Británie má talent - Greg Pritchard

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:457
Počet zobrazení:9 074

Čtyřiadvacetiletý číšník Greg Pritchard se přihlásil do třetího ročníku soutěže Británie má talent jako zpěvák. Jakmile začal zpívat, všichni ohromeně ztichli a měli ústa dokořán. Greg totiž není typ zpěváka, na kterého běžně narazíte - je kontratenor (tzn. že zpívá ve stejné tónině jako ženský soprán). Podívejte se sami.

Přepis titulků

- Prosím, jak se jmenujete? - Greg Pritchard. - Proč tu jste? - Abych si splnil sen. - A ten sen je? - Být světoznámým umělcem. Co děláte, když nezpíváte, Gregu? Když nezpívám, pracuju v hotelu jako číšník. Dobře. Nesnášíte to? Jo, docela jo. - Tak hodně štěstí, Gregu.

- Děkuju mockrát. To je vtip! Je to ta nahrávka, nebo on? To je on? Výš už to určitě nevyzpívá. Tak vyzpívá. Publikum je na nohou! To bych nečekal ani za milion let! - To se nemělo stát, viďte? - Promiňte? To se nemělo stát.

V jaké zpíváte tónině? Je to tak trochu... jakoby tenor, ale jsem mužský sopranista. Dobře. Což je tak trochu jako rock v pubertě. Nesmějte se. Piersi? To byla asi ta nejzvláštnější věc, jakou jsem kdy slyšel. Ze všeho, co vám mohlo vyletět z úst, jsem tohle čekal nejméně.

Ale musím říct, že se vám to povedlo skvěle, výborné vystoupení. Díky. - Co si myslíš ty, Simone? - Bylo to, jako by mňoukal pes. Chápete, je to... Prostě by to neměl dělat. Chtěl bych, aby mi mňoukal pes? - Asi ano. - Je to zajímavé. Jo, proč ne?

Jo. Vy jste mě zmátl, Gregu, to vám povídám. Tak fajn, Piersi. Ano, nebo ne? - Já říkám ano. - Děkuji. - Amando? - Taky říkám ano. Gregu, já říkám, že nemám nejmenší tušení. Ale prošel jste. Díky moc.

Výborně, Gregu! To byla jedna z nejneskutečnějších věcí, co jsem v životě viděl. - Je taková hvězdička. - Publikum ho milovalo. Bylo to úžasné, vážně. Před dvěma lety sem nakráčel Paul Potts, zazpíval Nessan Dorma a všechny šokoval. Nakráčels tam ty, zazpívals Nessan Dorma a všechny jsi šokoval z úplně jiného důvodu. Ale bylo to super. - Díky moc, nashle.

- Výborně, výborně. Překlad: ScreaMaker Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (55)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak umi no ;)

181

Odpovědět

fakt hlas chlapa.. blé :D

184

Odpovědět

Preoperovana babaaa! :D

184

Odpovědět

Vynikající, rozhodně neuráží kontratenoristy. Interpret staré hudby by byl dobrý, kdyby se ještě školil.

180

Odpovědět

mne sa páčil len do doby než otvoril ústa :D :D ako sorry ale povedzme že som... na iný štýl hudby :D

197

Odpovědět

Myslel to vážně,ten číšník?!?! Nebo se jen snaží zesměšnit kontratenoristy a operní zpěv jako takový?!? Nehledě na to, že v originále to vůbec není psané pro kontratenor (to si měl radši vybrat Rinalda,ale i tak by to bylo příšerné!).. Mě osobně tohle uráží a myslím si ,že i každého, kdo se o operu zajímá, a pokud ne, pak asi neví co to operní zpěv je (nebo jak by měl ve skutečnosti vypadat)...

1923

Odpovědět

@gunner: Dáváme je jednou týdně každou sobotu večer.

180

Odpovědět

Nemohli byste sem dát víc přeložených videí z britain's got talent?

191

Odpovědět

ved nemusi to tu byt v ramci Talentu, ale staci na preklad pre pobavenie ostatnych

180

Odpovědět

@Verdant: Radši se na to podívej na novinky.cz (včera to tam bylo jako video), protože my sem zatím hodláme dávat ty, kteří do těch soutěží opravdu šli s nějakým talentem.

190

Odpovědět

to Video co psal Verdant by se mohlo prelozit...kvalitni matros ty dve nany

180

Odpovědět

*jako by mňoukal pes :) pardon

180

Odpovědět

Je to jako by mi štěkal pes :D Mě dostali, ale tak jako proč ne no, když kluka baví vřískat, tak to asi někam dotáhne mno. Třeba mu dovolí zahrát si nějakou sexy ženskou v opeře, muhehehe

190

Odpovědět

ako je to x-factor ale stojito za vsetky prachy na preklad http://www.youtube.com/watch?v=uNUh-lqJ-UM&feature=channel , vazne prosim o preklad , lebo tym babam som ani slova nerozumel. Tak prosim :)

180

Odpovědět

ten kluk je zaprvé machr a za druhé teplej :) jinak dobrý XD

180

Další