Černovous vs. Al CaponeEpické rapové bitvy historie

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 17
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:89
Počet zobrazení:9 321

Po delší odmlce se vracejí Epické rapové bitvy historie! Dnes jsou na řadě dva zlotřilí padouši a vrazi, které dělí čas, ale spojují mrzké činy. Pirát nebo mafián? Kdo je vaším favoritem? A kdo přijde příště? Vy rozhodnete!

Poznámky:

  • Černovous si kolem klobouku omotával zápalné šňůry, aby mu jejich dým pomohl k ještě děsivějšímu vzhledu.
  • Al Capone a jeho gang na Valentýna v Chicagu vtrhli do klubu s cílem zabít jedoho z nepřátel. Ten jim unikl, ale místo něj postříleli 6 nevinných obětí, čímž si vysloužili odsouzení veřejnosti.
  • Zámek Davyho Jonese je pirátské označení dna oceánu.
  • Edward James Kenway je postava ze hry Assassin's Creed 4: Black Flag, ve které se objeví i Černovous. Ve videu je vidět, jak Edward v pozadí vraždí posádku.
  • Černovous provedl námoří blokádu přístavu Charleston v Jižní Karolíně.

Přepis titulků

EPICKÉ RAPOVÉ BITVY HISTORIE Al Capone vs Černovous Přišel jsem se šesti pistolema a jednou dýkou, naparuju se jak fracek pod černou vlajkou. Nemám na rameně papouška ani náušnice v uchu, jsem běsnící pirát, žádnej bukanýr na suchu. Jsem císař sedmi moří, chceš mě mít na háku? Moje chladný srdce je zmrzlý víc než led v mrazáku.

Jsi tlustej umaštěnej slizoun, škrtíš si ptáčka s kapavkou, protože žádná šlapka by se ho nedotkla ani pinzetou. Nezačínej se mnou válku, nejsi na to dost drsnej, z levoboku na pravobok proliskám tvůj ksicht zjizvenej. Jsem si jistej, že v Alcatrazu se ti líbilo, jestli ses jako pro svý rýmy musel shýbat pro mýdlo. Kapitáne Iglo, nemám čas, vezmu to zkrátka, likviduju piráty líp, než hraní Johnnyho Deppa.

Ty jsi velkej čurák! Já měl jen syfilis, ale tvá loď je plná kurdějí a pupkatejch krys. Já vedu složitej zločineckej spolek, tak měj trochu respektu, nebo ti vyrvu jazyk a hodím na tvou posranou palubu. Já jsem fackoval učitelky od čtrnácti, tebe se nebojím. Nejsi žádnej drsoň, mý děcka nosí tvůj kostým na Halloween. Šňůrou z klobouku podpálím tebe i tvou posádku, a až shoří i tvá loď, tak vyberu pojistku.

Pak možná najdou tvý nafouklý tělo vyplavený na pláži. Al Capone rapuje a trumfuje kapitána, kapiši? Valentýnskej masakr ti přinesl odsouzení, ale já tě potopím rychleji, než se ty vyhýbáš daním. Až tě přes palubu hodím jako mafiánům výsměch, tak se rychle nauč, jak odemčít Davyho zámek. Královna Anna má 40 děl, tvůj gang je na ni krátký. Zrekvíruju vám všechen rum a s marží prodám ti ho zpátky.

Páč já jsem zločinecká legenda s hustým jménem. Ty jsi tlustej hrdlořez s pohlavně nakaženým mozkem. Ale no tak, tobě usekli hlavu, na provaze se kývá, jediná legenda je tvoje prohibice mýdla. V tom krysím hnízdě pod bradou máš tolik drobků, že bys z nich po ztroskotání vyžil pár set roků. Jsem drsnej asasín jako Edward Kenway, rapuju tak akorát, říkej mi Al...

Dente! Tak si seber svou šalupu a pakuj domů, a vzkaž Jižní Karolíně, žes podlehl Caponemu! Kdo vyhrál? Kdo přijde příště? Vy rozhodnete! Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Inak keď už budeš prekladať toho Ramsayho :) inak som rád že si konečne nejakú moju radu vzala k srdcu :D :D ;-) skús sa pozrieť aj na ERB Tolkien vs. Martin

30

Odpovědět

A určitě taky na teď nejnovější Ivan Hrozný x Alexander Veliký (x Fridrich II. Veliký x Pompeus Magnus x Kateřina Veliká) :-D

40

Odpovědět

Jen mě ještě napadlo; když už je pod videem anketa k otázce "Kdo přijde příště?", proč nepřidat i anketu k otázce "Kdo vyhrál?" Bylo by fajn sledovat názory zdejších uživatelů :-)

200

Odpovědět

To je servis! Včera o to poprosím, dnes to tu je :-D Ale vážně, díky moc za překlad, parádní bitva!

70

Odpovědět

ja ju tu prosím o Ramsayho alebo Romneyho nejakú dobu ale nenechá si poradiť :D :D

10

Odpovědět

Jsem rad, ze se tu po dloooooouhe odmlce objevil ERB, ale kdyz uz, tak neslo by ho davat nejak pravidelneji? Ne kdyz uz je ta serie v pulce? :) Kvuli ERB a Honest traileru jsem tu byl fakt casto a oboji se preklada tak dil za mesic a pul, to je skoda.

71

Odpovědět

Mám prosím otázku a prosím o upřímnou odpověď. Zdá se mi to nebo stránky nevštěvuje jen zlomek lidí než dříve? Příjdou mi VČ, tak nějak mrtvé...

101

Odpovědět

Co je to za blbost, druhej bod v poznámkách? https://en.wikipedia.org/wiki/Saint_Valentine%27s_Day_Massacre

33

Odpovědět

Taky jsem si říkal :D .. že jsem o tom nikdy neslyšel, i když jsem o něm slyšel kdeco :D Kde na to přišli .. ?

10

Odpovědět

+:-(Mafie- Dobrou chuť! :D

00

Odpovědět

+pikoHaha :D :D
Jinak to bylo takhle, Al Capone měl nevyřízené účty s jakýmsi dalším mafiánem, Moranem. Tak s ním sjednal obchod, kdesi v garáži, přesně na svatého Valentýna. Muži Al Caponeho však přijeli oblečení za cajty a Moranovi muži nekladli odpor, protože si mysleli, že to je jen razie, ze které by se samozřejmě hned vymotali; tak složili zbraně a šli čelem ke zdi. Mezitím však z auta těch falešných cajtů vylezli tři frajeři s thompsony a postříleli je :D Myslím, že to neměl na starosti přímo Al Capone, ale nějaký jeho přítel.

50

Odpovědět

+:-(Jasný :) jenom nechápu, proč se to ale píše o střelbě v klubu a nevinných obětech?!

20

Odpovědět

Přiznám se že jsem to nekontrolovala, beru info z ERB wiki.

32

Odpovědět

Jedna z mých nejoblíbenějších ERB. Oba jsou tam neskutečně styloví. Caponeho přízvuk a Blackbeardovo YARRR jsou prostě legendární.

11