Británie má talent - Faryl Smith

Thumbnail play icon
59 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:401
Počet zobrazení:8 275

Je tu další pamětihodný konkurz z pořadu Britain's Got Talent, ve kterém se představí teprve 12letá zpěvačka. Uvidíte, jak okouzlila porotu, a v komentářích, jak okouzlila diváky VideaČesky.

Pokud vás zaujme, můžete se jako bonus podívat na rozhovor s Faryl Smith o přibližně rok později.

Přepis titulků

V zákulisí je nálada na bodě mrazu... Ale mezi posledními soutěžícími je dívka, která si velmi přeje postoupit. 12letá Faryl. Kdybych vyhrála, byla bych nejšťastnější. Včera jsem na to při matematice pořád musela myslet, a tak jsem se vůbec nic nenaučila. Faryl je tu dnes s mamkou, kadeřnicí, a tátou, bezpečnostním technikem, kteří už týdny poslouchají Faryl cvičit v jejím pokoji.

Už týdny každý den po škole cvičím na tento konkurz... Mamka mi řekne, jak se jí to líbilo, a pak řekne táta, co si myslí. Při poslouchání Faryl bývám velmi dojatý. Kdyby zpívala na Royal Variety Show, tak budu v sedmém nebi. Vzal bych si hodně kapesníčků. Především doufám, že si splní svůj sen. Po dlouhém cvičení je čas, aby Faryl předvedla svůj talent na velkém pódiu.

A před porotci a publikem se dostavuje nervozita. - Jak se cítíš? - Nervózně. - Ale předtím jsem se těšila. - Toho se drž. - Jsou připraveni. Můžeš jít. - Bav se. - Ahoj, jak se jmenuješ? - Faryl Smith. - Kolik ti je, Faryl? - 12. - A co nám chceš předvést?

- Zazpívat Ave Maria. Dobře. Do toho. Skvělý. Paráda. Podívejte na ně. 12letá dívka, která takto zpívá, je jedna z nejpozoruhodnějších věcí, - kterou jsem kdy viděl. - Děkuju. Jak mohl vyjít tak velký hlas z tak malé postavičky? Bylo to zcela dechberoucí. Je to vždy takový test, ale mám z tebe po celém těle husí kůži.

Nádherný hlas. Ignorujme teď, že ti je 12 let. Myslím, že to bylo mimořádné. Opravdu. Je to bezpochyby nejlepší zpěv, který jsem letos slyšel. Musím ti říct. Myslím, že jsi možná výjimečná. Děkuju moc. A teď ta důležitá část.

- Piersi, ano, nebo ne? - Ano. - Amando? - Ano! Faryl Smith... Třikrát ano. Ona je neuvěřitelná. - Líp to dopadlo nemohlo, co? - Ne. Ach bože, nevím, co říct. Další konkurz je u konce a dnes nasadil vysokou laťku.

Porotoci si myslí, že ve Faryl Smith možná našli hvězdu. Má zcela neuvěřitelný hlas. Ta 12letá holka ušetřila Birminghamu ostudu. - Myslím, že je neuvěřitelná. - Ano? - Ano, je neuvěřitelná. Možná... jsme našli hvězdu. Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (47)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vypadá na šestnáct minimálně, hlas má, jako mají nejlepší operní zpěvačky... Ne, podle mě neexistuje lepší... Úžasná...

208

Odpovědět

Tak to pardon. Sem nevěděl, že jsi přecitlivělej. :) Hlavně se mi nezdá, že jsem agresivní, nebo urážím překladatele, či jsem snad použil sprosté slovo? Já jen, že když tady byl Britain’s Got Talent, tak z toho taky nebyl každej nadšenej. A ty to sem šoupneš znova. :) Proto jsem to napsal. Protože já zase nechápu tvoje myšlenkové pochody. A nechápu, proč bych se na to nemohl podívat a zkritizovat to. To tady snad dělá každej druhej, ne? Zajímaví, že se musíš ozvat zrovna ke mě ..

189

Odpovědět

Protože ostatní kritizovali video, jenom ty ses navážel do mě. Tobě se sice předchozí videa nelíbila, ale směrodatná pro mě byla celková hodnocení Talentů a ta, jak jsem psal, byla docela příznivá (7,8 a 8,7).
Takže tvou omluvu beru, jen se prosím dopříště snaž trochu ubrat.

180

Odpovědět

12?! 12???!!! Ta holka snad žere růstové hormony po hrstech a zapíjí to estrogenem :D

181

Odpovědět

Nevím jak Vám, ale mě se strašně líbí ten britský akcent... ;)

203

Odpovědět

Vzhledem k otmu jaká jim tam chodí individua chápu, že vychválí i tento (podle někoho) nedokonalý výkon. Ten zpěv je mimořádný, ale nic z čeho by mi spadla čelist, a proto to taky nezbírá nejlepší hodnocení.

