Ricky Gervais se naváží do celebrit

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 672
Počet zobrazení:34 733

Když britský komik Ricky Gervais dostal příležitost uvádět 67. Zlaté glóby, využil toho k tomu, aby se navezl do některých celebrit a Hollywoodu obecně. Vzal si na mušku třeba Stevea Carella (se kterým měl spory už na Emmy), Hugha Laurieho, Kiefera Sutherlanda nebo Angelinu Jolie.

 

Přepis titulků

Ahoj, ahoj, vítejte u 67. ročníku Zlatých glóbů. Vysíláme živě z Los Angeles. Já jsem Ricky Gervais. Díky. Nejspíš mě znáte jako tvůrce seriálu Kancl. Neznáte. Myslíte si, že to celý vymyslel Steve Carell. "Ten Steve Carell je génius!" "Pomateného šéfa ztvárnil dokonale." "Kam na ty nápady chodí?"

(Zabiju tě.) "Zaplatíme mu stovky milionů dolarů a obsadíme do všech filmů." Pokud se vám nechce chodit do kina, můžete Stevea Carella sledovat každý čtvrtek tady na NBC. Nebo pokud si myslíte, že ta americká verze směřuje do pekel... Psali to na internetu. V tom případě sledujte původní britskou verzi každý pátek na Adult Swim. Nebo si ji kupte na DVD.

Jen 12 epizod a jeden speciál. Kvalita, ne kvantita. O tom to je. Běžte si to koupit. Chci z téhle příležitosti vytěžit maximum. Nejsem zvyklý na takovou sledovanost. A co si budeme nalhávat, NBC taky ne. Teď už vážně.

Když tak koukám na tváře kolem, připomíná mi to, jak dobrou práci letos odvedli plastičtí chirurgové. Vypadáte skvěle. Taky na mně zapracovali. Dostal jsem implantáty, ale dali je sem, což je na prd. Taky jsem byl na redukci penisu. Teď už mám jen jeden. A je prťavej.

Ale mám i malý ruce, takže když ho držím, vypadá větší. A upřímně, většinou ho držím já. A je to rozhodně lepší, než tu být s vámi. Je mi ctí tu být v místnosti plné lidí, které já považuji za ty nejdůležitější na světě... Herci! Jsou prostě lepší než normální lidi, že ano? O tom není sporu.

Představte si svět bez herců. Bože můj, nepředstavitelné! Co kdyby začali stávkovat? Jsou nenahraditelní. Nemůže je zastoupit jiná profese jako právníci nebo lékaři. Dokážete si představit opravdového chirurga, jak dělá to, co Hugh Laurie v Housovi? Bylo by to k smíchu. Nevěděl by kudy kam. "Kde mám stát? Co můj americký přízvuk?" "Zapomněl jsem text!" Zatímco Hugh se nakonec ten text naučí a zároveň zachraňuje životy.

Je to génius. A jak byste chtěli nahradit Kiefera Sutherlanda v seriálu 24 hodin? Chtěl bych vidět opravdového agenta, jak zneškodní bombu na rušném nádraží během jedné hodiny. Mimochodem, některé ty scény, ve kterých Kiefer někoho zmlátí do krve, vůbec nebyly ve scénáři. Režisér jen řekl: "Točte dál, nějak to tam zapracujeme." Herci nejsou oblíbení jen v Hollywoodu, ale i po celém světě.

Jsou zapamatovatelní. Můžete být v nějaké rozvojové zemi a když zahlédnete hollywoodskou hvězdu, hned je vám lépe. Můžete být malé děcko v Asii bez jakéhokoli majetku, ale když uvidíte fotku Angeliny Jolie, pomyslíte si: "Mami!" Díky.

Radši popojedeme, než mě NBC nahradí Jayem Lenem. Překlad: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (75)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Březen 2024 a pulka je stale bez titulku.

00

Odpovědět

„Opraveno“.

00

Odpovědět

Hej pls dodělejte druhou půlku :-D A přidejte letošní Zlatý Glóby

50

Odpovědět

Ty titulky se vam asi nechce dodělat co?:D že to tu je rok bez té druhé půlky s upomenutím:D

180

Odpovědět

stale nechteji skoda toho

10

Odpovědět

Niekam sa stratila polka titulkov

40

Odpovědět

od 4:40 chybí titulky

60

Odpovědět

Na videacesky.cz koukam abych videl videa cesky. Ve druhe pulce videa chybi ceske titulky!

222

Odpovědět

Nejspíše bylo video přehráno delší variantou, která tu přeložena ale není.

20

Odpovědět

Nefunguje..! :/

00

Odpovědět

Video opět funkční.

53

Odpovědět

+scr00chyale titulky chybí v druhé půlce videa ;)

430

Odpovědět

Humor je to super. Ale bohužel na stand-up... ne na Grammy..

2344

Odpovědět

máš pravdu preto to je na zlatých glóbusoch :D

1000

Odpovědět

Prosim o spraveni ...

231

Odpovědět

Opraveno.

233

Odpovědět

za posměch Angeliny Joli, ho musím nazvat jeduplným dědkem

1989

Odpovědět

Asi tvoje nová mamča, co?

431

Odpovědět

gervais je tak jedovatej že z toho má hořko v puse, a to je dobře! :D takový narážky jsem neslyšel už dlouho :D

300

Odpovědět

Video opět funkční.

German97: Ano, byl.

190

Odpovědět

video bohužel nefunguje

192

Odpovědět

German97: Akurát som to sem chcel napísať, že sa mi lúbi ta narážka na Conana a Lena :D

201

Odpovědět

Nebyl ten konec narážka na Conana a The Tonight Show?

201

Další