Ricky Gervais se potřetí naváží do celebrit

Thumbnail play icon
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 550
Počet zobrazení:34 256

Ricky Gervais tento rok provokativně přijal nabídku na moderování Zlatých glóbů, aby tak naštval novináře, kteří tvrdili, že už ho určitě znovu nepozvou. Samozřejmě si při takové příležitosti nezapomněl rýpnout do různých herců a hereček, což se od něj už předem očekávalo. Tak co myslíte? Překonal Ricky svůj první a druhý výstup? Ricky se navíc sám nechal slyšet, že další ročník už moderovat nebude. Kdo myslíte, že by ho měl příští rok nahradit? Pozn. Nezapomeňte se podívat na toto video, abyste věděli, proč na konci odpověděl Johnny Depp právě takto.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Živě ze sálu Starfield International v hotelu Beverly Hilton vítejte u 69. výročního vyhlášení Zlatých glóbů. A teď, moderátor večera. Dámy a pánové, Ricky Gervais. Takže kde jsem to přestal? Nervózní? Nebuďte. Nejde o vás. Zdravím. Jsem Ricky Gervais a vítám vás u 69.

předávání Zlatých Glóbů, živě z hotelu Beverly Hilton v Los Angeles, kde o výsledcích rozhodovala Asociace zahraničních novinářů. Dnes bude první nejoblíbenější britský komik uvádět světově druhé největší předávání cen na americké třetí největší televizní stanici. Pardon? Tak čtvrté. Pro ty neznalé jsou Zlaté Glóby skoro stejné jako Oscaři, akorát jim chybí nějaká ta úcta. Zlaté Glóby a Oscaři jsou něco jako Kim Kardashian a Kate Middleton.

Co? Trochu hlučnější, trochu sprostější, trochu opilejší a jednodušeji uplatitelné. Údajně! Nejsou důkazy, ale... Kdo potřebuje Oscary? Já teda ne a Eddie Murphy taky ne. Vykašlal se na ně. Řekl "ne" a dobře pro něj.

Když vám ale muž, který kývne na Norbita, řekne "ne"... víte, že máte problém. Mám rád Eddie Murphyho a jeho kostýmy. Je všestranný. Taková zajímavost. Eddie Murphy a Adam Sandler hráli všechny role ve filmu Černobílý svět. Není to úžasný? Byli skvělí. Nechce se mi věřit, že tu dnes nejsou. I když kdo ví, jsou to mistři převleků.

Asociace zahraničních novinářů mě varovala, pokud urazím někoho z vás, někoho z nich, některého z diváku, či způsobím jakoukoliv kontroverzi, rozhodně mě příští rok zase pozvou. Dali mi seznam pravidel, který budu ignorovat, ale můžeme si je přečíst. To si nevymýšlím. Žádné nadávky. To je v pohodě, mám velký slovníček. Žádná nahota. To je škoda, protože mám velký... slovníček.

Ale malý penis. Je to tak. Mně je to fuk, hlavně že funguje. To je fajn, to je fajn. Žádné sprosté narážky, žádné křivé pomluvy a neměl bych se zmiňovat o Melu Gibsonovi. Nic o jeho soukromí, politice, nových filmech a hlavně nic o Bobrovi Jodie Foster. Osobně jsem ho neviděl. Ostatní chlápci prej taky ne, ale to neznamená, že je špatnej.

Promiňte. Je mi to fuk. Byl to skvělý rok pro šoubyznys, ale nejsou to jen dobré zprávy. Co všechny ty rozvody? Co to má znamenat? Arnold a Maria, J.Lo a Marc Anthony, Ashton a Demi, Kim Kardashian a... nějaký týpek, kterého si nebudete pamatovat. Moc dlouho to netrvalo.

72 dnů. Manželství trvající 72 dnů. Zažil jsem už delší děkovací proslovy Jamese Camerona. Další skandál. Justin Bieber málem musel na test otcovství. Tomu říkám ztráta času. Ne, není to otec. Aby někoho oplodnil, musel by použít zdobítko na dorty. Do široka otevřený. Byl to i velký rok pro herečky, Ženy sobě byla jedna z nejlepších komedií. Holky konečně dokázaly, že to umí taky rozbalit. Prdění, krkání, nadávání, divoký sexuální akty, dokonce i kadění do umyvadla.

