Ricky Gervais na Zlatých glóbech 2020

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:396
Počet zobrazení:34 190

Ricky Gervais se rozhodl naposledy moderovat Zlaté glóby a ani tentokrát si nebral servítky s hollywoodskou smetánkou.

Poznámky:
Felicity Huffman je americká herečka, která byla odsouzena do vězení za úplatky, když chtěla dostat svou dceru na prestižní univerzitu. Vězni si můžou občas přilepšit prací. Třeba ražením poznávacích značek.
Jeffrey Epstein byl filantrop, usvědčený z poměru s nezletilými dívkami. Bylo na něj podáno 53 obvinění. V roce 2019 byl ale nalezený mrtvý ve své cele a kolem jeho smrti se vyrojila řada spekulací.
Leonardo DiCaprio je známý tím, že randí s výrazně mladšími ženami.

Přepis titulků

Zdravím a vítejte u 77. udílení Zlatých glóbů. Živě z hotelu Beverly Hilton zde v Los Angeles. Jsem Ricky Gervais. Díky. Budete rádi, že tentokrát je to naposledy, co tyhle ceny moderuji, takže… Už mě to nezajímá. Kecám. Nikdy nezajímalo. Pořádně to rozjedeme. Pojďme se bavit na váš účet, ano? Pamatujte, jsou to jen vtipy.

Brzo zemřeme a nebude žádné pokračování. Já dnes přijel limuzínou a poznávačku vyrobila Felicity Huffman. Takže… Ne. Ticho. Je to její dcera, kterou lituju, jasný? To musí být ta nejtrapnější věc, která se jí kdy stala. A její táta byl ve filmu Divočáci.

Nikoho už filmy nezajímají. Nikdo nechodí do kina. Nikdo nekouká na kabelovku. Všichni koukají na Netflix. V tomhle pořadu bych měl přijít a říct: „Gratuluji, Neflixi, vyhrál jsi. Vše. Čau.“ Místo téhle show jste si klidně mohli dát maraton první série Po životě. Bacha, spoiler. Druhá série je na cestě, takže na konci se zřejmě nezabil. Jako Jeffrey Epstein. Sklapněte. Vím, že je to váš kámoš, ale mně je to fuk.

Byl to velký rok pro filmy o pedofilech. Surviving R. Kelly, Leaving Neverland, Dva papežové. Sklapněte. Sklapněte. Je mi to fuk. Irčan byl úžasný. Dlouhý, ale úžasný.

Ale nebyl to jediný epický film. Tenkrát v Hollywoodu měl skoro tři hodiny. Leonardo DiCaprio přišel na premiéru a na konci byla pro něj jeho holka stará. Mnoho talentovaných barevných lidí bylo ignorováno ve velkých kategoriích. Bohužel s tím nejde nic dělat. Hollywoodský zahraniční tisk je velmi rasistický. Takže… Letos jsme chtěli udělat in memoriam, ale když jsem viděl seznam lidí, kteří zemřeli, nebyl dost rozmanitý.

Prostě… Ne! Apple se přihnal do vysílání s The Morning Show. Vynikající drama. Jo. Vynikající drama o významu důstojnosti a dělání správné věci, vytvořené společností provozující manufaktury v Číně. Prý jste uvědomělí, ale ti, pro které děláte – neuvěřitelné. Apple, Amazon, Disney. Kdyby ISIS měla streamovací službu, brnkli byste svému agentovi.

Pokud dnes večer vyhrajete cenu, nepoužívejte ji jako příležitost k politickému projevu. Nemáte právo poučovat veřejnost o čemkoliv. Nevíte nic o skutečném světě. Většina z vás byla ve škole méně než Greta Thunberg. Takže když vyhrajete, přijměte svou malou cenu, poděkujte svému agentovi a Bohu a jděte do p**ele, jo?