183

Odpovědět

nj proste dalsi uzasny dite co umi perfektne zpivat, rozbreci pulku lidi v sale a skoro i porotu, vsichni tleskaji ve stoje a jsou strasne dojati jak je ta holka uzasne talentovana. Kde jsem to jen videl? Jo pockat, snad v kazdy takovy debilni talent show. A samozrejme porotci jsou strasne nadseni a takovy talent presne hledali, nezda se vam, ze to rikaji kazdymu decku, ktery umi trochu zpivat? Ne fakt, vzdycky se tam objevi takovy zazracny dite a vsichni jsou z toho vyklepany. Normalni lidi to snad musi uz srat, bohuzel se jeste najde dost takovych, ktery to bavi. :/

187

Odpovědět

Celou dobu sem si říkal, kdy se začně něco dít a trochu se to rozjede a najednou konec a potlesk? Naprosto o ničem tohle.. Možná zpívá dobře, ale nechápu co to dělá na tomhle webu :D

1811

Odpovědět

Sakra, chtel sem dat 0 a dal sem nechtene 10 :D

194

Odpovědět

Tak vám povim, že studuji Pražskou konzervatoř obor klasický zpěv a nechápu, z čeho jsou ty lidi tak odvařený. Jediný co je na tom šokující je ten věk. Je pravda že na to jak je mladá tak je to hustý, ale dobrej zpěv to rozhodně neni. Jestli při tomhle se lidi v sále rozbrečeli a porota měla husí kůži, tak nevim co by dělali kdyby šli na obyčejnej koncert studentů klasické hudby na nějaké místní konzervatoři nebo hudební škole. Naše konzervatoř taky takové pořádá, aby se studenti otrkali a tak... Klidně někdy přijďte a budete překvapený co mladý lidi dokážkou s hlasem :)

182

Odpovědět

Ako jediné na čo sa tu dá pozrieť sú Whos the lane či ako a boli to ešte Kids react to, ktoré z nejakého dôvodu tu už nie sú. Inak všetky ostatné preklady sú nudné a bez pointy. Toto sa mi páči. Má talent šikovna a dokonca bonusové video +1 odomňa

1821

Odpovědět

Mohl by jsi mi říci proč jsou všechny ostatní překlady nudné?
Jenom protože ne v každém videu jde o grotesky ale třeba o jiné věci jako filozofie od různých profesorů,písně,videa ve kterých se něco dalšího naučíš a tak podobně.
Toto video se mi osobně také moc nelíbilo ale to je prostě protože to není můj žánr videí.

190

Odpovědět

Tak koukám Ninjerýku už sem zase cpeš ty dementy? Tak máš dobrý hodnocení. Gratuluju. Specializuješ se i na jiné pitominy, nebo jenom speciálne na "talenty"?

1955

Odpovědět

Můžeš mi prosímtě vysvělit své myšlenkové pochody? Protože já opravdu nechápu tuhle agresivitu. Máš tu zadarmo videa, z nichž některé se ti nelíbí. To bych chápal, ale proč proboha skrz to video nadáváš překladateli? My tě nutíme na to video koukat?

Kde se bere ta zloba?

Opravdu. Zamysli se nad sebou, mně tohle totiž fakt nepřijde normální. Je mi tě trochu líto.

193

Odpovědět

+NinjerDle tvých komentářu čtu, že jsi hodně ujetý na takové soutěže... :-DA dle hodnocení bych řekl, že se to nelíbí více lidem... :-)

1939

Odpovědět

+BannyNa všechny ne. Třeba americká verze se mi nelíbila a ČS druhá řada byla taky nekoukatelná. Ale britská původní se mi líbí hodně, to jo.
V předchozích videích z Britain's Got Talent se sice určití argresoři v komentech taky vyřádili, ale jinak měla hodně slušná hodnocení - 8,7 a 7,8 - proto jsem zkusil ještě další video.

182

Odpovědět

+NinjerNa jednu stranu se mu nedivím sám tyhle soutěže nesnáším :D Na druhou by si to měl nechat pro sebe nebo se aspoň vyjádřit slušně :D A úplně nejlepší když se ti to nelíbí tak na to nečum :D PS: Já na to čuměl protože sem byl zvědaví :D

184

Odpovědět

+WestsideManSamozřejmě že někdo může kritizovat to, co jsem přeložil. Sice by se to měl snažit vyjádřit slušně, ale každopádně ještě dokážu pochopit rozčílenější reakci na video (např. "to je ale sra*ka")

Co ale nepochopím, je agresivní rejpání do překladatele. Přijde mi to naprosto iracionální a ubohé.

192

Odpovědět

ja milujem British/America got talent a X-factor-... ak by som tu prekald prekladal by som hlavne to pretože 90% vidí tuna sú sprostosti bez pointy... Toto aspoň má pointu a cieľ.... A mňa keď niečo nezaujme na videačesky tak to ani nekomentujem tak na čo sa tu hraješ?

