Marc Métral a mluvící pes WendyBritánie má talent

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:163
Počet zobrazení:12 147

Británie má talent stále dokazuje, že lze najít nové talenty. Ve videu vystupuje Marc Métral, který ohromil celé publikum. Pomáhá mu jeho věrná fenka Wendy, jež uchvátila diváky a hlavně splnila dlouholetá přání Simona Cowella.

Přepis titulků

Co asi bude dělat? Zdravím. Dobrý večer. - Jak se máte? - Dobře, děkuji. Něco nám o sobě řekněte. Jmenuji se Marc Métral a jsem z Paříže. Bonjour. - Co nám dnes předvedete?

- Mám pro vás speciálního hosta. - Můžu ji sem pozvat? - Samozřejmě. Jen pro vás, slečna Wendy. Pojď. Wendy. Tady sem. Sedni. Neboj se a sedni si. Je roztomilá.

Není úžasná? Zdravím, jsem Marc Métral, je mi 61 let a jsem z Paříže. Jak se na to cítíte? Víte, když pracujete se psem, je to vždy... - Může se stát vše. - Přesně tak. Vyrostl jsem v malé vesnici ve Francii. Moji rodiče měli farmu s broskvemi.

Byl to zvláštní život. Pokud chcete broskve, seženu vám výborné. - Co je Wendy za rasu? - Je to rotvajler. Mám ji od jejích dvou měsíců. Bez ní bych nebyl nic. Myslíš na svůj konkurz? Bude to v pořádku. Moje manželka Vivian mi řekla, že jsem blázen, když jdu s tímhle do soutěže. Natož vystupovat před královskou rodinou.

Je to můj sen. Sním pořád, i v mém věku. Můžete začít. Můžeš všechny pozdravit? Mluvíš anglicky? Dnes je můj večer. - No tak, řekni něco. - Ne. Proč ne? Vždyť je to úžasné. - Mluvíš německy?

- Ano. Můj bože. - Ne, poslouchej. Anglicky? - Si. - Španělsky? - Oui. - Francouzsky? - Jo. Wendy, poslouchej. Myslíš, že jsem hloupý? Ano. To je perfektní. Taky chci jednoho! - Asi už nechceš mluvit, že?

- Ne. Tak dobře. - A teď? - Ano, chci. - Umíš zpívat? - Ne. - Cože? - Jo, jo, jo. - My tě posloucháme. - Mňau. - Máš štěknout, rozumíš? - Mňau. Hudbu prosím. Něco vám zazpíváme. Nedívej se na mě, ale na publikum.

- Pocity. No tak. - Pocity. - Nic víc. - Nic víc. Snažím se zapomenout. - A teď společně, ano? - Ne. Ale no tak, jsi v soutěži. Snaž se trochu. Pocity... - Pocity... - O můj bože. Úžasné.

- Jak se jmenuje? - Wendy. - Zkus někdy poslouchat. - Jsem plný dojmů. Na tuhle chvíli čekal tak dlouho. Simon už chce devět let psa, co mňouká nebo zpívá. A váš pes zvládl oboje. Právě tu tvoříte historii televize. Páni. Nevím, jak to dělá a jak jste ji to naučil, ale bylo to neuvěřitelné.

Velice vám děkuji. Jak se naučila slova? Je moc chytrá. Skvělé představení. Na to nikdy nezapomeneme. Děkuji. Fantastické, Marcu. Vážně jedinečné. Tak jo, Davide.

Toto je velmi snadné ano. Za mě ano. Za mě ano. Máte čtyři velká ano. - Gratulujeme. - To bylo úžasné. Skvělá práce. Neuvěřitelné. Jak donutíte psa, aby to udělal?

- Moc vám děkujeme. - Merci beaucoup. Našli jsme psa, který zpíval a mluvil. - Našli jsme psa, který zpívá. - Ne, nenašli. Miluju, jak to Simon všem říká. - Sedíš? - Jo. - Přišel pes a zpíval. - Ne, to tedy ne. - Pane bože, jako vážně? - Přísahám. A mňoukal. - Byla jsi fantastická.