Takže… Už tak je to tři hodiny dlouhé. Překlad: Kara www.videacesky.cz

Komentáře (76)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

díky

00

Odpovědět

To s Leonardom DiCapriom bolo skvelé, aj Leo sa na tom bavil. Tom Hanks mi pripadal volaky kysli asi sa mu tieto vtipi nepáčia

40

Odpovědět

To je tak strašně vtipný.
Snowflakes se radují jak jim to někdo nandal. Haló! Budíček! Je to komik - byla to sranda! Vůbec jim nenandával! Lidi se smějou, NBC ho zve popáté. Ding, dong! Neurážel, dělal prostě nekorektní vtipy.
Konzervativci v novinách se tetelí nad tím, že by celebrity neměly dělat politické projevy. Opět - byl to vtip. Vždyť ho dělá snad pokaždé.
A stejně tak liberálové. Hrozí se nad tím, jak uráží celebrity. Jakoby nevěděli, že to dělá už popáté.
Fakt, lidi jsou blbí.

925

Odpovědět

A pointa tvého komentáře ve stylu "Captaina Obviouse" je?

262

Odpovědět

Tak hlavně, že mu vidíš zřetelně do hlavy. Je fajn mít ve světě Vševědy Tvého typu. 😊

34

Odpovědět

Mockrát Děkuju!

120

Odpovědět

Hollywood je tezky fake svet, plny pretvarek, korupce a hlavne povrchnosti. Dobre je pan Komik nakrmil.
Btw nejvetsim mistrem divadla aka pretvarka a povrchnosti je Tom Cruise, ale to neni nic noveho ze.

1410

Odpovědět

Nějaký pořádný důvod, nebo jen hospodský názor?

104

Odpovědět

Hejko, bacha na ústa. Je to Tvujtata!

60

Odpovědět

Tu je, myslím, všetko čo Gervais na Zlatých glóboch 2020 povedal, tak ak je niektro zvedavý...

Ricky Gervais at the Golden Globes 2020 - All of his bits chained

36

Odpovědět

Asi už padesátý odkaz na jeho celou řeč, ale OK...

24

Odpovědět

+VII.elementŠtvrtý, druhý na youtube a prvý v pozerateľnej kvalite na youtube. Ale ďakujem za tvoj komentár, otvoril mi oči - katolícka cirkev naozaj je najbohatšou inštitúciou na svete!

16

Odpovědět

+RezolutOprava. Druhé v koukatelné kvalitě. To mimo Youtube jsi přehlédl. A netřeba z toho dělat drama. ;)

42

Odpovědět

+VII.elementNepřehlédl, je to započítané v tých štyroch, ktoré som zmienil doslova na začiatku. A ja zbož-ňu-jem drama, prosím, pokračuj... rád ťa znovu opravím. ;) ;)

04

Odpovědět

+RezolutPočítej znova, brouku. :)

10

Odpovědět

+VII.elementNie ďakujem, počítal som to dvakrát, aby som si bol istý. Možno to radšej prepočítaj ty a nezabudni použiť prstíky, ide to tak lepšie. :) :)

03

Odpovědět

+RezolutEvidentně fakt neumíš počítat. :D

20

Odpovědět

+VII.elementAlebo skôr ty, ten kto ich napočítal 50 :D :D

03

Odpovědět

+RezolutNastuduj si slovo hyperbola. A ne, není to ta matematická křivka. ;)

20

Odpovědět

+VII.elementĎakujem, netreba. Ty by si mohol požiadať svojho vnuka, nech ti vysvetlí, aký je rozdiel medzi linkom na video a linkom všeobecným. ;) ;)

00

Odpovědět

+RezolutOdkaz jako odkaz. Do toho, vykrucuj se ještě víc. :)

00

Odpovědět

+VII.elementAhaaa, takže teraz sa bavíme o linkoch samotných, vôbec nebol pôvod tejto pseudokritiky v odkazoch na jeho celú reč, všakže, ehm "Asi už padesátý odkaz na jeho celou řeč"? A ďakujem, vykrúcanie je celkom dobrý nápad, pokojne si na znak víťazstva nad neúspešným akurátnikom a hnedopichom zatancujem tak, ako mi radíš. :) :)

00

Odpovědět

+RezolutCelou dobu jsme se o nich bavili. :) Jen tobě to došlo trochu později. To nevadí.

00

Odpovědět

+VII.elementTo áno, preto ma zmiatli tie tvoje problémy s jendoduchými počtami. :) :) Nože mi povedz, je v Čechách veľa škôl, kde učia deti decentne písať, ale na počítanie im už čas neostane? Pretože ja som mal slovenské školstvo za jedno z tých horších, ale oh boy, kam sa hrabe to vaše. Alebo že by to bol iba ojedinelý prípad malého Rendela s jeho večným bojom s číslicami? Dúfajme.