193

Odpovědět

Nechci nic říkat, ale vzhledem k tomu, že mám hudební sluch musím říct, že v prvním videu je děvčica falešná. Jako techniku má dobrou, ale první video je prostě falešné. Jinak ale písničky, co má na youtube už jsou opravdu čistě a pěkně zazpívané.

1915

Odpovědět

no tak musíš si taky uvědomit, že byla pěkně nervózní..já když sem nervózní, tak ze sebe nevypravim jedinej tón, natož pak takovej pěknej. Je pravda, že byla trochu podtónem, ale ke konci už to trochu vytáhla a prostě se snažila...:)

181

Odpovědět

tak čo nie si niekde v porote ?:D prepáč ale ľudia ktorý sú porotcami už roky ako je Simon... a povedia že je skvelá a ty sa rozhodneš tvrdiť niečo ine.... sa na niečo hraješ ?:D

1810

Odpovědět

+BieberFeverNeříkám, že je špatná, ale zaposlouchej se do toho prvního videa. Jak píše ma_ma, bylo to asi jen nervozitou, ale prostě je pod tónem a trošku jí to ujíždí.

180

Odpovědět

má u mě plus že není tlustá a umí zpívat..jinak je to děs a tyto videa nepotrebují překlad

1919

Odpovědět

Trochu se musím usmívat, když čtu většinu názorů.

Jde o úžasný talet, který vysoce překračuje vše, co jsem v podobných soutěžích slyšel. Nádherný školený hlas od inteligentní holky, co byste chtěli víc?

Ale možná, že tu někteří mají radši Prší, prší nebo Pec nám spadla. :)

1823

Odpovědět

Jde o úžasný talet, který vysoce překračuje vše, co jsem v podobných soutěžích slyšel. Nádherný školený hlas od inteligentní holky

Tak přesně tohle řiká každej druhej v porotce v kdejaký soutěži každýmu třetímu.....boooooorign s**t

2012

Odpovědět

+brodyDíky za tvoje perfektní hodnocení.

Jsem opravdu potěšen že se ti mé názory tolik líbí, že je musíš citovat téměř celé.:)

Jenom nechápu výkřik na konci tvého příspěvku...doufám, že jsi na záchod doběhl včas a nenadělal sis do kalhot.:)

189

Odpovědět

+BlahoslavenyBoring s**t = nudná s****a - dá se to aplikovat na video i tvůj komentář. Peace

196

Odpovědět

+brodyÓ, díky, že jsi mi to vysvětlil. To by mě asi fakt nenapadlo. :)

Zato tvoje příspěvky - to jsou pravé perly a fakt moc zábavné. Vidím, že máš zálibu v celkem primitivních slovech. Dokončils vůbec základku?

Hele, napsal jsem svůj názor a tobě se nelíbil - fajn, nemám problém, mysli si, co chceš. Ale musels sem hned napsat, že je to "nudná s****a", protože prostě umíš reagovat jenom jako neandrtálec.

Takovým lidem u nás říkáme "sráči". Vidíš, třeba si to o tobě myslím, ale taky to sem hned nepíšu. :)

184

Odpovědět

+brodyasi tě to nenapadlo když jsi vyblil větu - jenom nechápu výkřik na konci tvého příspěvku

takovým u nás říkáme stupidní hovada

196

Odpovědět

+brodyDo této chvíle jsem si ještě myslel, že mluvím k sobě rovnému. Ale tvoje nechápavost mě fakt pobavila.

Tak tedy se snížím na tvou úroveň vysvětlování. Říká ti něco slovo jako ironie, nadsázka, sarkasmus. Tak byla moje reakce myšlena. Ale tahle slova se v pomocný škole asi neučíš, co?
(Navíc jsi to měl špatně napsaný.)

Ale, ne, zmírníme to. Hele, ber to v klidu, já se jen bavím.
Není to nic osobního. Jenom si musíš zvyknout, že když tvrdě okomentuješ něčí post, tak ti to ten člověk může taky vrátit. :)
Protože už nechci dále pokračovat v tomto duchu. tak dávám zpátečku.
Veřejně se omlouvám za toho sráče i pomocnou školu. A ten můj první post byl možná opravdu nudný, ale já jsem nechtěl někoho bavit - prostě se mi ten zpěv líbil (i když tyto soutěže taky nemám v oblibě.) Pece - co říkáš, bereš to?

183

Odpovědět

+brodyBeru, tobě taky ,,pece´´ :)

196

Odpovědět

+brody:) Sorry, taky už dělám chyby. Takže "peace". Pohádáme se zase u jiného filmečku, nebo také ne. :)

190

Odpovědět

Tyhle soutěže už mi docela lezou krkem. Kdyby to nebylo pořád to samé, tak to může alespoň trochu zaujmout, ale tohle je vážně otrava a nechápu, jak to někdo může sledovat pravidelně.

198

Další