Ricky Gervais chce svou Emmy

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:646
Počet zobrazení:12 079

Když britský herec a komik Ricky Gervais v roce 2007 vyhrál televizní cenu Emmy za svůj výkon v seriálu Extras, nemohl si ji osobně převzít, protože se na předávání nedostavil. A tak ji za něj převzal Steve Carell. O rok později Gervais uváděl jednu z kategorií a tak toho využil k tomu, aby si od Carrella konečně vzal svou Emmy. Ten se jí však nechtěl jen tak vzdát.

Přepis titulků

Přivítejte člověka s pátou nominací,Rickyho Gervaise! Zdravíčko. Je skvělé tu dnes večer být,na nejprestižnějších televizních cenách Emmy. Loni jsem tu bohužel nebyl. Ale i tak jsem vyhrál. Pamatujete? Za to vám děkuju. Tisk to označil za "nehoráznost".

Což prej znamená,že jsem si to nezasloužil. Požádali mě, abych vám dnes dalpár rad o děkovných řečích. Nevím proč, já nikdy žádnou nedával,minule jsem tu nebyl. Ale vyhrál jsem. Buďte struční.Prosím vás, buďte struční. Obzvlášť, pokud nejste herec.Producent nikoho nezajímá. Neplakejte. Je to ubohý,vždyť je to jen soška. A tady je krátký klipjako názorná ukázka. Ricky Gervais tu dnes nemohl být, takže místo toho tu cenu dámenašemu příteli Steveu Carellovi.

Koukněte na ten jeho blbej výraz. Nedokázal vyhrát svou vlastní,tak ji ukradl někomu jinému. Myslím, že to ani není původní Emmy,ale nějaká předělávka. Takže... Kde je? Aha, tady v první řadě. Kdyby náhodou chtěl pláchnout. Máš ji s sebou?

Slyšel jsem, že ji s sebou pořád nosíš,aby ses dostal do restaurací a tak. Já tě... Lidi začínají být nervózní,nedržím se scénáře. Můžu si dělat, co se mi zachce,tohle se vysílá živě. Já tě proslavila takhle se mi odvděčíš. Viděl jsi už aspoň Město duchů? Ne. Já musel přetrpět Božského Evana.Naval moji Emmy. Naval moji Emmy.Klidně si pro ni půjdu. Tak dělej.

Klidně tě budu lechtat, nemám co ztratit,ve Státech mě nikdo nezná. Tak kde je? Jsi lechtivej.Jsi. Jsi. Tak naval. Dej mi tu Emmy. Dej mi ji. Dej mi tu Emmy. Dělej. Dej mi...

Děkuju. Tak, výborně... To bysme měli. Tito režiséři byli nominováni v kategoriivarietní show, muzikál, nebo komedie. Překlad: scr00chywww.videacesky.cz A Emmy získává... Louis J. Horvitz.

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

já říkám,že podle reakcí publika i Carella to nebylo hraný

02

Odpovědět

duchypuchy: Možná proto že ona o tom pravděpodobně nevěděla. :D

200

Odpovědět

Bože je to hrané..ale chvlkama sem váhala, Carell je týpec a Ricky taky..Město duchů sem viděla..dost dobré :D
aaaa ten proste nemé problém říct cokoli do éteru :D

232

Odpovědět

není to hraný

00

Odpovědět

BugHer0: ošklivka Betty to nebude, ta byla bez rovnátek hezká a hlavně byla poněkud "světlejší"... možná si to pleteš s jinou telenovelou :-D

196

Odpovědět

Budete ma mať za blbca, ale kým nevytiahol tú Emmy, tak som si myslel, že je to naozaj :D

310

Odpovědět

Indy: Proč by jí to mělo být blbý? Vždyť je to nahrané :)

190

Odpovědět

ta ženská co sedí vedle Carrella (a nejspíš je tam snim) je dobrá :D Směje se, ikdyž je jí to určitě blbí

192

Odpovědět

To se mi líbí:) A hlavně, že má na to týpek odvahu.

180

Odpovědět

Gimme my Emmy :D

220

Odpovědět

Tohle je božský :-D

190

Odpovědět

ratherfly: Myslím, že to je herečka, co hraje Ošklivku Betty. :-)

180

Odpovědět

nevite co je to za kočku v zaběru 0:47-0:49?

190

Odpovědět

U tohohle vždycky hrozně obdivuju Carella. Nechápu, jak může vážnou tvář, když Gervais na pódiu sype jednu hlášku za druhou :)

290

Odpovědět

naprosto skvělý střet anglického humoru se specifickou osobností Michaela BOSSe, což sou shodou okolností jedna a tatáž postava. US a UK verze.

180

Odpovědět

jsem chvilku myslel ze je to vazne.. ten jeho oblicej je fakt uzasnej

280

Další