00

Odpovědět

+RezolutEvidentně jsi vychodil jen základku. Podle toho tvé urážky vypadají. A nemůžu za to, že tě zmatou tak jednoduché věci. Možná to chtělo pokračovat ve studiu. :)

00

Odpovědět

+VII.elementTeší ma vidieť, že tvoj odhad je rovnako zlý ako aj tvoj spôsob spracovania informácií. Aj keď ťa človek môže akokoľvek vyvádzať z omylu, tvoje nie-práve-vzdelané centrum kognícií (vííí, to je ale zaujímavé slovo, všakže? https://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/hledat?cizi_slovo=kognice&typ_hledani=prefix , nemáš zač) ťa predsa len nejako presvedčí, že pravdu máš ty. A musím povedať, že mi vôbec nevadí, že ľudia ako ja platia dane, aby sa z nich pomohlo aj takým ako si ty - ľuďom, ktorí si nevedia pomôcť sami. :) :)

00

Odpovědět

+RezolutPozor. Samozvaný daňový poplatník, který ale neumí pochopit jednoduchou informaci a svou zakomplexovaností a nespokojeností se životem nedokáže přiznat chybu a bez jakýkoliv informací vyhodnocuje daňovou situaci neznámého člověka. :) To tu ještě chybělo. :D Ale je roztomilý, jak si myslíš, že máš bohatou slovní zásobu kvůli jednomu slovu, o kterém si naivně myslíš, že znáš jako jediný. Tleskám. :D

00

Odpovědět

+VII.elementĎakujem.

00

Odpovědět

Ten článek na irozhlasu je neuvěřitelný. Doslova každá jedna věta kterou autor vkládá Gervaisovi do úst je zcela překroucená aby vypadal jako idiot.

111

Odpovědět

+AtlasTen článek na iRozhlasu je naprosto v pořádku. Poměrně přesně tam píšou o tom, co skutečně řekl. Překlad je věrný originálu. Samozřejmě kvůli absenci kontextu mohou některé věty vyznít trošku jinak, než jak je Ricky říkal, ale k žádnému překrucování tam nedochází – tedy takhle to vidím já. Když to vidíš jinak, hoď sem nějaké příklady toho „překroucení“.

111

Odpovědět

+AtlasJak rika Xardass. Clanek je v poradku a uvedene preklady odpovidaji tomu co Ricky rekl.

10

Odpovědět

Admins= Ricky Gervais Golden Globes Speech 2020 (Full) tuto mate full verze snad.

55

Odpovědět

Na tak malý obrazovce je to fakt výhra. To rovnou můžu koukat bez videa. :D

61

Odpovědět

První mírně sestříhanou verzi na YouTube Kara přeložila už předevčírem, jen aby zjistila, že byla do pár hodin smazána. Tohle by bylo potřeba znovu načasovat a přeložit některé pasáže – a vzhledem k (ne)kvalitě videa a celkem velké pravděpodobnosti, že video také smažou kvůli copyrightu, zůstaneme u naší verze z ofiko kanálu :) Navíc by stejně nedávalo smysl dávat to tu dvakrát.

154

Odpovědět

Neviete niekto kto je ta blondyna v 3:44 ?

00

Odpovědět

+uterakCate Blanchett

20

Odpovědět

V té plné verzi toho zase o tolik víc není...

12

Odpovědět

Ma pravdu, co ti nafoukanci vedi o realnem svete a problemech obycejnych lidi.

2515

Odpovědět

To už sem chodí komentovat lidi z novinky.cz ?

4517

Odpovědět

+Jirka.stKdo te plati, Babis? Pravda boli co

018

Odpovědět

+nekorektnipicaTvoje aktivita tady bolí. :))

221

Odpovědět

+Jirka.stProč? Právě celý hollywood je protkán tím největším pokrytectvím.

1110

Odpovědět

+svinaaNení to závist? Když má někdo milióny a může si užívat života jak se mu zlíbí, tak se vždycky najde někdo, kdo musí prskat síru, protože to taky nemá.

