědět

+Kane1991No když jsem psal ten koment. tak jsem naposledy viděl hodnocení něco okolo 4.

12

Odpovědět

snad jeho nejlepší díl :D

82

Odpovědět

ta cast s rubrikou dnes sa smejeme tlstym... a zajtra tiez.. ma dostala :D

131

Odpovědět

Tahle svině zní jako tlustá ženská :DDD

391

Odpovědět

To prase vypada vzdalene jako zenska... :-D

21

Odpovědět

Odpovědět

Diky uz jsem to dlouho nemohl najit... :-)

50

Odpovědět

hehe japonec pobavil :DD

110

Odpovědět

Mali ste dať varovanie na posledné video. So sluchátkami som skoro ohluchol.

70

Odpovědět

podle me tu mikrovlnku proste tahla do sberu ... kazdopadne po par lekcich kung fu si nejspis poridim tu vychytavku na mobil :D

180

Odpovědět

Mohu mít menší dotaz? :) Rád bych věděl, proč se tento pořad stále překládá, když to má skoro pokaždé hodnocení něco kolem 7/10 (teda co si tak letmo pamatuju).
Jako já proti tomu nic nemám, jen by mě zajímal důvod, protože kolikrát tu nějaký pořad zmizel taky právě kvůli nízkému hodnocení.
Děkuji za odpověď :)

540

Odpovědět

Protože 7,90 u ruskýho videa je něco jako 9,40 u anglickýho nebo 9,60 u francouzskýho :-)

564

Odpovědět

+MoggsRusko je prostě jiná liga :D Náhodou, mě se tenhle pořad leebee :)

224

Odpovědět

+Moggsuz ma 7.99

04

Odpovědět

Je strašně super dostat nepochopitelně takových mínusů jen za blbou otázku, kterou nijak neurážím a jen se ptám kvůli principu a zvědavosti :))) děkuji i za případné další blbé mínusy i sem :)

48
Další