- Bylo to úžasné. - Psi neumí mňoukat. - Zpívala! Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hoši hoši :) Samozřejmě, že to neříká ten pes :D V klidu se podívejte na 3:33 (magic 3x3 :D) a uvidíte, jak to krásně povídá ten pán :D

00

Odpovědět

Vypadá jak Alexandr Hemala, nepřijde vám? :D

30

Odpovědět


Odpovědět

podle me je to brichomluvec

22

Odpovědět

Dávám jedinou hvězdičku protože ten pán týrá toho pejska a obdiv si teda rozhodně nezaslouží jenže lidi jsou tak blbí a hledají zábavu a rádi se smějou nad " báječným " trikem a přitom si vůbec neuvědomí,že zvíře trpí. Snad ten k***t nebude dlouho žít- už to stejně nemá daleko.

649

Odpovědět

Vidím to stejně. Ten pes vypadá všelijak, jen ne spokojeně.
A ten chlap je děsně nesympatickej.

211

Odpovědět

???? mě se zdá, že se tomu psovi dostává naopak možná až moc velké pozornosti.. creepy, ale ten pes určitě "netrpí"

82

Odpovědět

+Honza919!!!! Jsi málo všímavý a vůbec nepoužíváš mozek. Ano jistěže,že pes získává více pozornosti ale přemýšlel jsi snad, co předtím pes musel vytrpět školením,co ho majitel musel nutit aby přesně dělal,to co páníček chce. A když si naivně myslíš, že pes určitě " netrpí " tak bych ti doporučoval navštívit očaře a ještě si prosím udělej licenci na psychologa ať umíš číst emoce výrazu......tohle pozná i obyčejnej laik, jak pes trpí jenomže ty musíš být lama no.

119

Odpovědět

Mno to mi prosim tě vysvětli jak si ty poznal, že ten pes trpí??? Ano, možná byl nervozní, protože nevěděl co se děje, když tam je tolik lidí. Ohledně otevírání pusy tak to měl náhubek. Chlap je dobrý břichomluvec. Takže mi to ty odborníku na zvířecí práva vysvětli... (opravdu někteří lidi hledají kritiku i tam kde není.. -.-")

30

Odpovědět

Břichomluvec se psem, jedinej David Walliams to poznal...

114

Odpovědět

Otázka je, jestli to nepoznali, nebo jen přistoupili na jeho show, protože je v podstatě irelevantní, co je pravda, když je to dobrá show. :-)

181

Odpovědět

+Corwin8Mna len zaujima ako pes vedel, kedy ma otvarat usta

110

Odpovědět

+efgmu strčil prst do análu

62

Odpovědět

+AlennDěkujeme vřele, že jsi se s námi podělil o svůj životní úděl. Ten prst v análu musíš mít pouze když chceš promluvit, nebo i při psaní?

00

Odpovědět

+MirekJá nevim, psa nemam a ani nejsem břichomluvec.

00

Odpovědět

To je samozřejmý... otázka je, jak jí naučit otevírat pusu, popř. jak odhadnout, že jí otevírá (většinu času stál za ní a někdy musel přesně vědět předem, kolikrát jí otevře, jinak by mu to nevyšlo...)

92

Odpovědět

Odpovědět

+Stevertvl...

10

Odpovědět

+SteverTen pes z toho musel byt pekne v prdely haha

00

Odpovědět

+SteverA já si říkal, že jsou intervaly otvírání tlamy takový nepřirozený a pokaždý se mu to nějak hodilo do toho co chtěl říct :D I Ten čumák vypadá poněkud plastově.

70

Odpovědět

+SteverZabavne to je.. Len ked je to remote device co mu otvara usta tak... ten pes tym bude z casti aj trpiet, preto som sa bavil len na zaciatku, kym som nevidel tento komentar.

30

Odpovědět

Ale veď ten pes netrpí. Na tlame má nasadenú falošnú tlamu a tá sa otvára a nie jeho vlastná tlama. Tomu psovi to musí vadiť asi ako keď má náhubok. 3:22 celkom pekne vidno z blízka ten plastový rypák.

40

Odpovědět

a to si člověk myslí, že už ho nic nepřekvapí :D

30