Brnkni mi

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:180
Počet zobrazení:6 716

Co všechno se může stát, když vám dá dívka na párty vizitku s číslem?

Přepis titulků

Zkus hádat. Chewbacca! Ashley, jedeš s náma? - Musím jet, čekají na mě. - Chápu. - Ráda jsem tě poznala. - I já tebe. Můžem se někdy vidět? Klidně. - Tady je má vizitka. - Super. - Brnkni mi.

- Díky. Dost dobrý retro! Ahoj, tady Ashley. Bohužel nejsem k zastižení. Dovolali jste se Ashley. Hlavní nabídka se změnila, poslouchejte pozorně. Přátelé či příbuzní, stiskněte jedničku. Obchodní partneři, stiskněte dvojku. Ostatní, stiskněte trojku. Fajn...

Pokud jste dostali Ashleyino číslo na nějaké párty, stiskněte jedničku. Pokud jste spolužáci ze střední, stiskněte dvojku. Pokud jste její biologický ote-- Děkujeme. Prosím, vyčkejte na spojení s operátorem. Díky, že voláte Ashley. Tady Marcus. Co pro vás mohu udělat?

Dobrý den, volám Ashley. Řekněte mi své jméno a příjmení a já si vás najdu v systému. Greg. Greg Sisto. Gregu, co pro vás mohu udělat? Chci mluvit s Ashley. Je tam? K této informaci bohužel momentálně nemám přístup. Podle sociálních sítí se naposledy včera ráno nacházela v kaňonu Runyon. O co tady jde?

Poznal jsem ji před pár dny na jedné párty, dala mi na sebe číslo... Chci ji jen pozvat na rande. Chápu. Podívám se vám na to. Tato limitovaná nabídka bohužel včera kolem 14:30 vypršela. Co? Je mi to líto, pane. Ashley vystřízlivěla a uvědomila si, že jednala nerozvážně, neboť se po nedávném rozchodu zatím nechce vázat.

- To je absurdní. - Pokud máte zájem, mohu vám nabídnout 12měsíční přístup k jejímu Instagramu s limitem jednoho komentáře týdně. - Ne, chci s ní mluvit. - Vyčkejte, mám tu další hovor. To si-- Strýčku Bille, jste tam? Oplatí mi Ashley to šťouchnutí na Facebooku? K této informaci bohužel stále nemám přístup.

- Pracuji na tom, vyčkejte. - Čekám už čtyři roky! - Jste tam ještě? - Ano, jsem. Rád bych mluvil s vaším nadřízeným. S radostí vás přepojím na naši reklamační linku, vyčkejte prosím. Díky. Ne-- Dobrý den, tady Linda z reklamačního. Vaše jméno a příjmení, prosím? Greg Sisto! Jenom si najdu váš profil...

Hotovo. Co pro vás mohu udělat, Gregu? Drahá Lindo, Ashley mi na sebe před pár dny na jedné párty dala číslo, chtěl jsem ji pozvat na rande, ale místo jejího hlasu jsem slyšel nejdřív nějakýho robota, pak přiblblou vyčkávací hudbu, drzýho operátora a teď mluvím s váma, i když chci mluvit s Ashley! Můžete to zařídit? Samozřejmě.

Moc ráda vám pomohu. Skvělý. Díky. Takže Ashley vám někdy během zítřejšího odpoledne napíše... - Výborně! - Jen vám přečtu krátké prohlášení. "Esemeska od Ashley neznamená záruku rande. Omluví se, že toho měla moc, a nabídne, že s vámi zajde na kávu, ale až si domluvíte termín, odloží ho a nakonec přestane odepisovat." Přijímáte? Přijímám.

Skvěle! Děkujeme, že jste zavolal Ashley, krásný zbytek dne. Počkat! Ha, ha, ha, to se... To se ti povedlo. Dobrá práce. Děkujeme za zavolání Ashley. Věříme, že jste byl s našimi službami spokojen. Byl byste ochoten vyplnit krátký dotazník spokojenosti? Jo, klidně. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

píč*vina

011

Odpovědět

Tohle někdy musím vyzkoušet. :D

160