Herečky prý pro inspiraci strávily týden s Helen Mirren. Je příšerná. Na veřejnosti se chová dobře, ale jinak je to hrůza. Zlaté Glóby nejsou jen o filmech, také oslavují to nejlepší z televize. Třeba nový seriál Homeland, který je prostě úžasný. Nebo pokračující seriály jako Impérium - Mafie v Atlantic City. Je to o skupince imigrantů, kteří přicestovali před 100 lety do Ameriky a skrz úplatky a korupci se propracovali do vyšší společnosti.

Dost ale o Asociaci zahraničních novinářů. Vtipkuju. Mám je rád a jsou fajn, že mě pozvali zpátky. Nevěděl jsem, že se věnují charitě a jsou nezisková organizace... jako NBC. Shodneme se? Minulý rok touhle dobou jako první vystoupila největší filmová hvězda planety, jenže když jsem urazil jeho film Cizinec, jeho kariéra se propadla tak hluboko, že byl donucen hrát v mém novém seriálu Life's Too Short, který má premiéru na HBO 19.

února. Přivítejte muže, který se obleče do čehokoliv, co mu Tim Burton řekne, Johnny Depp. Na něco se tě zeptám. Je skutečný. - Klidně si dej. - Jen se ujišťuju. Buď upřímný. Užíváš rekreační drogy? To byl vtip. Odpověď známe. - Už jsi...

Připraven? - Asi jo. Už jsi viděl Cizince? Ne. Panečku, s ním je ale legrace.

Komentáře (68)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ricky moderoval i globy 2016...

30

Odpovědět

Není tohle video na tomhle serveru už jednou?

03

Odpovědět

Ahoj, Jakube, nejedná se o nově přidané video. Každý den se na úvodní stránce vlevo nahoře připomíná jedno starší video z kategorie legendárních, aby si ho všimli i návštěvníci, kteří na web chodí třeba jen pár týdnů. ;-)

60

Odpovědět

+BugHer0Náhodou to je super nápad, našel jsem takhle spoustu zajímavých videí, a to na web už nějaký ten rok chodím.

140

Odpovědět

to je stale to video len na hlavnej stranke ukazuje stare videa ktore su dobre hodnotene alebo tak nejak

00

Odpovědět

když jsem viděl předchozí díl vyhlášení zlatých glóbů a pak jsem si pustil tenhle díl tak už při znělce jsem se začal brutálně smát :D

322

Odpovědět

Vse funguje :)

230

Odpovědět

Staniel: Mně funguje, ale možná to je tím, že jsem v UK. I když pochybuju, že zrovna tohle by bylo regionálně omezený.

190

Odpovědět

Nemohli byste prosím video opravit? je nefunkční..

180

Odpovědět

Mohli byste přeložit tohle, aneb jak vtipný Seth Rogen překonal Billyho Crystala z Oscarů
http://www.youtube.com/watch?v=qL8yFsle6l4

180

Odpovědět

Víc Gervaise je to skvělej komik :)

200

Odpovědět

Mohli byste přeložit tohle:
http://www.youtube.com/watch?v=MeeGp8mQPuY&feature=related

180

Odpovědět

trochu mi stylem humoru připomíná Zacha Galifianakise. ostatně, kdy zas bude nový díl Mezi dvěma kapradinami?

1912

Odpovědět

proc to nepustite dal :-D

230

Odpovědět

je to ďábel.. :D :D

210

Odpovědět

chtelo by to neco s johnnym deppem. nejakej delsi rozhovor

230

Odpovědět

no tak jeho humor mi nějak nesedl, ale každý má rád něco jiného, asi nejvíc mě rozsekalo, jak přišel Johny Depp a měl na kalhotech hodinky z Alenky v říši divů

2011

Odpovědět

Ricky je bůh! :)

180

Další