917

Odpovědět

+TohuHmm, tušil jsem že se někdo ozve s tímhle argumentem. Takže takhle, zavidím jim peníze? Ano, sice je to absolutně irelevantní vůči tématu, ale budiž. O čem píšu je to, že kdybych já měl spoustu peněz, poletím se svým tryskáčem na Bora Bora a ne na klimatický summit, kde ostatní pak poučuju, že by měli všichni snížit celkovou spotřebu, nelétat, přestat jíst maso... už si rozumíme?

1010

Odpovědět

+svinaaTématu se to týká dokonale. ;) A co bys udělal s penězi ty, nikoho nezajímá. A už vůbec ne, tvoje překrucování informací, aby sis dokázal svou pravdu. Smutný. :D

710

Odpovědět

+TohuJak píšeš nikoho nezájímá, co kdo dělá s svými penězi, proto s tím závist nemá co dělat. Nic nepřekrucuju, říkám surová fakta nic víc. Že se ti to ale nehodí do tvé idologické agitky, je už tvůj problém.

310

Odpovědět

+svinaaTy to máš fakt pomotaný. :DD Tak sdílej zdroje, když to jsou fakta. ;)

66

Odpovědět

+TohuPomotaný jo? Dobrá, předem píšu, že tohle je můj poslední příspěvek, protože odmítám dále ztrácet čas tím, že jsi budeš dále vymýšlet své nepodložené argumenty typu - "to je bulvár, takže to není relevantní" apod. Tak tady to máš:
https://www.newsweek.com/leonardo-dicaprio-climate-change-private-jet-yacht-global-citizen-1461990

A není to poprvé, kdy Leo takhle "zachraňuje" planetu a nakonec těch článků je spousta, takže příště nebuď líný a vyhledej si to sám. ;)

310

Odpovědět

+svinaaVzhledem k tomu, že jeho investice do životního prostředí mnohonásobně převyšují jeho „ničení“, tak jachta a tryskáč vážně není žádné terno. Slabý, no. Zkusil jsi to. :D Jen utíkej v polovině konverzace a sváděj to na mě. Výborný.

88

Odpovědět

+TohuRadi mel podporit detskou praci.

05

Odpovědět

+nekorektnipicaCože to? :D

21

Odpovědět

o tých problémoch paradoxne nevedia ani samotný obyčajný ľudia pretože sa škatulkujú do svojho pohľadu na svet.

51

Odpovědět

Mohl si vzít víc do huby rasismus, SJW, LGBT a všechny tyto kvóty kurvící tento průmysl. Ať se tam klidně všechny ty primadony poserou. :) jestli se tak teda už nestalo minule nebo v delším sestřihu.

Sestřihané je to všelijak, ale v této podobě to vypadá, že Tom Hanks ho tráví hodně těžko :D :D

424

Odpovědět

Tomik Hanksu? Ok boomer!

224

Odpovědět

Jj, v delším sestřihu říká něco ve smyslu, že list významných lidí, kteří letos zemřeli, je až nějak moc bílý, že to není "dostatečně rasově vyvážené"... no, a že uvidíme, co přinese tdalší rok...

70

Odpovědět

oproti minulym rokom uz to akosi stratilo svoje kuzlo...je ocividne ze povodne velmi odvazna a spontalna akcia je uz dopredu velmi pripravena a pripraveny je na nu uz kazdy kto tam sedi...nedivil by som sa keby si to uz ani on sam nepisal ale dostal okruh tem o com ma AKOZE vtipkovat...

124

Odpovědět

Tak myslím, že jsou to pořád velmi odvážné-pravdivé fóry. Jen by to chtělo vědět o čem mluví a ne pochopit jen to nejjednodušší rýpnutí do DiCapria :)

200

Odpovědět

Musí přijít angličan aby jim ukázal co je to "bez korektnosti".

441

Odpovědět

Ocividne pan komik neni scientologem a tudiz muze rikat svoje nazory.

33

Odpovědět

Tento rok pěkně zatlačil :D On je nejlepší britský bavič a to mi nikdo nesebere

310

Odpovědět

Ten chlap je prostě nejlepší :) Škoda jen že neni delší video :(

390

Odpovědět

Ta narážka na politické proslovy při přebírání cen byla na mě??

263

Odpovědět

vyhul si kiddo

022
Další